havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

Dalaman Airport Lost And Found Baggage Offices Turkish Dalaman (DLM)Airport Lost Property Offices English

DALAMAN (DLM) HAVALİMANI KAYIP VE BULUNTU EŞYA OFİSLERİ

Dalaman Havalimanı'nda unuttuğunuz veya kaybettiğiniz bagaj ve eşyalar için YDA Dalaman Kayıp Eşya ofisinden ve Yer Hizmetleri şirketlerinden yardım alabilirsiniz..

Aşağıda Dalaman Havalimanı Kayıp Eşya ofislerinin iletişim bilgileri verilmiştir. Umarız sizlere yardımcı olur. İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 792 55 55

Resmi Web Sitesi:
Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı


Güncelleme:24.02.2024

Dalaman Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisleri
Dalaman Havalimanı Kayıp Eşya Ofisleri

Dalaman Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisleri

Dalaman Havalimanı'nda herhangi bir eşyanızı mı kaybettiniz? YDA Dalaman Airports Kayıp ve Buluntu Eşya Bürosu kayıp eşyalarınızı bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Kaybolan tüm eşyalar yolcular tarafından alınana kadar güvenli bir yerde saklanır. YDA Dalaman Airport Kayıp eşya ofislerinden hafta içi mesai saatlerinde hizmet alabilirsiniz. Havaş, Çalebi ve TGS kayıp eşya ofisleri 7/24 açıktır.

Dalaman Havalimanı'nı kullanan tüm yolcular, unuttukları veya kaybettikleri bagaj ve eşyaları bulmaları için aşağıdaki telefon numaralarından yardım alabilirler. Yolcunun başvurusu üzerine teslimatı yapılır. Kayıp Eşya Büroları 7/24 saat hizmet vermektedir.

Havaş Yer Hizmetleri Kayıp Eşya Bürosu

E-mail: dlmll@havas.net
Telefon Numarası : +90 252 792 5180 / 792 5184
Dış Hatlar Santrali Kayıp Eşya Telefon Numarası :

+90 252 792 55 55; Dahili 2617
Ofis:+90 252 792 55 55; Dahili 2616


TGS (THY Yer Hizmetleri) Kayıp Eşya Bürosu / Ofisi

E-mail: dlmlostfound@tgs.aero
Telefon Numarası : +90 252 792 5398+90 252 792 5399
Dış Hatlar Santrali : +90 252 792 5555; Dahili: 1800
İç Hatlar Santrali: +90 252 792 5291; Dahili: 4509-4510


Çelebi Yer Hizmetleri Kayıp Eşya Bürosu / Ofisi

E-mail: dlm.lostfound@celebiaviaviation
Telefon Numarası : +90 252 792 53 36
Çelebi Dalaman ofis Telefon : +90 549 767 09 88


DHMi kayıp eşya telefon 
Tel: +90 252 792 5291; Dahili: 4509-4510


YDA Dış Hatlar Kayıp Eşya Ofisi

E-mail: info@yda.aero
Tel: +90 252 792 5555; Dahili: 1212 (Nöbetçi Müdürlük)


Dalaman Havalimanı Fethiye Marmaris Ulaşım:

>>> Fethiyeden Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Fethiyeye Nasıl Gidilir?

>>> Marmaristen Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir/Dalaman Havalimanından Marmarise Nasıl Gidilir?

MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'na İniş yapan ve Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Dalaman (DLM) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Dalaman (DLM) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55
Muğla Dalaman Havalimanı 1976 yılında kurulmuş olup, 1981 yılında ise hava trafiğine açılmıştır.  Kurulduğu ilk zamanlarda 30 personel ile çıktığı yolda şuanda binlerce elemanı ile devam etmektedir. Dalaman Havalimanı'nın Dalaman şehir merkezine uzaklığı 6 km' dir. Dalyan'a km, Göcek' 25 k, Marmaris'e 100 km, Fethiye Şehir Mrkezine ise 50 km uzaklıktasdır.

Otopark kapasitesi 1355 araca ev sahipliği yapacak kadar büyük olduğundan yolcuların rahatça park etmeleri mümkündür. Terminal binası toplam büyüklüğü 118.005 m2 olup, iç ve dış hatlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. İç hatlar terminali 10.633 m2’lik bir alana kurulmuş olup, yıllık yolcu kapasitesi tam tamına 3.000.000 kişidir. Dış hatlarda ise, 96.417 m2 kapalı alan ve 34.152 m2 yolcu kullanım alanı bulunmaktadır. 2006 tarihinde hizmete açılan dış hatlar terminali yıllık 5.000.000 yolcu kapasitesine sahiptir.

Muğla'nın Dalaman ilçesinde bulunan Muğla Dalaman Havalimanı, hem güvenliği, hem de kaliteli hizmeti ile yolcuların memnuniyetini sağlamaktadır. Dalaman İlçe Merkezine 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına gelen yolcuların araçlarını park edebilmeleri için terminalin hemen ön tarafında otopark mevcuttur. Otopark sürekli denetim altında olup, güvenliği sürekli denetlenmektedir. Ayrıca, yolcuların bekleme sürelerinde sıkılmamaları için park cafe bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, yolcuların terminaller arası geçişini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için de özel bir alan oluşturulmuştur.

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarMuğla Dalaman Havalimanı Kayıp Eşya Telefon no, Dalaman havalimanı kayıp eşya ofsi iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı Kayıp Eşya, Muğla Dalaman Havalimanı Havaş Kayıp Eşya Telefon, Muğla Dalaman Havalimanı çeşebi kayıp eşya iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı THY kayıp eşya ofisi, Muğla Dalaman Havalimanı TGS kayıp eşya telefon, Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi, Muğla Dalaman Havalimanı Bilgileri....

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz....

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


------
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye