Kars Havalimanı Havaalanı Airport

Kars Harakani Havalimanı (KSY)
Kars Airport (KSY)

Kars Havaalanı Telefon Numarası

Kars Havalimanı Telefon Numarası

+90 474 213 56 67
+90 474 213 56 68


Resmi Web Sitesi:

Kars Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:19.01.2024

KARS (KSY) HAVAALANI TRANSFER ŞİRKETLERİ


Kars Havalimanı Rent A Car
Kars Havalimanı Transfer Şiirketleri

Kars Havalimanı Transfer, Kars Havalimanı Transfer Şirketleri, Kars Havalimanı Ani Transfer, Kars Havaalanı Rent A Car Telefon Numarası, Kars Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Telefon Numarası

Kars Airport Transfers, Kars Airport Transfers Company, Kars Airport Car Rental Companies, Kars Airport Car Rental Phone Number, Kars Airport Rent A Car Company


KARS HAVALİMANI TRANSFER - ARABA - OTO KİRALAMA:

Kars Transfer ŞirketleriKars Harakani Havalimanı'na geldiğinizde sizlere transfer firmalarından hizmet alabilirsiniz. İsteğinize ve bütçenize uygun şoförlü araçları Kars transfer firmalarında kiralayabilirsiniz.

Akbulutlar Rent A Car firması size transfer araçları konusunda size yardımcı olacaktır. Kars Akbulutlar Araç Kiralama Şirketinden bütçenize ve keyfinize uygun şoförlü ve şoförsüz olarka araçları rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Akbulutlar Oto Kiralama firması sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır. Kars Transfer firmalarını arayarak transfer fiyatlarını öğenebilirsiniz.

havalimanlari.net ekibi sizlere iyi yolculuklar diler..


Akbulutlar Rent A Car web sitesi: www.karsrentacar.com

Kars Transfer Araç Kiralama - Akbulutlar Oto Kiralama Telefon No:

0474 212 74 73

0535 937 76 76

0545 609 36 36


Kars Havalimanı Rent A Car Öz Sema Araç Kiralama

Kars Havalimanı Transfer Oto -Araba - Araç Kiralama Firması


Kars Havalimanı Araba Oto Araç Kiralam

Kars Havalimanı Transfer Oto -Araba - Araç Kiralama Firması

Kars Harakani Havalimanı'nda Araba Kiralama Hizmeti Öz Sema otomotiv tarafından verilmektedir. Kars şehir merkezinde Akbulutlar Otomotiv rent a car da sizlere son model araçlarla ve uygun fiyatlarla transfer ve araç kiralama hizmet vermektedir.Kars Havalimanı Kars Airport
Kars Harakani Havalimanı

Kars Havalimanı Kars Airport Kars Harakani Havalimanı - Kars Harakani Airport


KARS HAVALİMANI ULAŞIM


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Kars Havalimanı Araç Kiralama Telefon Numarası, Kars Havaalanı Rent A Car iletişim, Kars Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Kars Havalimanı Oto Kiralama, Kars Akbulutlar Rent A Car, Kars Havalimanı Araba Kiralama Şirketleri, Kars rent a car, Kars Havalimanı iletişim, Kars Havalimanı pist uzunluğu, Kars Havalimanı uçuş bilgileri, Kars havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Kars Havalimanı Bilgileri....Kars AIRPORT MAP


Kars Havalimanı Haritası
Kars Airport map


KARS HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 474 213 56 67KARS HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Kars Havalimanı Şehir Merkezine 6 km mesafededir. Kars Havalimanı'na Ulaşım için seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Kars Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Kars Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Kars Havaliman'ında Otobüs hizmeti; Kars Harakani Havalimanı'ndan karşılıklı olarak uçak saatlerine uygun şekilde şehir merkezi ile Kars (KSY) havalimanı arasında Kars VERGÜL Turizm tarafından işletilen otobüsler hizmet vermektedir. Havaalanı otobüslerini Kars Havaalanı İç Hatlar Terminali çıkışının karşısındaki durakta görebilirsiniz.

Kars Havalimanı Belediye Otobüsü :

Kars Harakani Havalimanı'ndan karşılıklı olarak uçak saatlerine uygun şekilde şehir merkezi ile Kars Havaalanı arasında Kars VERGÜL Turizm tarafından işletilen otobüsler hizmet vermektedir. Havaalanı otobüslerini Kars Havaalanı İç Hatlar Terminali çıkışının karşısındaki durakta görebilirsiniz.

Kars Havaalanı Otobüsleri Şehir Merkezinde Vergül Turizm Acentesi önünden kalkmaktadır.. Ayrıntıları Kars Havalimanı Otobüs safamızdan öğrenebilirsiniz.

Kars Havaalanı Taksi :

Kars Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden uçuş trafiğine göre hizmet vermektedir. Kars Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ticari Taksi Hizmetini Havalanı Ticari Taksi Koparetifi tarafından verilmekte olup, tarifeli uçak saatlerine göre hizmet verilmektedir. Ayrıntıları Kars Havalimanı Taksi safamızdan öğrenebilirsiniz.

Kars Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Kars Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmaktadır.

Kars Havalimanında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KARS HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ sayfasındadır....

Kars Havaalanı Transfer Şirketleri :

Kars şehir merkezinde ve yakın çevresindeki turistik ve tarihi yerleri gezmek için transfer şirketlerinde şoförlü orlak araç kiralamak iyi bir seçenektir. Kars havaalanı transfer firmaları sizin bütçenize ve amacınıza uygun şeçenekler sunacaktır.

Kars Havalimanı yakın çevresinde bulunan Transfer şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Kişi sayısına ve araç tercihinize göre Transfer fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Kars Havalimanı Transfer sayfasındadır....

Kars Havaalanı Otopark :

Kars Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Kars Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Kars Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Kars Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin KARS HAVAALANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartlarıİletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikasıinfo@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site HaritasıAntalya / Türkiye