Alanya Gazipaşa Havalimanı Havaalanı Airport

Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Car Rental Turkish Gazipasa-Alanya (GZP) Airport rent A car English

GAZİPAŞA ALANYA HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ VE İLETİŞİM

Bu sayfamızda Gazipaşa-Alanya(GZP) Havalimanı ve yakın çevreside bulunan Araç kiralama şirketleri ile ilgili bilgileri paylaşmaya çalıştık. Gazipaşa Havalimanı Rent A Car bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Umarız sizlere yadırmcı olur. İyi Yolculuklar...

Gazipaşa Havalimanı (GZP)
Gazipaşa Airport (GZP)

Gazipaşa Alanya Havaalanı telefon Numarası

Gazipaşa Alanya Havalimanı Telefon Numarası
+90 242 582 71 26
+90 242 582 74 26


Resmi Web Sitesi

Gazipaşa Alanya Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:11.02.2024


ANTALYA GAZİPAŞA-ALANYA HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA, KİRALIK ARAÇ ŞİRKETLERİ TELEFON NUMARASI
GAZIPASA(GZP) AIRPORT RENT A CAR


Gazipaşa Alanya Havalimanı Otobüs


Gazipaşa Alanya Havalimanı Araç Kiralama, Gazipaşa Havalimanı Oto Kiralama Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Telefon Numarası, Gazipaşa Havalimanı Garenta Rent A Car, Gazipaşa Alanya Havalimanı Araba Kiralama Şİrketleri, Gazipaşa Havaalanında Araç Kiralama Şirketi var mı?

Gazipasa-Alanya Airport Rent A Car, Gazipaşa Airport Car Rental Companies, Gazipaşa Alanya Airport Rent A Car Companies Phone Number, Gazipasa-Alanya Airport Car Hire, Which are Car Rental Companies at Gazipaşa Airport?


GAZİPAŞA ALANYA(GZP) HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ VE İLETİŞİM

Gazipaşa Alanya Havalimanı'nda İç Hatlar ve Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonlarında Araç kiralama Şirketleri bulunmaktadır. Gazipaşa Havalimanı Oto Kiralama şirketlerinden bütçenize ve tercihinize uygun araçları çok rahat bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Gazipaşa Alanya Havaalanında bulunan araba kiralama firmaları telefonla arayarak veya oto kiralama şirketlerinin web sitelerini ziyaret ederek istediğiniz araçları rezervasyon yapabilir veya anında kiralayabilirsiniz.

İyi ve Mutlu YolculuklaR..

Gazipaşa Alanya Havalimanı'nda İç Hatlar ve Dış Hatlarda ve yakın çevresinde bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinin telefon numaraları, iletişim bilgileri ve web adresleri:


Gazipaşa Alanya Havalimanı Rent A Car Şirketleri, Kiralık araç şirketleri Telefon Numaraları ve Araç Kiralama şirketleri Web adresleri

Aytucar rent a car Gazipaşa Alanya Havalimanı

Aytucar Rent A Car Gazipaşa Alanya Havalimanı
444 9 268
0530 173 41 01

www.aytucar.com


enterprise rent a car rent a car Gazipaşa Alanya havalimanı

Rent Go Rent A Car Gazipaşa Alanya Havalimanı
0(242) 582 73 99
0(507) 121 61 47
alanya@rentgo.com.tr

www.rentgo.com.tr


Garenta rent a car rent a car Gazipaşa Alanya Havalimanı

Garenta Rent A Car Gazipaşa Alanya Havalimanı
444 5 478

www.garenta.com.tr


Gazipaşa Havaalanı Araç Kiralama Ofisleri
Gazipaşa Havaalanı Araç Kiralama Ofisleri


Gazipaşa Havalimanı Otopark

Antalya Gazipaşa Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Antalya Gazipaşa-Alanya (GZP) Havalimanı otoparkı 105 araç kapasitesine sahiptir.

Gazipaşa/Alanya Havalimanı Otoparkı konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Antalya Gazipaşa-Alanya havalimanı 2024 yılı Otopark ücretleri aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından veya web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2024 yılı
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ (SAAT) / ÜCRET (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil 25 40 50 75 105
Pikap, Minibüs 35 45 60 80 110
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 40 50 75 95 115
Motor, Motosiklet 20 25 30 35 50

Gazipaşa-Alanya Havaalanı Aylık Abonman Ücretleri 2024 yılı Ücreti (TL)
Otomobil 1.345
Pikap, Minibüs 1.410
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 1.470
Motor, Motosiklet 640
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları 250

Antalya Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark İşletmesi, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanını sunmaktadır.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark Telefon Numarası:

+90 242 582 71 26

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark bilgi için: Lütfen Tıklayınız.


Gazipaşa Alanya Havaalanı Otopark ücreti Gazipaşa Alanya Havaalanı Otopark ücreti

İyi Yolculuklar...


Gazipaşa Alanya Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havaş otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Önemli: WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı Araç Kiralama, Gazipaşa Alanya Havalimanı Araba Kiralama Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı Rent A Car Firmaları, Alanya Havaalanı Oto Kiralama, Gazipaşa Alanya Havalimanı Araç Kiralama iletişim, Gazipaşa Alanya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı uçuş bilgileri, Gazipaşa Alanya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Gazipaşa Alanya Havalimanı Bilgileri....GAZIPAŞA AIRPORT MAP


Gazipaşa Alanya Havalimanı Haritası
Gazipaşa Alanya Airport map
GAZİPAŞA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 242 582 71 26GAZİPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gazipaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gazipaşa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatleri anlık olarak takip edebilir. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçuşlar, Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gazipaşa Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gazipaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Gazipaşa Alanya Havalimanı işletmecisinden (TAV) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gazipaşa Alanya Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Gazipaşa Alanya Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye