Kayseri Havalimanı Havaalanı Airport

Kayseri Erkilet Havalimanı (ASR)
ayseri Erkilet Airport (ASR)

Kayseri Erkilet  Havaalanı telefon Numarası

Kayseri Erkilet Havalimanı Telefon Numarası
+90 352 337 52 44
+90 352 337 54 94


Resmi Web Sitesi
Kayseri Erkilet Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:13.02.2024KAYSERİ HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS SEFERLERİ ve KAYSERİ HAVAALANI HAVAŞ GÜZERGAHI
KAYSERİ AIRPORT HAVAŞ PUBLIC BUS SHUTTLE


Kayseri Erkilet  Havalimanı Havaş Otobüs
Kayseri Havaalanı Havaş Otobüsleri


Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım, Şehir Merkezinden Kayseri Erkilet Havalimanı'na nasıl gidilir? Kayseri Erkilet Havalimanı'ndan Kayseri Şehir Merkezine nasıl gidilir? Şehir Merkezinden Kayseri Erkilet Havalimanı'na nasıl giderim? Kayseri Havaş, Kayseri Havaş Saatleri, Kayseri Havaalanı'nından Otogar'a nasıl gidilir?

Kayseri Erkilet Airport Bus Shuttle, Kayseri Airport Transportation, How to get to Kayseri Airport? How to get to Kayseri Airport from City Center? How to get to City Center from Kayseri Airport? How do you get to the bus station from Kayseri Airport?


Kayseri Havalimanı HAVAŞ;

Sayın Yolcular,
HAVAŞ Servisleri, Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı ile Kayseri Şehir Merkezi arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetine geçici süreyle ara vermiştir.

Havaş Servislerinin hizmete başlama tarihlerini web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kayseri havaş servislerinin yerine, Havalimanına ulaşımınızda 100, 101 ve 271 numaralı Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Aşağıda HAVAŞ servisleri gibi, Kayseri Havalimanı ile Kayseri şehir Merkezi arasında ulaşım hizmeti veren KAYSERİ HAVAAALANI OTOBÜS ile ilgili bilgileri Havaalanı Otobüs sayfamızda bulabilirsiniz.

Havaş Otobüs İşletmesi Çağrı Merkezi:
0850 222 0 487

Havaş Otobüs İşletmesi web adresi:
www.havas.net


Kayseri Byz Avm Önü Havaş DurağıKayseri BYZ Alışveriş Merkezi

Kayseri Havaş Bilet Fiyatı

---,00 TL (KDV dahil)

Havaş Otobüs İşletmesi Çağrı Merkezi: 0850 222 0 487KAYSERİ HAVALİMANI OTOBÜS, KAYSERİ HAVALİMANI OTOBÜS SAATLERİ, KAYSERİ HAVAALANI SERVİS

Kayseri Havalimanından Kayseri Şehir Merkezine ve bir çok nokytaya gitmek için Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait KAYSERİ HAVAALANI OTOBÜSLERİNİ kullanabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı'nda ulaşım hizmetleri, Kayseri Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile sağlanmaktadır.
100, 101 ve 271 numaralı otobüslerle hizmet verilmektedir.

Kayseri Havaalanı Otobüs Durak numarası: 1312 'dir. Durak numarasına göre Kayseri Belediyesi ulaşım web sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aktarma Otobüslerini de kullanarak Kayseride istediğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz.


100 numaralı otobüs güzergâhı; KAYSERİ HAVAALANI - MUSTAFA KEMAL PAŞA BULV.- YUNUS EMRE CAMİ - ALPASLAN OKULU - YENİ MAHALLE MEYDANI - MEVLANA PLEVNE CADDESİ - MEVLANA VETERNERLİK OKULU - ADLİYE - DEVLET HASTANESİ - HASTANE CADDESİ - İNÖNÜ BULVARI 1 AKTARMA DURAĞI - KAYSERİ LİSESİ - ŞEHİR MEKEZİ

101 numaralı otobüs güzergâhı; SEYYİD BURHANEDDİN 2 AKTARMA DURAĞI - HUNAT 2 - MEDRESE ÖNÜ - İSTASYON CAD. IŞIKLAR - MEVLANA PLEVNE CAD. 1 - MEVLANA PLEVNE 2 60.YIL OKULU - MEVLANA PLEVNE CAD 4 - MEVLANA 2 MIT BİNASI - YENİ MAHALLE MEYDANI - ALPASLAN OKULU - YUNUS EMRE CAMİ - SEYRANİ MUHTARLIĞI - HAVAALANI YOLU- KAYSERİ HAVALİMANI

271 numaralı Otobüs güzergahı; Nato 200 Evler Havaalanı (Seyyid Burhaneddin - 200 Evler - Kayseri Havaalanı)
271 Otobüsü Durakları: Kayseri Havaalanı - Kanal Boyu - Seyrani 5 - Bekir Yıldı Bulvarı dağtekin Konağı 2- Seyani 7 - Köşe - Lokal - Halk Eğitim - Mevlana - OPET - Doğumevi - Nato Caddesi - Sivas Caddesi - Sivas Bulvarı Orduevi - Hunat - Yoğunburç Suribi Aktara Durağı - Şehir Merkezi

Kayseri Havaalanı Otobüs Ücreti (100, 101 ve 207 hat ücreti):

Kayseri Havaalanı Otobüs Tam ücret: 11,50 TL

Kayseri Havaalanı Otobüs Servis saatlerini, Havaalanı otobüs ücretini ve diğer bilgileri, sitemizin Kayseri Havalimanı Otobüs sayfasından öğrenebilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Kayseri Erkilet Havaş otobüsleri hakkında güncel bilgi ve ayrıntıları  havaş web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


Kayseri Erkilet Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havalimanı otobüsleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Kayseri Erkilet Havalimanı Havaş telefon no, Havaş iletişim, Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım, Kayseri Erkilet Havalimanı Havaş Servis Saatleri, Kayseri Havaalanı Havaş Saatleri, Kayseri Erkilet Havalimanı Havaş Servis iletişim, Kayseri Erkilet Havalimanı Servis Saatleri, Kayseri Erkilet Havalimanı Havaş Ücreti, Kayseri Erkilet havaalanı Havaş Güzergahı, Kayseri Havaş, Kayseri Havaş Saatleri, kayseri havaş, havaş kayseri, havas kayseri, Kayseri Erkilet Havalimanı Havaş Bilgileri....KAYSERI AIRPORT MAP


Kayseri Erkilet Havalimanı Haritası
Kayseri Erkilet Airport map
KAYSERİ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 352 337 52 44KAYSERİ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Kayseri Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Kayseri Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kayseri Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Kayseri Havaalanı (ASR) uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Kayseri Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Kayseri Erkilet Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Kayseri Erkilet Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye