havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

Dalaman Airport Transfers Shuttle Turkish Dalaman Airport Transfers Shuttle English

Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası

+90 252 792 55 55

Resmi Web Siteleri:
Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü

YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme:24.02.2024

MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI TRANSFER SHUTTLE ŞİRKETLERİ,
DALAMAN AIRPORT TRANSFERS SHUTTLE COMPANY


Dalaman (DLM) Havalimanı Transfer, Muğla Dalaman Havalimanı Transfer, Dalaman Havalimanı Transfer Şirketleri, Dalaman Havalimanı Transfer Firmaları Telefon Numarası, Dalaman Havaalanı Transfer Şirketleri, Dalaman Havalimanı Transfer İletişim

Dalaman (DLM) Airport Transfers Companies, Muğla Dalaman Airport Transfers Firms, Muğla Dalaman Transfers Shuttle, Muğla Dalaman Transfer, Muğla Dalaman Airport Transfer Companies Telephone Numbers


DALAMAN (DLM) HAVAALANI

Muğla'nın Dalaman ilçesinde bulunan Muğla Dalaman Havalimanı, hem güvenliği, hem de kaliteli hizmeti ile yolcuların memnuniyetini sağlamaktadır. Dalaman ilçe Merkezine 6 km, Marmaris Merkeze 96 km, Fethiye Merkeze 54 km, Dalyan'a 33 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Dalaman Havalimanı, Dalaman çevresindeki tarihi ve turistik bölgelere hizmet vermektedir. Dalaman Havalimanı Akyaka, Bozburun, Çalış Plajı, Dalyan, Datça, Fethiye, Göcek, Gökova, Hisarönü, İçmeler, Kalkan, Kaş, Marmaris, Ölüdeniz, Kayaköy, Orhaniye, Ovacık, Patara, Sarıgerme, Selimiye, Turunç ve Yalancı Boğaz bölgelerine oldukça yakındır. Bu bölgelere transfer firmaları ayrıcalığı ile ekonomik ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Dalaman(DLM) Havaalanı ve Çevresinde bulunan Transfer şirketlerinin telefon numaraları ve web adresleri aşağıda görülmektedir.

Muğla Dalaman Havalimanı ve Çevresinde bulunan Transfer şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek isteğinize ve tercihlerinize göre bir arabayı kolayca kiralayabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İyi YolculuklaR....

Muğla Dalaman Havalimanı ve Çevresi Transfer Şirketleri Telefon Numaraları ve Web adresleri

Mavi Transfer Muğla Dalaman Havalimanı

Mavi Transfer Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
+90 542 801 48 00
+90 536 233 29 66

www.mavitransfer.com


Ege Transfer Muğla Dalaman Havalimanı

Ege Transfer Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
0533 133 06 48
www.egetransfer.com


Naifoğlu Transfer Shuttle Muğla Dalaman Havalimanı

Naifoğlu Transfer Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
+90 252 316 07 70
90 532 131 35 47

www.naifoglu.com

Dalaman Havalimanı ile bazı bölgeler arasındaki yaklaşık transfer zamanı

Seyahatinizi planlamanıza yardımcı olmak için, Dalaman, Fetthiye, Marmaris ve çevresindeki en popüler bölgelere ortalama transfer sürelerinin listesini aşağıda vermeye çalıştık.

Transfer Firmaları, Dalaman Havalimanı'ndan sizi doğrudan otelinize veya tatil köyünüze götürür, isteğinize göre araç seçebilirsiniz, vip servis, özel araç, minibüs veya otobüs talep edebilirsiniz. Dalyan'a sadece 35 dakikada, Fethiye'ye 55 dakikada ve Marmaris'e 90 dakikada ulaşabilirsiniz. Havaalanı transferlerinizi transfer şirketleri aracılığı ile önceden ayırtın ve muhteşem tatilinizin tadını çıkarın.

Bölge

Zaman (yaklaşık)

Fethiye -50 km

55 dakika

Marmaris -100 km

90 dakika

Dalyan -33 km

30 dakika

Göcek - 30 km

25 dakika

Ölüdeniz - 73 km

1 saat 15 dk

Sarıgerme - 25 km

20 dk

Kalkan -50 km

50 dk

Bozburun -150 km

2 saat 20 dk

Kaş - 150 km

2 saat 20 dk

Köyceğiz -36 km

40 dk

Datça - 165 km

2 saat 30 dk

 


 

Dalaman Havalimanı Fethiye Marmaris Ulaşım:

>>> Fethiyeden Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Fethiyeye Nasıl Gidilir?

>>> Marmaristen Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Marmarise Nasıl Gidilir?


Önemli: Burada yayınlanan dalaman havalmanına hizmet veren transfer firma bilgileri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


 

mugla dalaman havalimanı otopark otopark ücreti Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar/Dış Hatlar TerminaliDalaman Havalimanına geldiniz ve otelinize, evinize gitmek istediniz transfer firmaları sayesinde bu çok kolaydır. 7/24 transfer firmalarına ulaşabilirsiniz. Transfer firmaları size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşımda oldukça kolaydır. Dalaman Havalimanı Taksi, Havaş Servisleri ve MUTTAŞ otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


 

ÖNEMLİ: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve YDA Dalaman Airport web sitesidir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'na İniş yapan ve Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Dalaman (DLM) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Dalaman (DLM) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERMuğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı - Dalaman Airport

Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye