Kayseri Havalimanı Havaalanı Airport

Kayseri Erkilet Havalimanı (ASR)
Kayseri Erkilet Airport (ASR)

Kayseri Erkilet  Havaalanı telefon Numarası

Kayseri Erkilet Havalimanı Telefon Numarası
+90 352 337 52 44
+90 352 337 54 94


Resmi Web Sitesi
Kayseri Erkilet Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:13.02.2024KAYSERİ ERKİLET HAVALİMANI-HAVAALANI ULAŞIM ve KAYSERİ HAVALİMANI OTOPARK

KAYSERI AIRPORT TRANSPORTATION AND CAR PARK


Kayseri Havalimanı Ulaşım, Şehir Merkezinden Kayseri Havalimanı'na nasıl gidilir? Kayseri Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Kayseri Havaalanı'ndan Otogara nasıl gidilir? Kayseri Havalimanı'nda taksi fiyatları ne kadardır? Kayseri Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Kayseri Havalimanı Havaş, Kayseri Havalimanı Otobüs, Kayseri havalimanı Oto Kiralama Ofisleri, Kayseri Havalimanı rent a car firmaları-şirketleri, Kayseri Havalimanı'nda Transfer şirketleri, Kayseri Havalimanı Otopark ve otopark ücretleri. Kayseri Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Kayseri Havalimanı'ndan Şehir merkezine nasıl gidilir?

How to get from Kayseri Airport to Kayseri Airport? How is transportation to Kayseri Airport? How to get to Bus Statain from Kayseri Airport? How much are the taxi prices at Kayseri Airport? Does Public Bus serve at Kayseri Airport? Kayseri Airport Shuttle, Kayseri Airport Bus, Kayseri Airport Car Rental Offices, Kayseri Airport rent a car companies, Transfer companies at Kayseri Airport, Kayseri Airport Parking and parking fees. How far is Kayseri Airport to the city center? How to get to the city center from Kayseri Airport?


Kayseri Havaş Otobüsleri :

Kayseri Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Meydana, Talasa gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş otobüsleri Kayseri Havaalnına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Kayseri Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Otogara (Byz Avm Karşısı), Tren Garına, Kayseri Forum Avm'ye, İpeksaray Avm'ye, Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişine, Talas'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Kayseri Havaş otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Kayseri Havaş Byz Avm Durağı (Otogar Karşısı)Havaş Otobüsleri BYZ AVM durağı (Otogar Karşısı)

Kayseri Havalimanı Belediye Otobüsü :

Kayseri Havalimanından Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Kayseri Havalimanı'na Karşılıklı olarak Belediye Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Kayseri Havalimanı Giden Otobüs Hatları sırasıyla : 100, 101, 271 Numaralı Otobüs hatlarıdır.

Kayseri Belediyesi otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Kayseri Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kayseri Havaalanı Taksi :

Kayseri Erkilet Havalimanı Taksileri, Terminal yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Kayseri Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Kayseri Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Kayseri Havaalanı Taksi / Kayseri Airport Taxi


Kayseri Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Kayseri Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Kayseri Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Kayseri Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Kayseri Erkilet Havaalanı Otopark :

Kayseri Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Kayseri Havalimanı yolcu otoparkı 420 araç kapasitelidir. Kayseri Havalimanı Otoparkı Özel bir şirket tarafından işletilmektedir.

Kayseri Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Kayseri Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

KAYSERİ HAVALİMANI ULAŞIM

Kayseri Havalimanından Kayseri Otogarına Nasıl Gidilir? Havaalanı Otogar Ulaşım : >>>

Otogardan Kayseri Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Otogar Havaalanı Ulaşım : >>>

 


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Kayseri Erkilet Havalimanı Taksi telefon no, iletişim, Kayseri Erkilet Havalimanı Otopark Kayseri Erkilet Havalimanı ulaşım, Kayseri Havalimanı Otobüs saatleri, Kayseri Erkilet Havalimanı iletişim, Kayseri Erkilet Havalimanı Servis saatleri, Kayseri Erkilet Havalimanı uçuş bilgileri, Kayseri Erkilet havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı ulşaım, Havaalanına nasıl gidilir? Kayseri Erkilet Havalimanı Bilgileri....KAYSERI AIRPORT MAP


Kayseri Erkilet Havalimanı Haritası
Kayseri Erkilet Airport map
KAYSERİ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 352 337 52 44KAYSERİ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Kayseri Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Kayseri Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kayseri Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Kayseri Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Kayseri Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Kayseri Erkilet Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Kayseri Erkilet Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Kayseri Erkilet (ASR) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye