Sivas Havalimanı Havaalanı Airport

Sivas Havalimanı (VAS)
Sivas Airport (VAS)

Sivas  Havaalanı Telefon Numarası

Sivas Havalimanı Telefon Numarası
+90 346 224 86 87


Resmi Web Sitesi
Sivas Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.02.2024SİVAS HAVALİMANI GENEL BİLGİLERİ

Sivas Havalmanı Bulunduğu şehir : Sivas
Sivas Havalmanı Şehre Uzaklığı : 23 Kilometre
Sivas Havalmanı Coğrafi Koordinatları : 39°48`51"N, 36°54`09"E
Sivas Havalmanı Havaalanı Statüsü : Sivil
Sivas Havalmanı Saat Dilim: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Sivas Havalmanının Hizmete giriş yılı : 1957
Sivas Havalmanı IATA KODU : VAS
Sivas Havalmanı ICAO KODU : LTAR
Sivas Havalmanı Pist uzunluğu : Pist(01/19)3811x45m.
Sivas Havalmanı e-posta : infosivas@dhmi.gov.tr

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı - Sivas Airport

Sivas Havalimanı - Sivas Airport şehir merkezine 23 km uzaklıkta ve rakım olarak da şehirden yüksekte konumlanmıştır. Sivas İli sınırları içerisinde yer almaktadır. ICAO kodu : LTAR, IATA Sivas Havalimanı kodu: VAS olup 39°48`51"00 N, 36°54`09"00 E koordinatlarında konumlanmıştır. Sivas Havaalanı Adresi; DHMİ Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Müdürlüğü PK 25 58024 SİVAS

Sivas Havalimanı pisti 3811x45 m boyutlarında ve Asfalt kaplamadır. Sivas Havaalanı askeri amaçlı kullanılmak üzere 1957 yılında hava trafiğine açılmış olup 1990 tarihinde sivil trafiğe hizmet vermeye başlamıştır. 2010 tarihinde yeni terminal binası hizmete verilmiştir. Yeni Terminal binasının yıllık 3.000.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 20.047 m2'dir. Sivas Havalimanı Terminali hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Sivas Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinde: 2 adet Cafe/Restaurant, 3 adet  Büfe Satış Standı, 5 adet Araç Kiralama Şirketi Ofisi, 1 adet Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Sivas Havalimanı Airport İç Hatlar OfislerSivas Havaalanı İç Hatlar Terminali

SİVAS HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
SİVAS AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Sivas  Havalimanı Sivas Havaalanı / Sivas Airport

SİVAS HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
Sivas AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Sivas Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Sivas Havaalnı uçuş Bilgi Ekranı, sivas uçuşlar, sivas uçak saatleri Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Sivas Nuri Demirağ Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Sivas Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Sivas Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Sivas (VAS) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Sivas (VAS) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....Sivas Havalimanı Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Sivas Nuri Demirağ Airport
Sivas Havalimanı / Airport Otopark Sivas Havaalanı / Sivas Airport Parking


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Sivas Havalimanı Uçuş Bilgisi, Sivas Havaalanı Uçuş bilgileri, Sivas Havalimanı Uçuşlar, Sivas Havalimanı Uçak saatleri, Sivas Havalimanı Uçuş Saatleri, Havalanı uçak kalkış saatleri, Sivas Havalimanı Gelen yolcu, Sivas Havalimanı Uçuş bilgi ekranı, Sivas Havalimanı Gelen uçuş bilgileri, Sivas havaalanı giden uçuş bilgisi, Sivas Havaalanı Uçuş Bilgileri....Sivas AIRPORT MAP


Sivas Havalimanı Haritası
Sivas Airport map
Sivas HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 346 224 86 87SİVAS HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Sivas Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Sivas Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ve Tokat'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Sivas Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Sivas Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine ve Toka'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Sivas Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Sivas Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Sivas Havaalanı Havaş Belediye Otobüsleri Sivas Havaalanı

Sivas Havalimanı Belediye Otobüsü :

Sivas Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Sivas Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sivas Havalimanı'na karşılıklı olarak Sivas Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Tokat'a ve Tokat'dan da Havaalanına karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Sivas Havalimanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sivas Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin SİVAS HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Havaalanı Taksi :

Sivas Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Sivas Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Sivas Havaalanı Taksi / Sivas Airport Taxi


Sivas Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Sivas Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Sivas Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Sivas Havaalanı Otopark :

Sivas Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Sivas Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Sivas Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Sivas Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye