Şanlıurfa Gap Havalimanı Havaalanı Airport

Şanlıurfa Gap Havalimanı (GNY)
Şanlıurfa Gap Airport (GNY)

Şanlıurfa Gap  Havaalanı Telefon Numarası

Şanlıurfa Gap Havalimanı Telefon Numarası
+90 414 378 11 11


Resmi Web Sitesi
Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:28.02.2024Şanlıurfa Gap Havalimanı-Havaalanı / Şanlıurfa Airport

Şanlıurfa Gap Havaalanı / Şanlıurfa AirportŞanlıurfa Gap Havaalanı / Şanlıurfa Airport

ŞANLIURFA GAP HAVALİMANI-HAVAALANI
SANLIURFA GAP AIRPORT

Şanlıurfa GAP Havalimanı Bilgileri

Şanlıurfa Havalimanının Bulunduğu Şehir : Şanlıurfa
Şanlıurfa Havalimanı Saat Dilimi : Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Şanlıurfa Havalimanı Coğrafi Koordinatları : 37°27`24"N, 38°54`29"E
Şanlıurfa Havalimanı Hizmete giriş yılı : 2007
Şanlıurfa Havalimanı IATA KODU : GNY
Şanlıurfa Havalimanı ICAO KODU : LTCS
Şanlıurfa Havalimanı Pist Uzunluğu: 4000x45 m.
Şanlıurfa Havalimanı Havaalanı Statüsü : Sivil
Şanlıurfa Havalimanının Şehre Uzaklığı : 35 kilometre
e-posta: infogap@dhmi.gov.tr

Şanlıurfa Gap Havalimanı şehir merkezine 35 km uzakta bulunmakta olup Gölgen köyü sınırları içerisindedir. Şanlıurfa Diyarbakır karayolu (E99) üzerinde bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım yolu iyi olup yol ve hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık özel araçla 30 dk. Havaş ile 45-60 dakika arasında sürmektedir. Şanlıurfa Gap Havaalanı'na ulaşım Özel araç, Taksi ve Havaş Otobüsleri ile sağlanmaktadır.

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nın IATA kodu: GNY, ICAO kodu:LTCS şeklindedir. Pist uzunluğu 4000 mt olup Türkiye'de bulunan Havaalanları içerisindeki en uzun piste sahiptir. Coğrafi Koordinatları: 37°27`24"N, 38°54`30"E

Şanlıurfa Gap Havalimanı Terminal binası 12.000 m2'dir. Terminal binası içerisinde bilet satış ofisleri, Yitecek içecek yerleri, Restaurant PTT ve Araç kiralama ofisleri bulunmaktadır.

Şanlıurfa Gap Havalimanı'na Ulaşım Özel Araç, Taksi ve HAVAŞ otobüsleri ile sağlanmaktadır. Taksi ve Havaş otobüslerinin durakları hemen terminal binasının dışındadır. Ayrıntılı bilgileri sitemizin taksi ve Havaş otobüs sayfalarında bulabilirsiniz.

İyi yolculuklaR.

 


Şanlıurfa Havalimanı
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminali


Şanlıurfa Gap Havaalanı İç Hatlar Terminali

Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminali
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç Hatlar Terminal Binası

Şanlıurfa Havalimanı İç Hatlar Terminali
Şanlıurfa Gap Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminali

 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Şanlıurfa Gap Havalimanı telefon Numarası, Urfa havaalanı iletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Şanlıurfa Gap Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Şanlıurfa Gap Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, şanlıurfa Şehir Merkezi Uzaklığı ne kadar? Şanlıurfa Gap Havalimanı iletişim, Şanlıurfa Gap Havalimanı pist uzunluğu, Şanlıurfa Gap Havalimanı uçuş bilgileri, Şanlıurfa Gap havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Şanlıurfa Gap Havalimanı Bilgileri....Şanlıurfa Gap AIRPORT MAP


Şanlıurfa Gap Havalimanı Haritası
Şanlıurfa Gap Airport map
ŞANLIURFA GAP HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 414 378 11 11ŞANLIURFA GAP HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Şanlıurfa Gap Havaş Otobüsleri :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Siverek ve Hilvan'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Şanlıurfa Gap Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Gap Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, otogara, Harran Üniversitesine, Nevali Otele, Siverek ve Hilvan'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Şanlıurfa Gap Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Şanlıurfa Gap Havaalanı

Şanlıurfa Gap Havalimanı Belediye Otobüsü :

Şanlıurfa Gap Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Şanlurfa Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Şanlıurfa Gap Havalimanı'na Karşılıklı olarak Havaş Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Hilvan ve Siverek ilçelerine karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Şanlıurfa Gap Havaş otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havaş Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Havalimanı HAVAŞ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Taksi :

Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksile, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Şanlıurfa Gap Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havaalanı Taksi / Şanlıurfa Gap Airport Taxi


Şanlıurfa Gap Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Şanlıurfa Gap Havaalanı Otopark :

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Şanlıurfa Gap Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Şanlıurfa Gap Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye