Kayseri Havalimanı Havaalanı Airport

Kayseri Erkilet Havalimanı (ASR)
Kayseri Erkilet Airport (ASR)

Kayseri Erkilet  Havaalanı telefon Numarası

Kayseri Erkilet Havalimanı Telefon Numarası
+90 352 337 52 44
+90 352 337 54 94


Resmi Web Sitesi
Kayseri Erkilet Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:03.02.2020KAYSERİ HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS SEFERLERİ ve HAVAŞ GÜZERGAHI

KAYSERİ AIRPORT HAVAŞ PUBLIC BUS SHUTTLE


Kayseri Erkilet  Havalimanı Havaş Otobüs
Kayseri Havaalanı Havaş Otobüsleri


Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım, Şehir Merkezinden Kayseri Erkilet Havalimanı'na nasıl gidilir? Kayseri Erkilet Havalimanı'ndan Kayseri Şehir Merkezine nasıl gidilir? Şehir Merkezinden Kayseri Erkilet Havalimanı'na nasıl giderim? Kayseri Havaalanı'nından Otogar'a nasıl gidilir?

Kayseri Erkilet Airport Bus Shuttle, Transportation, How to get to Kayseri Airport? How to get to Kayseri Airport from City Center? How to get to City Center from Kayseri Airport? How do you get to the bus station from Kayseri Airport?


Her uçuştan önce ve sonra Havaş Otobüs seferleri ile Kayseri Havaalanı'na ulaşım hizmeti verilmektedir. Kayseri Havalimanı Şehir Merkezine 5 km uzaklıktadır.

Şehir Merkezinden Kayseri Havalimanı'na Havaş Servis Kalkış Saatleri:

Şehir Merkezinden Kayseri Havalimanı'na Havaş Güncel Kalkış Saatleri içim: Lütfen Tıklayınız...>>>


Kayseri Byz Avm Önü Havaş DurağıKayseri BYZ Alışveriş Merkezi

Kayseri Havaş Otobüsleri Kalkış Noktası

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı (BYZ Avm Otoparkı)

Havaş Kayseri Servis Güzergahı:

BYZ AVM’den hareket eden Havaş Servisleri yaklaşık 15 dakika sonra Kayseri Forum AVM’den de yolcu alarak Kayseri Erkilet Havalimanı'na devam etmektedir.

Kayseri Havaş Yolcu Alma Noktaları:

Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı (BYZ Avm Otoparkı), Kadir Has Stadyumu, Anatamir Tramvay Durağı, Kayseri Forum AVM, Kayseri Havalimanı

Havaş Kayseri Yolcu İndirme Noktaları:

Kayseri Havalimanı, Kayseri Forum AVM, Tren Garı, Yeni Sanayi DSİ Kavşağı, Eski Şeker Karakolu, Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı (BYZ Avm Otoparkı)

Kayseri Erkilet Havalimanı'ndan

Kayseri Erkilet Havalimanı'na inen tüm uçuşlar için Havaş servis düzenlemektedir. Havaş Otobüsleri uçağın inişinden 25 dk.sonra havalimanından hareket etmektedir.

Yolculuk Süresi ve Havaş ücreti:

Havaş ile Havalimnaı arası yolculuk süresi yaklaşık 30 dakika olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Kayseri Havaş Bilet Fiyatı

12,00 TL (KDV dahil)

Havaş Otobüs İşletmesi Çağrı Merkezi: 0850 222 0 487


Talas'dan Kayseri Havalimanı'na Havaş Servis Kalkış Saatleri:

1 Kasım 2018 tarihi itibariyle Havaş Otobüsleri Kayseri Havalimanı-Talas servis güzergahının son durağı Kayseri Forum AVM olarak değişmiştir. Talas’tan Kayseri Havalimanı’na ulaşmak isteyen yolcuların bu tarihten itibaren Kayseri Forum AVM’den Havaş servislerini kullanabilirler.

Kayseri Erkilet Havalimanı'na 00:00-04:00 saatleri arasında iniş yapan iç hat uçakları için Havaş servisleri Havalimanı, Sivas Caddesi, Talas Bulvarı, Anayurt güzergahında hizmet vermeye devam etmektedir.


Havalimanı Adı Kayseri Havalimanı
İşletme Sorumlusu Doğu YALÇINCI
Mobil 0555 985 11 10
E-Posta kayseribus@havas.net
Otobüs İşletmesi Kayseri Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Çağrı Merkezi 0850 222 0 487

 

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Kayseri Erkilet Havaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


Kayseri Erkilet Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havaş otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Kayseri Erkilet Havalimanı telefon no, iletişim, Kayseri Erkilet Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Kayseri Erkilet Havalimanı statüsü, Kayseri Havaalanı Coğrafi koordinatları, Kayseri Erkilet Havalimanı iletişim, Kayseri Erkilet Havalimanı pist uzunluğu, Kayseri Erkilet Havalimanı uçuş bilgileri, Kayseri Erkilet havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Kayseri Erkilet Havalimanı Bilgileri....KAYSERI AIRPORT MAP


Kayseri Erkilet Havalimanı Haritası
Kayseri Erkilet Airport map
KAYSERİ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 352 337 52 44KAYSERİ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Kayseri Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Kayseri Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kayseri Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Kayseri Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Kayseri Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Kayseri Erkilet Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Kayseri Erkilet Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye