Şanlıurfa Gap Havalimanı Havaalanı Airport

Şanlıurfa Gap Havalimanı (GNY)
Şanlıurfa Gap Airport (GNY)

Şanlıurfa Gap  Havaalanı Telefon Numarası

Şanlıurfa Gap Havalimanı Telefon Numarası
+90 414 378 11 11


Resmi Web Sitesi:
Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:28.02.2024Şanlıurfa Gap Havalimanı-Havaalanı Transfer Şirketleri


Şanlıurfa Gap Havaalanı Araç Kiralama Rent A CarŞanlıurfa Gap Havaalanı Transfer

ŞANLIURFA GAP HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
SANLIURFA GAP AIRPORT TRANSFER

Şarlıurfa Havalimanı Transfer Firmaları: Şanlıurfa Gap Havalimanı ve şehir merkezinde bulunan transfer firmaları sizlere uygun koşullarda şoförlü araç kiralama ve ulaşım imkanı sunmaktadır. Urfa havalimanı ile istediğiniz nokta arasında kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı ile şehir merkezi veya istediğiniz noktalar arasında şoförlü/şoförsüz araçları transfer şirketlerinden kiralayabilirsiniz. Şanlıurfa Havalimanı Transfer firmaları sayesinde, tatiliniz veya seyahatiniz esnasında yollarda zaman kaybetmez ve bütçenizi zorlamazsınız. Transfer şirketleri sizlere uygun, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Şanlıurfa’da gezilecek turistlik mekanlar oldukça fazladır, gezinti yapmak isteyenler için transfer firmaları sayesinde araçlarının olmasına artık gerek yoktur. Şanlıurfa Transfer şirketlerini arayarak bu sorununuzu hemen halledebilirsiniz. Şanlıurfa Transfer firmalarından istediğiniz özellikte ve bütçenize uygun araçları kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanı transfer şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya şoförlü araçları kiralayabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Şanlıurfa Gap Havalimanı Transfer Şirketleri, Şanlıurfa Gap Havaalanı Transfer Firmaları Telefon Numarası ve Urfa Gap Havalimanı Transfer şirketleri Web adresleri

avis rent a car Şanlıurfa Gap  Havalimanı

AViS Rent A Car Şanlıurfa Gap Havalimanı Telefon Numarası :


444 28 47
+90 (414) 315 00 53

www.avis.com.tr


Europcar rent a car Şanlıurfa Gap  havaalanı

Europcar Rent A Car Şanlıurfa Gap Havalimanı

+90 (414) 316 47 46

www.europcar.com.tr


Şanlıurfa Gap Havalimanı hetz rent a car

Hertz Rent A Car Şanlıurfa Gap Havalimanı

444 0 227
+90 414 378 10 40

www.hertz.com.tr

 

Şanlıurfa GAP Havalimanı Danışma Telefon Numarası:

+90 414 378 11 11Şanlıurfa Gap Havalimanı şehir merkezine 35 km uzakta bulunmakta olup Gölgen köyü sınırları içerisindedir. Şanlıurfa Diyarbakır karayolu (E99) üzerinde bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım yolu iyi olup yol ve hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık özel araçla 30 dk. Havaş ile 45-60 dakika arasında sürmektedir. Şanlıurfa Gap Havaalanı'na ulaşım Özel araç, Taksi ve Havaş Otobüsleri ile sağlanmaktadır.


Şanlıurfa Gap Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri Sixt
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Araç Kiralama Firmaları Ofisleri

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda Araç Kiralama Firmalarının Ofisleri İç Hatlar Terminali Gelen Yolcu çıkışlarının hemen sağ tarafında yer almaktadır. Havaalanı rent a car şirketlerinin ofislerinden istediğiniz araçları uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri Europcar, Avis, Budget
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Oto Kiralama Firmaları Ofisleri

Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminali
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminal BinasıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Şanlıurfa Gap Havalimanı Transfer Şirketleri telefon Numarası, Havaalanı Transfer firmaları iletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Şanlıurfa Gap Havalimanı Transfer, Şanlıurfa Gap Havalimanı Transfer Şirketleri, Urfa Havalimanı Transfer İletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı iletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı Şoförlü araç kiralama, Şanlıurfa Havalimanı uçuş bilgileri, Şanlıurfa havaalanı uçuş bilgisi, Şanlıurfa Gap Havalimanı Transfer Bilgileri....Şanlıurfa Gap AIRPORT MAP


Şanlıurfa Gap Havalimanı Haritası
Şanlıurfa Gap Airport map
ŞANLIURFA GAP HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 414 378 11 11ŞANLIURFA GAP HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Şanlıurfa Gap Havaş Otobüsleri :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Siverek ve Hilvan'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Şanlıurfa Gap Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Gap Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, otogara, Harran Üniversitesine, Nevali Otele, Siverek ve Hilvan'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Şanlıurfa Gap Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Şanlıurfa Gap Havaalanı

Şanlıurfa Gap Havalimanı Belediye Otobüsü :

Şanlıurfa Havalimanı Otobüs: Şanlıurfa Gap Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Şanlurfa Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Şanlıurfa Gap Havalimanı'na Karşılıklı olarak Havaş Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Hilvan ve Siverek ilçelerine karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Şanlıurfa Gap Havaş otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havaş Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Havalimanı HAVAŞ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Taksi :

Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Şanlıurfa Gap Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Taksi / Şanlıurfa Gap Airport Taxi


Şanlıurfa Gap Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Şanlıurfa Gap Havaalanı Otopark :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Şanlıurfa Gap Havalimanı araç otoparkı kapasitesi oldukça geniştir. Şanlıurfa Gap Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir. Kapalı otoparkı yoktur.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye