Alanya Gazipaşa Havalimanı Havaalanı Airport

Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Lost Property Turkish Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Lost and Found Luggage English

GAZİPAŞA-ALANYA (GZP) HAVALİMANI KAYIP VE BULUNTU EŞYA OFİSLERİ

Gazipaşa-Alanya Havalimanı'nda unuttuğunuz veya kaybettiğiniz bagaj ve eşyalar için TAV Gazipaşa Havalimaı Kayıp Eşya ofisinden ve Yer Hizmetleri şirketlerinden yardım alabilirsiniz..

Aşağıda Gazipaşa-Alanya Havalimanı Kayıp Eşya ofislerinin iletişim bilgileri verilmiştir. Umarız sizlere yardımcı olur. İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Gazipaşa Havalimanı (GZP)
Gazipaşa Airport (GZP)

Gazipaşa Alanya Havalimanı Telefon Numarası
+90 242 582 71 26
+90 242 582 74 26

Resmi Web Sitesi

Gazipaşa Alanya Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:11.02.2024


ANTALYA GAZİPAŞA-ALANYA HAVALİMANI KAYIP VE BULUNTU EŞYA OFİSİ TELEFON NUMARASI
GAZIPASA-ALANYA AIRPORT LOST & FOUND LUGGAGE


Gazipaşa Alanya Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi

Gazipaşa-Alanya (GZP) Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya, TAV Gazipaşa-Alanya Havalimanı Kayıp Bagaj Telefon numarası, Gazipaşa-Alanya (GZP) Havalimanı Kayıp Bagaj İletişim, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Havaş Kayıp ve Buluntu Eşya Telefon Numarası, TAV Gazipaşa Havaalanı Danışma İletişim, Gazipaşa Havalimanı Kayıp Eşya

Gazipaşa-Alanya (GZP) Airport Lost and Found Luggage, TAV Gazipaşa-Alanya Airport Lost Luggage Phone Number, Gazipaşa-Alanya (GZP) Airport Lost Luggage Contact, Gazipaşa-Alanya Airport Havaş Lost and Found Baggage Phone Number, TAV Gazipaşa Airport Information Contact, Gazipasa Airport Lost Property Office Contact


GAZİPAŞA-ALANYA(GZP) HAVAALANI

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa Alanya Havalimanı, hem güvenliği, hem de kaliteli hizmeti ile yolcuların memnuniyetini sağlamaktadır. Gazipaşa ilçe merkezine 7 km, Alanya Merkeze 40 km, Antalya Merkeze 180 km, Mersin'e 311 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gazipaşa Alanya Havalimanı, Gazipaşa ve Alanya çevresindeki tarihi ve turistik bölgelere hizmet vermektedir. Gazipaşa Havalimanı Alanya, Anamur, Avsallar, İncekum, Kargıcık, Kestel, Kızılağaç, Mahmutlar, Side, Okurcular bölgelerine oldukça yakındır.

TAV Gazipaşa-Alanya Havalimanı Danışma Telefon Numarası, İletişim:
Gazipaşa-Alanya Airport Telephone Number;

+90 242 582 71 26


TAV Gazipaşa-Alanya Havalimanı DanışmaTAV Gazipaşa-Alanya Havalimanı Danışma

Gazipaşa Alanya Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisleri

Gazipaşa Alanya Havalimanı'nda herhangi bir eşyanızı mı kaybettiniz? TAV Gazipaşa Alanya Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya Bürosu kayıp eşyalarınızı bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Kaybolan tüm eşyalar yolcular tarafından alınana kadar güvenli bir yerde saklanır. TAV Gazipaşa Alanya Havalimanı Kayıp eşya ofislerinden hafta içi mesai saatlerinde hizmet alabilirsiniz. Havaş kayıp eşya ofisleri 7/24 açıktır.

Gazipaşa Alanya Havalimanı'nı kullanan tüm yolcular, unuttukları veya kaybettikleri bagaj ve eşyaları bulmaları için aşağıdaki telefon numaralarından yardım alabilirler. Yolcunun başvurusu üzerine teslimatı yapılır. Kayıp Eşya Büroları 7/24 saat hizmet vermektedir.

Gazipaşa Havalimanı Kayıp Bagaj

Gazipaşa Havalimanını kullanan yolculara ait, bagaj alım sahasında bulunan bantlardan, eksik ya da hasarlı çıkan bagajlar ve uçak içerisinde unutulan eşyalar konusunda başvurunuzu, tercih etmiş olduğunuz havayolu şirketine veya ilgili firmanın hizmet almış olduğu yer hizmet kuruluşuna, kimlik, bagaj ve uçuş bilgileriniz ile yapmanız gerekmektedir.


Havaş Yer Hizmetleri Kayıp Eşya Bürosu

GZP Havaş Kayıp Eşya ofisi, terminal binası gelen yolcu bagaj alım salonunda bulunmaktadır.

E-mail: gzpll@havas.net

Havaş kayıp eşya telefon numarası : +90 850 222 0 487

Havaş Gazipaşa-Alanya Havalimanı İstasyon Eşya Telefon Numarası :

+90 242 582 70 70;

Gazipaşa-Alanya Havalimanı kayıp eşya ofisiGazipaşa-Alanya Havalimanı kayıp eşya ofisi

TAV Gazipaşa Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi

Gazipaşa Havalimanını kullanan yolculara ait kayıp ve buluntu eşya konusunda aşağıdaki telefonlardan yardım alabilirsiniz.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı'nı kullanan tüm yolcular, unuttukları veya kaybettikleri bagaj ve eşyaları bulmaları için aşağıdaki telefon numaralarından yardım alabilirler. Yolcunun başvurusu üzerine teslimatı yapılır. Kayıp Eşya Büroları 7/24 saat hizmet vermektedir.

E-mail: gzptim@tav.aero
Telefon: +90 242 582 71 26 ; Dahili: 4444
Telefon: +90 242 582 71 27 ; Dahili: 4444
Telefon: +90 531 217 78 30 ;


Gazipaşa Havalimanı ile bazı bölgeler arasındaki yaklaşık transfer zamanı

Seyahatinizi planlamanıza yardımcı olmak için, Alanya, Mahmutlar, Manavgat, Side ve çevresindeki en popüler bölgelere ortalama transfer sürelerinin listesini aşağıda vermeye çalıştık.

Transfer Firmaları, Gazipaşa Havalimanı'ndan sizi doğrudan otelinize veya tatil köyünüze götürür, isteğinize göre araç seçebilirsiniz, vip servis, özel araç, minibüs veya otobüs talep edebilirsiniz. Alnya'ya sadece 55 dakika da, Side'ye 90 dakika da ve Mahmutlar'a 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Havaalanı transferlerinizi transfer şirketleri aracılığı ile önceden ayırtın ve muhteşem tatilinizin tadını çıkarın.

Gazipaşa Havaalanı ve bazı bölgeler arası transfer süreleri

Bölge

Zaman (yaklaşık)

Alanya - 40 km

55 dakika

Avsallar - 66 km

80 dakika

Kargıcak - 28 km

40 dakika

Kızılağaç - 90 km

90 dk

Konaklı - 56 km

80 dakika

Mahmutlar - 31 km

40 dk

Manavgat - 102 km

1 saat 45 dk

Okurcalar - 75 km

90 dk

Side - 105 km

90 dk

Titreyengöl -105 km

1 saat 45 dk

Antalya - 165 km

2 saat 30 dk

Mersin - 300 km

5 saat

Anamur - 82 km

1saat 45 dk


Alanya bölgesinde ne yapılır?

Türkiye'nin güney kıyısındaki Alanya bölgesi, plaj tatilleri için mükemmel bir yer. Muhteşem altın kumları ve berrak mavi suları ile, sunseekers bu güzel yerde mutlu zaman geçirecekler Plajın ötesinde yapacak çok şey var, bu yüzden sizi Türkiye'nin bu bölümüne getiren ne olursa olsun, keyifli bir tatilden emin olabilirsiniz.

Kültürel ve görülmeye değer yerler arasında Kleopatra Plajı (Kraliçe Kleopatra'nın yüzdüğü söylenir), Alanya Kalesi, Atatürk Evi Müzesi ve Damlataş ve Dim Mağaraları bulunmaktadır. Ayrıca yamaç paraşütü, Atlas Dağları'nda 4x4 safariler, yürüyüş ve su sporları gibi açık hava etkinlikleri için popüler bir alandır. beşkonak ta gönlünüzce rafting yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz..

Gazipaşa Alanya Havalimanı Ulaşım.

Gazipaşa Alanya Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Havalimanı Taksi ve Havaş otobüs işletmesi sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


Önemli: WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı Kayıp Eşya, TAV Gazipaşa-Alanya Havalimanı Kayıp Bagaj Telefon numarası, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi, Alanya Havaalanı Havaş Kayıp Eşya Telefon Numarası, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Kayıp Eşya iletişim, GZP Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Kayıp Eşya Telefon Numarası, Gazipaşa-Alanya Havalimanı TAV Kayıp Eşya Ofisi, Gazipaşa-Alanya Havaalanı Danışma Telefon Numarası, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Havaş Kayıp Bagaj Telefon, Gazipasa-Alanya Airport Lost and Found Luggage, Gazipaşa Kayıp Eşya Telefon, Gazipaşa Havaalanı Kayıp Bagaj İletişimGAZIPAŞA AIRPORT MAP


Gazipaşa Alanya Havalimanı Haritası
Gazipaşa Alanya Airport map
GAZİPAŞA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 242 582 71 26GAZİPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gazipaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gazipaşa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gazipaşa Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gazipaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Gazipaşa Havalimanı Havalimanı işletmecisinden (TAV) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'na İniş yapan ve Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye