Alanya Gazipaşa Havalimanı Havaalanı Airport

Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Transfers Turkish Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Transfers English

Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer

Bu sayfamızda Gazipaşa Alanya Havalimanı'na hizmet veren Gazipaşa transfer firmaları ile ilgili bilgileri ve transfer mesafelerini paylaşmaya çalıştık. Umarım sizlere faydalı olur. İyi Yolculuklar...

Gazipaşa Havalimanı (GZP)
Gazipaşa Airport (GZP)

Gazipaşa Alanya Havalimanı Telefon Numarası
+90 242 582 71 26
+90 242 582 74 26

Resmi Web Sitesi

Gazipaşa Alanya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:11.02.2024


ANTALYA GAZİPAŞA-ALANYA HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ TELEFON NUMARASI
GAZIPASA-ALANYA (GZP) AIRPORT TRANSFERS


Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer Shuttle

Gazipaşa/Alanya (GZP) Havalimanı Transfer, Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Transfer Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer Firmaları Telefon Numarası, Gazipaşa Alanya Havaalanı Transfer Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer İletişim

Gazaipasa Alanya (GZP) Airport Transfers Companies, Gazaipasa Alanya Airport Transfers Firms, Gazaipasa AlanyaTransfers Shuttle, Gazaipasa Alanya Transfer, Gazaipasa Alanya Airport Transfer Companies Telephone Numbers


GAZİPAŞA-ALANYA(GZP) HAVAALANI TRANSFER

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa Alanya Havalimanı, hem güvenliği, hem de kaliteli hizmeti ile yolcuların memnuniyetini sağlamaktadır.

Gazipaşa Havalimanı, Gazipaşa ilçe merkezine 7 km, Alanya Merkeze 40 km, Antalya Merkeze 180 km, Mersin'e 311 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gazipaşa Alanya Havalimanı, Gazipaşa ve Alanya çevresindeki tarihi ve turistik bölgelere hizmet vermektedir. Gazipaşa Havalimanı Alanya, Anamur, Avsallar, İncekum, Kargıcık, Kestel, Kızılağaç, Mahmutlar, Side, Okurcular bölgelerine oldukça yakındır. Bu bölgelere Gazipaşa transfer firmaları ayrıcalığı ile ekonomik ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Gazipaşa-Alanya (GZP) Havaalanı ve Çevresinde bulunan Transfer şirketlerinin telefon numaraları ve web adresleri aşağıda görülmektedir.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Transfer şirketleri ve Çevresinde bulunan Transfer firmalarını telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek isteğinize ve tercihlerinize göre bir arabayı kolayca kiralayabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İyi YolculuklaR....

GAZİPAŞA ALANYA HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ VE TRANSFER ŞİRKETLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer Şirketleri, Shuttle Şirketleri Telefon Numaraları ve Web adresleri

Gazipaşa Alanya Havalimanı Ece transfer shuttle

ECE Transfer Gazipaşa Alanya Havalimanı
0242 255 55 07

www.ecetransfer.com


 

Bizim Transfer Gazipaşa Alanya Havalimanı

Bizim Transfer Gazipaşa Alanya havalimanı

+90 242 514 13 10

www.bizimtransfer.com


724 Transfer Gazipaşa Alanya Havalimanı

724 Transfer Gazipaşa Alanya Havalimanı
+90 850 223 25 25

www.724transfer.com


Gazipaşa Havaalanı Araç Kiralama OfisleriGazipaşa Havaalanı Araç Kiralama Ofisleri

İyi Yolculuklar...


Gazipaşa Havalimanı ile bazı bölgeler arasındaki yaklaşık transfer zamanı

Seyahatinizi planlamanıza yardımcı olmak için, Alanya, Mahmutlar, Manavgat, Side ve çevresindeki en popüler bölgelere ortalama transfer sürelerinin listesini aşağıda vermeye çalıştık.

Transfer Firmaları, Gazipaşa Havalimanı'ndan sizi doğrudan otelinize veya tatil köyünüze götürür, isteğinize göre araç seçebilirsiniz, vip servis, özel araç, minibüs veya otobüs talep edebilirsiniz. Alnya'ya sadece 55 dakika da, Side'ye 90 dakika da ve Mahmutlar'a 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Havaalanı transferlerinizi transfer şirketleri aracılığı ile önceden ayırtın ve muhteşem tatilinizin tadını çıkarın.

Gazipaşa Havaalanı ve bazı bölgeler arası transfer süreleri

Bölge

Zaman (yaklaşık)

Alanya - 40 km

55 dakika

Avsallar - 66 km

80 dakika

Kargıcak - 28 km

40 dakika

Kızılağaç - 90 km

90 dk

Konaklı - 56 km

80 dakika

Mahmutlar - 31 km

40 dk

Manavgat - 102 km

1 saat 45 dk

Okurcalar - 75 km

90 dk

Side - 105 km

90 dk

Titreyengöl -105 km

1 saat 45 dk

Antalya - 165 km

2 saat 30 dk

Mersin - 300 km

5 saat

Anamur - 82 km

1saat 45 dk


Alanya bölgesinde ne yapılır?

Türkiye'nin güney kıyısındaki Alanya bölgesi, plaj tatilleri için mükemmel bir yer. Muhteşem altın kumları ve berrak mavi suları ile, sunseekers bu güzel yerde mutlu zaman geçirecekler Plajın ötesinde yapacak çok şey var, bu yüzden sizi Türkiye'nin bu bölümüne getiren ne olursa olsun, keyifli bir tatilden emin olabilirsiniz.

Kültürel ve görülmeye değer yerler arasında Kleopatra Plajı (Kraliçe Kleopatra'nın yüzdüğü söylenir), Alanya Kalesi, Atatürk Evi Müzesi ve Damlataş ve Dim Mağaraları bulunmaktadır. Ayrıca yamaç paraşütü, Atlas Dağları'nda 4x4 safariler, yürüyüş ve su sporları gibi açık hava etkinlikleri için popüler bir alandır. beşkonak ta gönlünüzce rafting yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz..

Gazipaşa Alanya Havalimanı Ulaşım.

Gazipaşa Alanya Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havaş otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


Önemli: WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer, Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer Shuttle Firmaları, Alanya Havaalanı Transfer Mesafeleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı Transfer Şirketleri iletişim, Gazipaşa Alanya Havalimanı Shuttle Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı uçuş bilgileri, Gazipaşa Alanya havaalanı uçuş bilgisi, Gazipaşa Alanya Havalimanı Bilgileri....GAZIPAŞA AIRPORT MAP


Gazipaşa Alanya Havalimanı Haritası
Gazipaşa Alanya Airport map
GAZİPAŞA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 242 582 71 26GAZİPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gazipaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gazipaşa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gazipaşa Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gazipaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Gazipaşa Alanya Havalimanı işletmecisinden (TAV) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'na İniş yapan ve Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye