Şanlıurfa Gap Havalimanı Havaalanı Airport

Şanlıurfa Gap Havalimanı (GNY)
Şanlıurfa Gap Airport (GNY)

Şanlıurfa Gap  Havaalanı Telefon Numarası

Şanlıurfa Gap Havalimanı Telefon Numarası
+90 414 378 11 11


Resmi Web Sitesi
Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:28.02.2024Şanlıurfa Gap Havalimanı-Havaalanı Taksi


Şanlıurfa Gap Havaalanı TaksiŞanlıurfa Gap Havaalanı Taksi

ŞANLIURFA GAP HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, TAKSİ ÜCRETİ
SANLIURFA GAP AIRPORT TAXI AND TAXI PRICE


ŞAnlıurfa Havalimanı Taksi: Şanlıurfa GAP Havalimanı Taksileri İç hatlar Ve Dış Hatlar terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden hizmet vermektedir.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Taksi ücretleri başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Şanlıurfa GAP Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Şanlıurfa GAP Havalimanı taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Taksi hizmetleri; Şanlıurfa GAP Havalimanı Taksi Hizmetleri Taşıma Kooperatifi tarafından hizmet verilmektedir.

Şanlıurfa Taksi Ücret Tarifesi:

Şanlıurfa Taksi açılış ücreti: 20.00 TL

Şanlıurfa Taksi km başına ücret: 20.00 TL

Şanlıurfa Taksi indi bindi (kısa mesafe ) ücreti: 70, TL

Şanlıurfa Taksi Ücretleri 2024

Şanlıurfa Havalimanı şehir merkezi arası taksi ücreti (35 km): 720 - 760 TL

Şanlıurfa Havalimanı Nevali Otel merkezi arası taksi ücreti (36 km) : 740 - 780 TL

Şanlıurfa Havalimanı Otogar taksi ücreti (34 km): 720 - 760 TL

Şanlıurfa Havalimanı Balıklıgöl taksi ücreti (39 km): 800 - 850 TL

Şanlıurfa Havalimanı Göbeklitepe arası taksi ücreti (50 km): 1.050 - 1.100 TL

Şanlıurfa Havalimanı harran üniversitesi Osmanbey kampüsü arası taksi ücreti (55 km): 1.150 - 1.200 TL

Şanlıurfa GAP Havalimanı Taksi Telefon No:

0542 510 74 73


Şanlıurfa Gap Havalimanı Bilgi Telefon No:

+90 414 378 11 11


Şanlıurfa Gap Havalimanı şehir merkezine 35 km uzakta bulunmakta olup Gölgen köyü sınırları içerisindedir. Şanlıurfa Diyarbakır karayolu (E99) üzerinde bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım yolu iyi olup yol ve hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık özel araçla 30 dk. Havaş ile 45-60 dakika arasında sürmektedir. Şanlıurfa Gap Havaalanı'na ulaşım Özel araç, Taksi ve Havaş Otobüsleri ile sağlanmaktadır.

İyi yolculuklaR.


Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksi Durağı
Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksi Durağı

Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminali
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminal Binası

Şanlıurfa Havalimanı İç Hatlar Terminali
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminali

  

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Şanlıurfa Gap Havalimanı taksi telefon Numarası, havaalanı taksi iletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Şanlıurfa Gap Havalimanı taksi ücreti, Şanlıurfa Gap Havalimanı taksi ücretleri, şanlıurfa havalimanı taksi, urfa havalimanı taksi ücretleri, urfa taksi, urfa taksi ücretleri 2024, urfa taksimetre açılış ücreti, Şanlıurfa Gap Havalimanı taksi iletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı taksi durağı, Şanlıurfa Gap Havalimanı taksi tarifesi, Havaalanı taski telefon, Şanlıurfa Gap Havalimanı Bilgileri....Şanlıurfa Gap AIRPORT MAP


Şanlıurfa Gap Havalimanı Haritası
Şanlıurfa Gap Airport map
ŞANLIURFA GAP HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 414 378 11 11ŞANLIURFA GAP HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Şanlıurfa Gap Havaş Otobüsleri :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Siverek ve Hilvan'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Şanlıurfa Gap Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Gap Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, otogara, Harran Üniversitesine, Nevali Otele, Siverek ve Hilvan'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Şanlıurfa Gap Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Şanlıurfa Gap Havaalanı

Şanlıurfa Gap Havalimanı Belediye Otobüsü :

Şanlıurfa Gap Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Şanlurfa Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Şanlıurfa Gap Havalimanı'na Karşılıklı olarak Havaş Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Hilvan ve Siverek ilçelerine karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Şanlıurfa Gap Havaş otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havaş Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin HAVAŞ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Taksi :

Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Şanlıurfa Gap Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Taksi / Şanlıurfa Gap Airport Taxi


Şanlıurfa Gap Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Şanlıurfa Gap Havaalanı Otopark :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Şanlıurfa Gap Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Şanlıurfa Gap Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye