havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

MUĞLA FETHİYEDEN DALAMAN HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
FETHİYE DALAMAN HAVALİMANI ARASI ULAŞIM:

Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz... İyi YolculuklaR...

TÜRK bayrağı
Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
+90 252 792 55 55

Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme: 29.031.2020MUĞLA FETHİYE DALAMAN HAVALİMANI ULAŞIM, FETHİYE HAVAŞ MUTTAŞ OTOBÜSLERİ

MUGLA FETHİYE DALAMAN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE HAVAŞ

Muğla Fethiye Dalaman Havalimanı Ulaşım, Fethiyeden Muğla Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir?, Fethiye Dalaman Havaş, Fethiye'den Dalaman Havaalanına nasıl gidilir? Fethiye Havaş, Fethiye Muttaş, Fethiye Havaş Muttaş Havalimanı Otobüs Hareket Saatleri, Fethiye Dalaman Havaalanı Yolcu Servisi, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye'e nasıl gidilir?, Fethiye Dalaman Havalimanı Muttaş Otobüs, Muğla Dalaman Havaalanı'nından Fethiye'ye nasıl gidilir? Fethiye Dalaman Havalimanı Otobüs

How to get from fethiye to Muğla Dalaman Airport, How to get to Muğla Dalaman Airport, Dalaman Havas, Fethiye Dalaman Public Bus Shuttle, How to get to Dalaman Airport from Fethiye? Fethiye Havas, Fethiye Muttas Bus, How do you get to Fethiye from Muğla Dalaman Airport? Fethiye Havas Bus Service Dalaman Airport, Muttas bus dalaman to fethiye, Fethiye Dalaman Airport Public Bus Timetable, Fethiye Dalaman Bus Schedule


FETHİYEDEN DALAMAN HAVALİMANINA NASIL GİDİLİR?/ MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN FETHİYE ŞEHİR MERKEZİNE NASIL GİDİLİR?

Fethiyeden Dalaman Havalimanına gitmek isterseniz Muttaş Havalimanı Belediye Otobüslerini ve Havaş Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Yine Aynı şekilde Muğla Dalaman Havalimanından fethiyeye gitmek isterseniz de Muttaş otobüslerini ve Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz. Aşağıda Muttaş Havaalanı Otobüslerinin Duraklarını, Hareket Saatlerini, Güzergahını ve Ücretini öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde Havaş Havaalanı Yolcu Servislerinin /Otobüslerinin Duraklarını, Sefer Saatlerini, Güzergahını, Ücretini öğrenebilirsiniz. havalimanlari.net, İyi Yolculuklar Diler..

1. SEÇENEK :>>> HAVAŞ Fethiye - Dalaman Havalimanı Otobüs Servisleri:

Havaş, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye ilçe merkezine, Fethiyeden de yine Dalaman Havalimanına karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Fethiyeden Dalaman Havalimanına gitmek isteyenler FETHİYE Havaş Otobüslerini kullanabilirler, Fethiyede Havaş otobüslerinin Yazıhanesi Fethiye otogarı girişindedir. Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünde bulunan Havaş otobüs servislerini kullanabilirler.Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Kalkış Saatleri :

Fethiye'den Muğla Dalaman Havalimanına HAVAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>

Fethiye Havaş Otobüsü Hareket Yerleri:

Fethiye Otogar ​içi

Fethiye'den Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs Durakları:

Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Muğla Dalaman Havalimanı'dır.

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye'ye Havaş Otobüs Servisi;

Dalaman Havalimanı’na inen tüm iç hat uçakları için Havaş otobüs servisi düzenlenmektedir.

Havaş Fethiye Yolcu İndirme Noktaları:

Havaş Havalimanı Yolcu Servis otobüsleri, Dalaman Havalimanı hareketinden sonra, otobüs şoförünü önceden uyarılması durumunda, daha önceden belirlenen ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 


Havaş Dalaman Havalimanı - Fethiye Bilet Fiyatı

23,00 TL (KDV dahil)

Havaş Otobüsleri Fethiye Dalaman Havalimanı Yolculuk Süresi :
60 dakika
(Yolculuk süresi Hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.)


Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Fethiye Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs servisleri hakkında ayrıntılı bilgi, yolculuk süresi, havaş bilet fiyatı, güncel hareket saatleri ve güzergah bilgisi için aşağıdaki telefonun aranması veya web sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Havaş Muğla DALAMAN Havalimanı Telefon no:

0850 212 0 487

Havaş Muğla Dalaman Havaalanı Web Sitesi:

www.havas.net.tr

Havalimanı Adı Dalaman Havalimanı
İşletme Sorumlusu Mutlu Özkan
Ofis (0 252) 792 50 77
Mobil (0 555) 985 11 65
Faks (0 252) 792 50 77
E-Posta mozkan@havas.net
Otobüs İşletmesi Dalaman Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

2.SEÇENEK: >>>MUTTAŞ HAVALİMANI OTOBÜSLERİ, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye ilçe merkezine, Fethiyeden de yine Dalaman Havalimanına karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Fethiyeden Dalaman Havalimanına gitmek isteyenler FETHİYE Muttaş Otobüslerini kullanabilirler, Fethiyede Muttaş otobüslerinin Durağı Fethiye otogarı girişindedir. Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünde bulunan Muttaş Havalimanı Otobüslerini kullanabilirler.

FETHİYE (Otogar) - MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI OTOBÜSÜ MUTTAŞ

Fethiyeden Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Sefer Saatleri :

Fethiye'den Muğla Dalaman Havalimanına MUTTAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>

 

Dalaman Havalimanı - Fethiye Otogar; Dönüş saatlari uçak iniş saatlerine göre değişmektedir. Bütün uçakların iniş saatinde MUTTAŞ otobüsleri İç hatlar önünde yolcuları beklemektedir.

Muttaş Otobüsleri Fethiye Dalaman Havaalanı Bilet Ücreti: 23,00 TL

Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Fethiye Otogar Durağı
Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Fethiye Otogar Durağı


Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr

 

Muttaş Dalaman MUTTAŞ Havaalanı Otobüsleri İletişim Numaraları
Görevi Adı Soyadı Telefon Numarası
Bodrum Otogar Sorumlusu Tuncay Şimşek 0 542 683 48 00
Milas-Bodrum Havalimanı Sorumlusu   0 541 562 48 00
Dalaman Havalimanı Sorumlusu Evren Erol 0 542 792 48 00
Fethiye Otogar Sorumlusu Aslan Çetin 0 541 716 48 00
Marmaris Otogar Sorumlusu Ömer Çapacı 0 535 106 84 87
Muğla-Menteşe Otogar    0 542 578 48 00

 

Önemli: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve YDA Dalaman Airport, Havaş web siteleridir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


From Mugla Dalaman Airport to Marmaris and Fethiye you can easily take advantage of Muğla Municipality Public Transport Buses. The prices are suitable for public service.

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Maramris Dalaman Havaalanı Ulaşım :

>>> Marmaristen Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Marmarise Nasıl Gidilir?

 

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı


Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Airport

 

 

Muğla Dalaman Havalimanı telefon no, iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Muğla Dalaman Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Muğla Dalaman Havalimanı iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı pist uzunluğu, Muğla Dalaman Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Muğla Dalaman Havalimanı Bilgileri....

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz....

 


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Dalaman Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERDalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye