Kayseri Havalimanı Havaalanı Airport

Kayseri Erkilet Havalimanı (ASR)
Kayseri Erkilet Airport (ASR)

Kayseri Erkilet  Havaalanı telefon Numarası

Kayseri Erkilet Havalimanı Telefon Numarası
+90 352 337 52 44
+90 352 337 54 94


Resmi Web Sitesi
Kayseri Erkilet Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:13.02.2024KAYSERİ OTOGARDAN KAYSERİ HAVALİMANINA HAVAALANINA NASIL GİDİLİR?
KAYSERİ HAVALİMANINA ULAŞIM

Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım, Kayseri Otogardan Kayseri Erkilet Havalimanı'na nasıl gidilir? Kayseri Erkilet Havalimanı'na Kayseri Şehirler arası Otobüs Terminalinden nasıl gidilir? Kayseri Otogarından Kayseri Havaalanı'na nasıl giderim? Otogardan Kayseri Havaalanı'na nasıl giderim? Kayseri Havaş Otogar Durağı Nerede? Kayseri Otogar Havaalanı arası Taksi Ücreti Ne kadar?

Kayseri Erkilet Airport Bus Shuttle, Transportation, How to get to Kayseri Airport? How to get to Kayseri Airport from City Center? How to get to City Center from Kayseri Airport? How do you get to the bus station from Kayseri Airport?


Kayseri Otogardan Kayseri Havaalanına gitmek için 2 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.
1. Seçenek, Kayseri Havalimanı ile Otogar arasında çalışan Havaş Havalimanı Otobüsleri ile,
2. Seçenek, ise Ticari taksiler ile kolayca Kayseri Havalimanına gidebilirsiniz.
Aşağıda Havaş Otobüslerinin Kalkış Saatleri, Havaş Otogar durağı, Havaş Telefon Numarası, Havaş Durakları, Havaş ücreti hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Kayseri Otogar Taksi Durağı, Kayseri Otogar Taksi Durağının Telefon Numarası ve Otogar Havaalanı arası taksi ücretinin ne kadar olduğunu aşağıda bulabilirisniz.
İyi ve Mutlu YolculuklaR...

1. SEÇENEK : Kayseri Otogardan Havaalanına Gidiş; Havaş Otobüs Servisleri;

KAYSERİ HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS SEFERLERİ ve HAVAŞ GÜZERGAHI
KAYSERİ AIRPORT HAVAS PUBLIC BUS SHUTTLE


Kayseri Erkilet  Havalimanı Havaş Otobüs
Kayseri Havaalanı Havaş Otobüsleri


Havaş Otobüsleri,  Kayseri Otogadan Kayseri Havalimanına ulaşım hizmeti vermekteydi

ANCAK HAVAŞ otobüs İşletmesi, Kayseri Havalimanı ile Otogar Şehir Merkezi  arasında yolcu taşımacılığı hizmetine geçici süreyle ara vermiştir.

Kayseri Otogardan havaalanına gitmek için Kayseri Büyükşehir Belediyesi Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı otobüsler ile ilgili ayrıntılı bilgileri Sitemizin Kayseri Havalimanı Otobüs sayfasında bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar...

Kayseri Otogardan Kayseri Havalimanı'na Havaş Servis Kalkış Saatleri:


Kayseri Byz Avm Önü Havaş DurağıKayseri BYZ Alışveriş Merkezi

Kayseri Havaş Otobüsleri Kalkış Noktası, Kayseri Havaş Otobüsleri Otogar durağı nerede?

Havaş Kayseri Servis Güzergahı:

Kayseri Havaş Yolcu Alma Noktaları:

Kayseri Byz Avm Önü Havaş DurağıKayseri BYZ Alışveriş Merkezi Havaş Otobüs Durağı

Havaş Kayseri Yolcu İndirme Noktaları:

Kayseri Erkilet Havalimanı'ndan

Yolculuk Süresi ve Havaş ücreti:

-----Bilet Fiyatı

Havaş Otobüs İşletmesi Çağrı Merkezi: 0850 222 0 487Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Kayseri Erkilet Havaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


2. SEÇENEK :Kayseri Otogardan Havaalanına Gidiş; Ticari Taksi ile ;

Kayseri Otogardan Kayseri Erkilet Havalimanı'na Ticari Taksiler ile ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Kayseri Otogar Taksileri sayesinde havalimanına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Taksiler Yolcu salonunun hemen dışındadır. Otogardan dışarı çıkınca taksi durağını tam karşınızda görebilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğrafta da taksi durağının yeri görülmektedir. İyi Yolculuklar..

Kayseri Otogarı Taksi DurağıKayseri Otogar Taksi Durağı

Kayseri Otogar ile Kayseri Havaalanı Taksi Ücreti Ne Kadar?

Kayseri Otogar Havaalanı arası taksi ücreti:280 -300 TL
(Taksi ücreti yaklaşık olarak verilmiştir. Taksilerde taksimetre ücreti geçerlidir.)Kayseri Otogar Taksi Durağı Telefon Numarası:

0352 326 44 88

KAYSERİ HAVALİMANI ULAŞIM

Kayseri Havalimanından Kayseri Otogarına Nasıl Gidilir? Havaalanı Otogar Ulaşım : >>>

Otogardan Kayseri Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Otogar Havaalanı Ulaşım : >>>

 

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Kayseri Erkilet Havalimanı telefon no, iletişim, Kayseri Otogar TAKSİ durağı, kayseri otogardan havaalanına nasıl gidilir? Kayseri Erkilet Havalimanı ulaşım, Kayseri otogar taksi, Kayseri Erkilet Havalimanı iletişim, Kayseri Otogar Havalimanı Taksi ücreti, Kayseri Erkilet Havalimanı taksi telefon, Kayseri Erkilet Havalimanı Taksi ücretleri, Kayseri Erkilet havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanına nasıl gidilir? Kayseri Erkilet Havalimanı Bilgileri....KAYSERI AIRPORT MAP


Kayseri Erkilet Havalimanı Haritası
Kayseri Erkilet Airport map
KAYSERİ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 352 337 52 44KAYSERİ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Kayseri Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Kayseri Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kayseri Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Kayseri Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Kayseri Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Kayseri Erkilet Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Kayseri Erkilet Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye