havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

MUĞLA FETHİYEDEN DALAMAN HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
FETHİYE DALAMAN HAVALİMANI ARASI ULAŞIM:

Bu yazımızda Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na ulaşım konusunda bilgi vermeye çalıştık. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.. Umarız sizlere faydalı olur... İyi YolculuklaR...

Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
+90 252 792 55 55

Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme:24.02.2024MUĞLA FETHİYE DALAMAN HAVALİMANI ULAŞIM, FETHİYE HAVAŞ MUTTAŞ OTOBÜSLERİ
MUGLA FETHİYE DALAMAN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE HAVAŞ

Muğla Fethiye Dalaman Havalimanı Ulaşım, Fethiyeden Muğla Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir?, Fethiye Dalaman Havaş, Fethiye'den Dalaman Havaalanına nasıl gidilir? Fethiye Havaş, Fethiye Muttaş, Fethiye Havaş Muttaş Havalimanı Otobüs Hareket Saatleri, Fethiye Dalaman Havaalanı Yolcu Servisi, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye'ye nasıl gidilir?, Fethiye Dalaman Havalimanı Muttaş Otobüs, Muğla Dalaman Havaalanı'nından Fethiye'ye nasıl gidilir? Fethiye Dalaman Havalimanı Otobüs

How to get from fethiye to Muğla Dalaman Airport, How to get to Muğla Dalaman Airport, Dalaman Havas, Fethiye Dalaman Public Bus Shuttle, How to get to Dalaman Airport from Fethiye? Fethiye Havas, Fethiye Muttas Bus, How do you get to Fethiye from Muğla Dalaman Airport? Fethiye Havas Bus Service Dalaman Airport, Muttas bus dalaman to fethiye, Fethiye Dalaman Airport Public Bus Timetable, Fethiye Dalaman Bus Schedule


FETHİYE'DEN DALAMAN HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?/FETHİYE ŞEHİR MERKEZİNDEN DALAMAN HAVALİMAI'NA NASIL GİDİLİR?

Fethiye'den Dalaman Havalimanına gitmek isterseniz., Birçok yol ve seçeneğiniz bulunmaktadır, biz burada kolay olan iki seçenek üzerinde duracağız.

1. Seçenek olarak ; Muttaş Havalimanı Belediye Otobüslerini ve

2. Seçenek olarak ; Havaş Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Yine Aynı şekilde Muğla Dalaman Havalimanından Fethiye'ye gitmek isterseniz de Muttaş otobüslerinive Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz.

Aşağıda Muttaş Havaalanı Otobüslerinin Duraklarını, Hareket Saatlerini, Güzergahını ve Ücretini öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde Havaş Havaalanı Yolcu Servislerinin /Otobüslerinin Duraklarını, Sefer Saatlerini, Güzergahını, Ücretini öğrenebilirsiniz. havalimanlari.net, İyi Yolculuklar Diler..

1. SEÇENEK :>>> HAVAŞ Fethiye - Dalaman Havalimanı Otobüs Servisleri:

Havaş, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye ilçe merkezine, Fethiyeden de yine Dalaman Havalimanına karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Fethiye'den Dalaman Havalimanına gitmek isteyenler FETHİYE Havaş Otobüslerini kullanabilirler, Fethiye de Havaş otobüslerinin ytazıhanesi Fethiye otogarı girişindedir.

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünden hareket eden Havaş otobüs servislerini kullanabilirler.

Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Kalkış Saatleri :

Fethiye'den Muğla Dalaman Havalimanına HAVAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>

Fethiye Havaş Otobüsü Hareket Yerleri:

Fethiye Otogar içi Havaş yazıhanesi,

Havaş Fethiye Otogar OfisiHavaş Fethiye Otogar Ofisi

Fethiye'den Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs Durakları:

Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Muğla Dalaman Havalimanı'dır.

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye'ye Havaş Otobüs Servisi;

Dalaman Havalimanı’na inen tüm iç hat uçakları için Havaş otobüs servisi düzenlenmektedir.

Havaş Fethiye Yolcu İndirme Noktaları:

Havaş Yolcu Servisleri, Dalaman Havalimanı hareketinden sonra, otobüs şoförünü önceden uyarılması durumunda, daha önceden belirlenen ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 

Havaş Dalaman Havalimanı - Fethiye Bilet Fiyatı

Fethiye - Dalaman Havaalanı Havaş Ücreti:120,00 TL (KDV dahil)

Havaş Otobüsleri Fethiye Dalaman Havalimanı Yolculuk Süresi :
60 dakika
(Yolculuk süresi Hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.)

Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Fethiye Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs servisleri hakkında ayrıntılı bilgi, yolculuk süresi, havaş bilet fiyatı, güncel hareket saatleri ve güzergah bilgisi için aşağıdaki telefonun aranması veya web sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Havaş Muğla DALAMAN Havalimanı Telefon no:

0850 212 0 487

Havaş Muğla Dalaman Havaalanı Web Sitesi:

www.havas.net.tr

Havalimanı Adı Dalaman Havalimanı
İşletme Sorumlusu Mutlu Özkan
Ofis (0 252) 792 50 77
Mobil (0 555) 985 11 65
Faks (0 252) 792 50 77
E-Posta mozkan@havas.net
Otobüs İşletmesi Dalaman Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

2.SEÇENEK: >>>MUTTAŞ Havalimanı Otobüsleri ile DALAMAN Havalimanı'na UIaşım

Muttaş Otobüsleri; Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye ilçe merkezine, Fethiyeden de yine Dalaman Havalimanına karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Fethiyeden Dalaman Havalimanına gitmek isteyenler FETHİYE Muttaş Otobüslerini kullanabilirler, Fethiye de Muttaş otobüslerinin Durağı Fethiye otogarı girişindedir.

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünde bulunan Muttaş Havalimanı Otobüslerini kullanabilirler.

FETHİYE (Otogar) - MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI OTOBÜSÜ MUTTAŞ

Fethiyeden Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Sefer Saatleri :

Fethiye'den Muğla Dalaman Havalimanına MUTTAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>

Dalaman Havalimanı - Fethiye Otogar; Dönüş saatlari uçak iniş saatlerine göre değişmektedir. Bütün uçakların iniş saatinde MUTTAŞ otobüsleri İç hatlar önünde yolcuları beklemektedir.

Muttaş Otobüsleri Fethiye Dalaman Havaalanı Bilet Ücreti: 120,00 TL

Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Fethiye Otogar Durağı Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Fethiye Otogar Durağı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr

444 48 01

Muttaş Dalaman MUTTAŞ Havaalanı Otobüsleri İletişim Numaraları
Muttaş Otobüs Hizmet noktaları Muttaş Telefon Numarası
Bodrum Otogar 444 48 01
Milas-Bodrum Havalimanı 444 48 01
Dalaman Havalimanı 444 48 01
Fethiye Otogar 444 48 01
Marmaris Otogar 444 48 01
Muğla-Menteşe Otogar  444 48 01

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Marmaris Dalaman Havaalanı Ulaşım :

>>> Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Marmarise Nasıl Gidilir?

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Önemli: Burada yayınlan fethiye ile dalaman havalimanı arası ulaşım alternatifleri hakkındaki yazımız sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve YDA Dalaman Airport, Havaş web siteleridir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı


Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Airport

Muğla Dalaman Havalimanından Fethiyeye nasıl gidilir? iletişim, Muğla Havalimanından Fethiyeye nasıl gidilir? Dalaman Havalimanından Fethiyeye nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı Fethiye Ulaşım, Havaş Fethiye Dalaman Havalimanı, Muttaş Dalaman Havalimanı Fethiye, Dalaman havaalanı fethiye otobüs, Fethiye Dalaman Havaş Fiyat, Muğla Dalaman Havalimanı Bilgileri....

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz....

 


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'na İniş yapan ve Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Dalaman (DLM) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Dalaman (DLM) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERDalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye