Alanya Gazipaşa Havalimanı Havaalanı Airport

Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Parking and Parking Prices Turkish Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Parking and Parking Prices English

GAZİPAŞA HAVALİMANI OTOPARK VE GAZİPAŞA HAVAALANI OTOPARK ÜCRETLERİ

Gazipaşa Havalimanı Otopark ve Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark ücretleri 2024 hakkında bilgileri aşağıda bulabilirisiniz. Umarız sizlere faydalı olur..

Gazipaşa Havalimanı (GZP)
Gazipaşa Airport (GZP)

Gazipaşa Alanya Havalimanı Telefon Numarası
+90 242 582 71 26
+90 242 582 74 26

Resmi Web Sitesi

TAV Gazipaşa Alanya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:11.02.2024


ANTALYA GAZİPAŞA-ALANYA HAVALİMANI OTOPARK, GAZİPAŞA HAVAALANI OTOPARK ÜCRETİ, TELEFON NO:
GAZIPASA (GZP) AIRPORT PARKING


Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark ve Havaalanı Otopark Ücretleri


Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Otopark, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark Ücreti, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otoparkı Telefon Numarası, Gazipaşa Alanya Havalimanı 2024 Otopark fiyatları, Gazipaşa Havaalanı Otopark Ücreti ne kadar?

Gazipasa (GZP) Alanya Airport Parking, Gazipasa Alanya Airport Parking Fee, Gazipaşa Alanya Airport Parking Phone Number, Gazipaşa Alanya Airport 2024Parking Fees, How much does Gazipaşa Airport Parking Fee?


Antalya Gazipaşa Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır. Alanya Gazipaşa Havalimanı Otopark ücretleri 1 ocak itibari ile belirlenmekte olup yıl boyunca aynı fiyat geçerli olmaktadır.

Antalya Gazipaşa-Alanya Havalimanı otoparkı 105 araç kapasitesine sahiptir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Gazipaşa Alanya Havalimanı otoparkı içersinde ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Antalya Gazipaşa-Alanya havalimanı Otopark ücretleri 2024 aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından veya web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ (SAAT) / ÜCRET (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil 25 40 50 75 105
Pikap, Minibüs 35 45 60 80 110
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 40 50 75 95 115
Motor, Motosiklet 20 25 30 35 50

Gazipaşa-Alanya Havaalanı Aylık Abonman Ücretleri 2024 Ücreti (TL)
Otomobil 1.345
Pikap, Minibüs 1.410
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 1.470
Motor, Motosiklet 640
Havalimanında görevli Personel Araçları 250

Antalya Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine 7/24 güvenli, konforlu ve rahat park alanını sunmaktadır.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark Bilgi Telefon No:

+90 242 582 71 26

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark bilgi için: Lütfen Tıklayınız.Gazipaşa Alanya Havaalanı Otopark ücreti
Gazipaşa Alanya Havaalanı Otopark ücreti

Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark
Gazipaşa Alanya Havalimanı Otoparkı

İyi Yolculuklar...


Gazipaşa Alanya Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Havalimanı Taksi ve Alanya Havaş otobüs işletmesi sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


Önemli: WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı otopark, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark ücreti, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark ücretleri 2023, Gazipaşa Alanya Havalimanı iletişim, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark tarifesi, Gazipaşa Alanya Havalimanı uçuş bilgileri, Gazipaşa Alanya havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı otopark tarifesi, Gazipaşa Alanya Havalimanı Bilgileri....GAZIPAŞA AIRPORT MAP


Gazipaşa Alanya Havalimanı Haritası
Gazipaşa Alanya Airport map
GAZİPAŞA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 242 582 71 26GAZİPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gazipaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gazipaşa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Gazipaşa Alanya Havaalanı Uçuşlar, Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gazipaşa Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gazipaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Gazipaşa Alanya Havalimanı işletmecisinden (TAV) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'na İniş yapan ve Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye