Sivas Havalimanı Havaalanı / Airport

Sivas Havalimanı (VAS)
Sivas Airport (VAS)

Sivas  Havaalanı Telefon Numarası

Sivas Havalimanı Telefon Numarası
+90 346 224 86 87


Resmi Web Sitesi
Sivas Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.02.2024Sivas Havalimanı-Havaalanı Araç Kiralama Sivas Havalimanı Rent A Car


Sivas Havaalanı Araç Kiralama Rent A CarSivas Havaalanı Araç Kiralama Rent A Car

SİVAS HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
SIVAS AIRPORT RENT A CAR


Sivas Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri: Sivas Havalimanı'nda İç Hatlar Gelen Yolcu Salonunda ve Sivas Merkezde bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinden isteğinize ve bütçenize uygun araçlar kiralayabilirsiniz.

Sivas Havalimanı'nda ve Sivas merkezde bulunan araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya Sivas rent a car şiketlerinin web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi Yolculuklar...

Sivas Havalimanı Sivas Merkez de bulunan Rent A Car Şirketleri, Sivas Havaalanı Kiralık Araç Şirketleri Telefon Numarası ve Sivas Havalimanı Araç Kiralama şirketleri Web adresleri


avis rent a car Sivas  Havalimanı

AViS Rent A Car Sivas Havalimanı Telefon Numarası :
444 28 47
+90 346 222 40 00

Sivas Havalimanı AViS rent a car web adresiwww.avis.com.tr


Miray rent a car Sivas  havaalanı

Miray Rent A Car Sivas Havalimanı

Miray araç kiralama telefon numarası
+90 346 221 69 67


Sivas Havalimanı hetz rent a car

Hertz Rent A Car Sivas Havalimanı
444 0 227
+90 346 221 01 60
+90 532 468 60 44

Sivas Havalimanı Araç Kiralama Hertz
www.hertz.com.tr


Sixt rent a car Sivas  Havalimanı

Sixt rent A Car Sivas Havalimanı
+90 346 221 69 67
+90 850 222 2 000

Sivas havalimanı Araç Kiralama sixt web adresi
www.sixt.com.tr


Budget rent a car Sivas  Havalimanı

Budget Araç Kiralama Sivas Havalimanı
444 4 722
0 850 316 6 316
+90 346 225 45 58

www.budget.com.tr

Sivas Havalimanı Bilgi Telefon Numarası:

+90 346 224 86 87Sivas Havalimanı Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Sivas Nuri Demirağ Airport
Sivas Havalimanı/Sivas Airport Otopark Sivas Havaalanı / Sivas Airport Parking


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Sivas Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri telefon Numarası, iletişim, Sivas Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Sivas Havalimanı Rent A Car, Sivas Havalimanı Araba Kiralama, Sivas Havalimanı araç kiralama iletişim, sivas araç kiralama, Sivas Havalimanı rent a car şirketleri, Sivas Havalimanı uçuş bilgileri, Sivas havaalanı uçuş bilgisi, Havalimanı araç kiralama miray, Sivas Havalimanı Kiralık Araç Bilgileri....Sivas AIRPORT MAP


Sivas Havalimanı Haritası
Sivas Airport map
Sivas HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 346 224 86 87SİVAS HAVALİMANI - HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Sivas Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Sivas Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ve Tokat'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Sivas Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Sivas Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine ve Toka'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Sivas Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Sivas Havaalanı Havaş Belediye Otobüsleri Sivas Havaalanı

Sivas Havalimanı Belediye Otobüsü :

Sivas Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Sivas Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sivas Havalimanı'na karşılıklı olarak Sivas Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Tokat'a ve Tokat'dan da Havaalanına karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Sivas Havalimanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sivas Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin SİVAS HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Havaalanı Taksi :

Sivas Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Sivas Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Sivas Havaalanı Taksi / Sivas Airport Taxi


Sivas Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Sivas Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Sivas Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Sivas Havaalanı Otopark :

Sivas Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Sivas Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Sivas Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Sivas Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye