Kars Havalimanı Havaalanı Airport

Kars Harakani Havalimanı (KSY)
Kars Airport (KSY)

Kars Havaalanı Telefon Numarası

Kars Havalimanı Telefon Numarası

+90 474 213 56 67
+90 474 213 56 68


Resmi Web Sitesi

Kars Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:19.01.2024

KARS (KSY) HAVAALANI OTOPARK ve KARS HAVALANI OTOPARK ÜCRETİ 2024


Kars Havalimanı Otopark ve Havalimanı Otopark ücretleri
Kars Havaalanı Otoparkı ve Otopark Ücretleri

Kars Havalimanı Otopark, Kars Havalimanı Otopark Ücreti, Kars Havalimanı 2024 Otopark Ücreti, Kars Havaalanı Otopark Telefon Numarası, Kars Havalimanı'nda Otopark ücreti ne kadardır? Kars Havaalanı otopark işletmesi, Kars Havalimanı Otopark Ücretleri 2024,

Kars Airport Car Park, Kars Airport Parking Fee, Kars Airport 2024 Parking Price, Kars Airport Car parking Phone Number, How much is the parking fee at Kars Airport?


KARS HARAKANİ HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETLERİ 2024

Kars Harakani Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlarda otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Kars havalimanı Otopark ücretleri makul seviyededir ve araç cinslerine göre farklı ücret uygulanmaktadır.

Kars Havalimanı Otoparkı konumu itibariyle Kars Havaalanı İç hatlar terminali karşısındadır ve açık otopark olarak hizmet vermektedir.

Kars Havaalanı otopark alanı içerisinde hareketi kısıtlı yolcular için  özel park alanları mevcuttur.

Kars Harakani Havalimanı Otopark ücretleri 2024 yılı aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

KARS HAVALİMANI OTOPARK VE OTOPARK ÜCRETLERİ:

Kars Harakani Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ(SAAT)/ÜCRET (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 30 35 45 55 80
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 35 40 55 80 110

Motor, Motosiklet

15 20 25 30 40

Kars Havaalanı Otoparkı Aylık Abonman Ücretleri 2024 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs -
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet -
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  

Kars Harakani Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat bir otopark alanını sunmaktadır. 7/24 güvenlik sistemleri ile izlenmekte ve takip edilmektedir.

Kars Harakani Havalimanı Otoparkı Telefon Numarası:

0535 937 76 76Kars Havalimanı Belediye Otopark
Kars Harakani Havalimanı OtoparkıKars Havalimanı Otopark Ücretleri  
Kars Harakani Havalimanı Otoparkı Ücretleri

kars havaalani otopark ve kars havaalani otapark ucretleri
Kars Harakani Havalimanı Otopark Alanı


KARS HAVALİMANI ULAŞIM


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Kars Havalimanı Otopark telefon Numarası, iletişim, Kars Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Otopark ücreti Kars Havalimanı, Havaalanı otopark ücreti ne kadar? Kars Havalimanı Otopark , Kars Havaalanı Otopark ücretleri 2024, Kars Havalimanı iletişim, Kars Havaalanı Otopark, Kars Havalimanı uçuş bilgileri, Kars havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı Ootpark, Kars Havalimanı Bilgileri....Kars AIRPORT MAP


Kars Havalimanı Haritası
Kars Airport map
KARS HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 474 213 56 67KARS HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Kars Havalimanı Şehir Merkezine 6 km mesafededir. Kars Havalimanı'na Ulaşım için seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Kars Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Kars Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Kars Havaliman'ında Otobüs hizmeti; Kars Harakani Havalimanı'ndan karşılıklı olarak uçak saatlerine uygun şekilde şehir merkezi ile Kars (KSY) havalimanı arasında Kars VERGÜL Turizm tarafından işletilen otobüsler hizmet vermektedir. Havaalanı otobüslerini Kars Havaalanı İç Hatlar Terminali çıkışının karşısındaki durakta görebilirsiniz.

Kars Havalimanı Belediye Otobüsü :

Kars Harakani Havalimanı'ndan karşılıklı olarak uçak saatlerine uygun şekilde şehir merkezi ile Kars Havaalanı arasında Kars VERGÜL Turizm tarafından işletilen otobüsler hizmet vermektedir. Havaalanı otobüslerini Kars Havaalanı İç Hatlar Terminali çıkışının karşısındaki durakta görebilirsiniz.

Kars Havaalanı Otobüsleri Şehir Merkezinde Vergül Turizm Acentesi önünden kalkmaktadır.. Ayrıntıları Kars Havalimanı Otobüs safamızdan öğrenebilirsiniz.

Kars Havaalanı Taksi :

Kars Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden uçuş trafiğine göre hizmet vermektedir. Kars Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ticari Taksi Hizmetini Havalanı Ticari Taksi Koparetifi tarafından verilmekte olup, tarifeli uçak saatlerine göre hizmet verilmektedir. Ayrıntıları Kars Havalimanı Taksi safamızdan öğrenebilirsiniz.

Kars Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Kars Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmaktadır.

Kars Havalimanında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KARS HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ sayfasındadır....

Kars Havaalanı Transfer Şirketleri :

Kars şehir merkezinde ve yakın çevresindeki turistik ve tarihi yerleri gezmek için transfer şirketlerinde şoförlü orlak araç kiralamak iyi bir seçenektir. Kars havaalanı transfer firmaları sizin bütçenize ve amacınıza uygun şeçenekler sunacaktır.

Kars Havalimanı yakın çevresinde bulunan Transfer şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Kişi sayısına ve araç tercihinize göre Transfer fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Kars Havalimanı Transfer sayfasındadır....

Kars Havaalanı Otopark :

Kars Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Kars Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Kars Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Kars Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin KARS HAVAALANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartlarıİletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikasıinfo@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site HaritasıAntalya / Türkiye