havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

MUĞLA MARMARİSTEN DALAMAN HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
MARMARİS DALAMAN HAVALİMANI ARASI ULAŞIM:

Bu yazımızda Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Ulaşım konusunda bilgi vermeye çalıştık. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.. Umarız sizlere faydalı olur... İyi YolculuklaR...

Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
+90 252 792 55 55

Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme:24.02.2024MUĞLA MARMARİS DALAMAN HAVALİMANI ULAŞIM, MARMARİS HAVAŞ MUTTAŞ OTOBÜSLERİ
MUGLA MARMARIS DALAMAN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE HAVAŞ

Muğla Marmaris Dalaman Havalimanı Ulaşım, Marmaristen Muğla Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir? Marmaris Dalaman Havaş, Marmaris'ten Dalaman Havaalanına nasıl gidirim? Marmaris Havaş, Marmaris Muttaş, Marmaris Havaş Muttaş Havalimanı Otobüs Hareket Saatleri, Marmaris Dalaman Havaalanı Yolcu Servisi, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e nasıl gidilir?, Marmaris Dalaman Havalimanı Muttaş Otobüs, Muğla Dalaman Havaalanı'nından Marmaris'e nasıl gidilir? Marmaris Dalaman Havalimanı Otobüs

How to get from Marmaris to Muğla Dalaman Airport, How to get to Muğla Dalaman Airport, Dalaman Havas, Marmaris Dalaman Public Bus Shuttle, How to get to Dalaman Airport from Marmaris? Marmaris Havas, Marmaris Muttas Bus, How do you get to Marmaris from Muğla Dalaman Airport? Marmaris Havas Bus Service Dalaman Airport, Muttas bus dalaman to Marmaris, Marmaris Dalaman Airport Public Bus Timetable, Marmaris Dalaman Bus Schedule


MARMARİSTEN DALAMAN HAVALİMANINA NASIL GİDİLİR?/ MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN MARMARİSE NASIL GİDİLİR?

Marmaristen Dalaman Havalimanına gitmek isterseniz Muttaş Havalimanı Belediye Otobüslerini ve Havaş Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Yine Aynı şekilde Muğla Dalaman Havalimanından Marmarise gitmek isterseniz de Muttaş otobüslerini ve Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz. Aşağıda Muttaş Havaalanı Otobüslerinin Duraklarını, Hareket Saatlerini, Güzergahını ve Ücretini öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde Havaş Havaalanı Yolcu Servislerinin /Otobüslerinin Duraklarını, Sefer Saatlerini, Güzergahını, Ücretini öğrenebilirsiniz. havalimanlari.net, İyi Yolculuklar Diler..

1. SEÇENEK :>>> HAVAŞ Marmaris - Dalaman Havalimanı Otobüs Servisleri:

Havaş, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris ilçe merkezine, Marmarisden de yine Dalaman Havalimanına karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Marmarisden Dalaman Havalimanına gitmek isteyenler MARMARİS Havaş Otobüslerini kullanabilirler, Marmarisde Havaş otobüslerinin Yazıhanesi Marmaris otogarı girişindedir. Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünde bulunan Havaş otobüs servislerini kullanabilirler.Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Servis Kalkış Saatleri :

 

Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Servis Güncel Sefer Saatleri için : Lütfen Tılayınız...>>>

Marmaris Havaş Otobüsü Hareket Yerleri:

Marmaris Otogar ​içi

Marmaris'den Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs Durakları:

Marmaris Otogar, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Dalaman Havalimanı'dır

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'ye Havaş Otobüs Servisi;

Dalaman Havalimanı’na inen tüm iç hat uçakları için Marmarise Havaş otobüs servisi düzenlenmektedir.

Havaş Marmaris Yolcu İndirme Noktaları:

Havaş Havalimanı Servis otobüsleri, Dalaman Havalimanı hareketinden sonra, otobüs şoförünü önceden uyarılması durumunda, daha önceden belirlenen ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 


Havaş Dalaman Havalimanı - Marmaris Bilet Fiyatı

Marmaris - Dalaman Havaalanı arası

Mamaris Havaş Ücreti : 165,00 TL (KDV dahil)

Havaş Otobüsleri Marmaris Dalaman Havalimanı Yolculuk Süresi :
90 dakika
(Yolculuk süresi Hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.)


Önemli: Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Marmaris Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs servisleri hakkında ayrıntılı bilgi, yolculuk süresi, havaş bilet fiyatı, güncel hareket saatleri ve güzergah bilgisi için aşağıdaki telefonun aranması veya web sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Havaş Muğla DALAMAN Havalimanı Telefon no:

0850 212 0 487

Havaş Muğla Dalaman Havaalanı Web Sitesi:

www.havas.net.tr

Havalimanı Adı Dalaman Havalimanı
İşletme Sorumlusu Mutlu Özkan
Ofis (0 252) 792 50 77
Mobil (0 555) 985 11 65
Faks (0 252) 792 50 77
E-Posta mozkan@havas.net
Otobüs İşletmesi Dalaman Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

2.SEÇENEK: >>>MUTTAŞ HAVALİMANI OTOBÜSLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris ilçe merkezine, Marmaristen de yine Dalaman Havalimanına karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Marmarisden Dalaman Havalimanına gitmek isteyenler MARMARİS Muttaş Havaalanı Otobüslerini kullanabilirler, Marmarisde Muttaş otobüslerinin Durağı Marmaris otogarı girişindedir. Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünde bulunan Muttaş Havalimanı Otobüslerini kullanabilirler.

MARMARİS (Otogar) - MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI OTOBÜSÜ MUTTAŞ

Marmaristen Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Sefer Saatleri :

Marmaristen Muğla Dalaman Havalimanına MUTTAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>


Dalaman Havalimanı - Marmaris Otogar; Dönüş saatlari uçak iniş saatlerine göre değişmektedir. Bütün uçakların iniş saatinde MUTTAŞ otobüsleri İç hatlar önünde yolcuları beklemektedir.

Muttaş Otobüsleri Marmaris Dalaman Havaalanı arası;

Marmaris Muttaş Bilet Ücreti: 165,00 TL

Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Marmaris Otogar Durağı Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Marmaris Otogar Durağı


Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr

444 48 01

 

Muttaş Dalaman MUTTAŞ Havaalanı Otobüsleri İletişim Numaraları
Muttaş Otobüs Hizmet noktaları Muttaş Telefon Numarası
Bodrum Otogar 444 48 01
Milas-Bodrum Havalimanı 444 48 01
Dalaman Havalimanı 444 48 01
Fethiye Otogar 444 48 01
Marmaris Otogar 444 48 01
Muğla-Menteşe Otogar  444 48 01

 

Önemli: Burada yayınlanan marmaris ile dalaman havalimanı arası ulaşım imkanları ile lgili yazımız sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve YDA Dalaman Airport, Havaş, Muttaş web siteleridir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


From Mugla Dalaman Airport to Marmaris and Fethiye you can easily take advantage of Muğla Municipality Public Transport Buses. The prices are suitable for public service.

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Fethiye Marmaris Ulaşım:

>>> Fethiyeden Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Fethiyeye Nasıl Gidilir?

>>> Marmaristen Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Marmarise Nasıl Gidilir?havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Muğla Dalaman Havalimanı/Dalaman Airport
Muğla Dalaman Havalimanı


Muğla Dalaman Havalimanı
Muğla Dalaman Havalimanı/Dalaman Airport

 

Muğla Dalaman Havalimanı Marmaris Muttaş telefon no, Muğla Marmaristen Dalaman Havalimanına nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı Havaş, Marmaris Dalaman Havalimanı Ulaşım, Marmaris Dalaman Havalimanı Havaş Ücreti, Muğla Dalaman Havalimanı Muttaş ücreti, Dalaman Havaalanı Marmaris otobüs, Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz....


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'na İniş yapan ve Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Dalaman (DLM) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Dalaman (DLM) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERDalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye