Alanya Gazipaşa Havalimanı Havaalanı Airport

Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Havaş Bus Shuttle Turkish Gazipasa-Alanya (GZP) Airport Havas Buıs Shuttle English Gazipasa-Alanya (GZP) Flughafen Bus Shuttle English

Gazipaşa Havalimanı (GZP)
Gazipaşa Airport (GZP)

Gazipaşa Alanya Havaalanı telefon Numarası

Gazipaşa Alanya Havalimanı Telefon Numarası
+90 242 582 71 26
+90 242 582 74 26


Resmi Web Sitesi
TAV Gazipaşa Alanya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:11.02.2024GAZİPAŞA ALANYA HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS SEFERLERİ

GAZIPASA AIRPORT HAVAŞ PUBLIC BUS SHUTTLE


Gazipaşa Alanya Havalimanı Otobüs


Gazipaşa Alanya Havalimanı ulaşım, Gazipaşa Alanya Havalimanı'na nasıl gidilir? Şehir Merkezinden Gazipaşa Alanya Havalimanı'na nasıl gidilir? Gazipaşa Alanya Havalimanı'ndan Alanya'ya nasıl gidilir?, Alanya Şehir Merkezinden Gazipaşa Alanya Havalimanı'na nasıl gidilir? Gazipaşa Havaalanı'nından Alanya Otogar'a nasıl gidilir? Alanya Havaş, Alanya Havaş Saatleri

Gazipaşa Alanya Airport Bus Shuttle, Transportation, How to get to Gazipaşa Airport? How to get to Gazipaşa Airport from City Center? How to get to City Center from Gazipaşa Airport? How do you get to the bus station from Gazipaşa Airport?


Gazipaşa-Alanya Havaş; Gazipaşa Alanya Havalimanındaki her uçuştan önce ve sonra Havaş Otobüsleri, Alanya'dan Gazipaşa Havaalanı'na karşılıklı olarak ulaşım hizmeti vermektedir.

Gazipaşa Havalimanı Gazipaşa Şehir Merkezine 7 km Alanya Şehir Merkezine 40 m uzaklıktadır.

Alanya otogar HAVAŞ durağıAlanya Otogar HAVAŞ durağı - Göçmenler Petrol Ofisi

Alanya Otogar'dan Havaş Otobüslerinin Gazipaşa Havalimanı’na Kalkış Saatleri:
Havas Airport Bus Shuttle Departure Times from Alanya Otogardan to Gazipaşa Airport:

Önemli Bilgilendirme: Havaş otobüs seferleri İç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Havaş Servis Saatleri hakkında bilgi almak için seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca info@havas.net adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Alanya merkezden Havaş Servislerinin güncel hareket saatleri için aşağıdaki linki takip ediniz.

Havaş Otobüslerinin Alanya Otogar'dan Gazipaşa Havalimanına Kalkış Saatleri için: Lütfen Tıklayınız.>>>

Tosmur Belediyesinden Havaş Otobüslerinin Gazipaşa Havalimanı’na Kalkış Saatleri:

Havaş Otobüslerinin Alanya Otogar'dan Gazipaşa Havalimanına Kalkış Saatleri için: Lütfen Tıklayınız.>>>

Mahmutlar Belediye Kavşağından Havaş Otobüslerinin Gazipaşa Havalimanı’na Kalkış Saatleri:

Havaş Otobüslerinin Alanya Otogar'dan Gazipaşa Havalimanına Kalkış Saatleri için: Lütfen Tıklayınız.>>>

Alanya Havaş Otobüsleri Hareket Yerleri

Şehir Kalkış Noktası: Alanya Otogar Yanı Petrol Ofisi Önü ​ 

Havaş Otobüslerinin Gazipaşa Havalimanı'ndan Hareket Saatleri

Gazipaşa Havalimanı'na inen iç hat uçuşları için servis düzenlenmektedir. Havaş Otobüs Servisleri uçağın inişinden  25 dk. sonra Gazipaşa havalimanı'ndan Alanya şehir merkezine hareket etmektedir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı Otobüs

Gazipaşa Alanya Havaş Otobüsleri Servis Güzergahı:

Gazipaşa Havalimanı, Kargıcak Titan Otel, Doris Aytur, Mehmet Çakır Caddesi, Mahmutlar Belediye Işıkları, Happy Elegant Otel, Kestel Total Petrol, Kestel Üniversite Yolu, Yüceller Petrol, Alantur Durak, Tosmur Belediye Karşısı Opet, Koçtaş, Metro Kavşağı, Alanyum AVM, Yalı Taksi, Çimen Otel, Makro Market, Ticaret Odası Karşısı, Kale Market, Grand Zaman Otel, Alanya Otogar.

Havaş Otobüsleri Alanya ile Gazipaşa Havalimanı Arası Yaklaşık Yolculuk Süresi:

Yolculuk süresi ortalama 60 dakika olup, trafik yoğunluğuna ve hava durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Havaş Yolcu Alma Durakları

Alanya Otogar Yanı Göçmentürk Petrol Ofisi önü, Kale Market Karşısı , Ticaret Odası Önü, Makro Market Karşısı, Çimen Otel Karşısı, Tespo Önü, Alanyum Karşısı Shell Petrol, Metro Kavşağı Durak, Koçtaş Karşısı, Tosmur Belediye Önü, Alantur Durak, Yüceller Petrol Karşısı, Kestel Üniversite Sahil Durak, Mahmutlar Belediye Sahil Durak, Mehmet Çakır Caddesi Sahil Durak, Doris Aytur Karşısı Sahil Durak, Titan Otel Karşısı

Havaş Yolcu İndirme Durakları

Kargıcak Titan Otel, Doris Aytur, Mehmet Çakır Caddesi, Mahmutlar Belediye Işıkları, Happy Elegant Otel, Kestel Total Petrol, Kestel Üniversite Yolu, Yüceller Petrol, Alantur Durak, Tosmur Belediye Karşısı Opet, Koçtaş, Metro Kavşağı, Alanyum AVM, Yalı Taksi, Çimen Otel, Makro Market, Ticaret Odası Karşısı, Kale Market, Grand Zaman Otel, Alanya Otogar

 

Gazipaşa Alanya Havalimanı Havaş Bilet Fiyatı:

Alanya Gazipaşa Havaş Ücreti: 165 TL (KDV dahil)

Anamur'a Gazipaşa Havalimanı'ndan Havaş Otobüsleri Hizmet vermemektedir.

Alanya Havaş Otobüs İşletmesi İletişim bilgileri

Havalimanı Adı Gazipaşa Havalimanı
İşletme Sorumlusu Yıldıray Sevinç
İletişim (0555) 985 11 42
E-Posta gazipasabus@havas.net
Otobüs İşletmesi Gazipaşa Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

Gazipaşa-Alanya-Havalimanı-Havas-Saatleri
Gazipaşa-Alanya Havaalanı Havaş Durağı

Gazipaşa Alanya Havalimanı Havaş Servisleri saatleri Güzergahı
Gazipaşa-Alanya Havaalanı Havaş Otobüs Servisi


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir aksaklık yaşamamak için: Havaş Havaalanı Otobüslerinin Güncel Hareket saatlerini ve Güzerghalarını Yukarıdaki Telefon Numaralarından ve Web Sitesinden Öğreniniz .. İyi Yolculuklar..


Gazipaşa Alanya Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havaş otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Gazipaşa Havalimanı Ulaşım, Gazipaşa Alanya Havalimanına Nasıl Gidilir? Gazipaşa Alanya Havaalani Havas, Gazipaşa Alanya Havalimanı Havaş otobüs, Gazipaşa Alanya Havalimani Havas Saatleri, Gazipaşa Alanya Havaş Sefer saatleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı telefon no, alanya havaş iletişim, Gazipaşa Alanya Havalimanı havaş, Gazipaşa Havaş, Alanya havaş, Gazipaşa Alanya Havalimanı iletişim, Alanya Havas, Havaş Alanya, Alanya Havaş saatleri, Gazipaşa Alanya Havalimanı uçuş bilgileri, Gazipaşa Alanya havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı havaş, havaalanı Ulaşım, Gazipaşa Alanya Havalimanı Bilgileri....GAZIPAŞA AIRPORT MAP


Gazipaşa Alanya Havalimanı Haritası
Gazipaşa Alanya Airport map
GAZİPAŞA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 242 582 71 26GAZİPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gazipaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gazipaşa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gazipaşa Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gazipaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Gazipaşa Alanya Havalimanı işletmecisinden (TAV Gazipaşa) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'na İniş yapan ve Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gazipaşa Alanya (GZP) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye