Şırnak Havalimanı Havaalanı KCM Airport

Şırnak Havalimanı (KCM)
Şırnak Airport (KCM)

Şırnak Havalimanı Telefon Numarası
+90 486 636 77 00

Resmi Web Sitesi
Şırnak Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024

Şırnak Havalimanı-Havaalanı Otobüs, Şırnak Havalimanı Otobüs Saatleri


Şırnak Havaalanı Otobüs, Şırnak Havalimanı UlaşımŞırnak Havaalanı Otobüsleri

ŞIRNAK HAVAALANI OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, ŞIRNAK HAVALİMANI OTOBÜS SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ

Şırnak Havalimanı Yolcu Servisi

Şırnak Şehir Merkezine, Cizre ve Silopiye gitmek için özel firmaların işlettiği otobüsleri kullanabilirsiniz. Şırnak Havalimanı'nda Cizre belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Şırnak Havalimanı’ndan Şırnak şehir merkezine, Cizre ve Silopi ilçelerine ulaşımlar

Özlem Cizre Nuh (0544 949 08 49) Şırnak Merkez Ankara Servisi ve

Barışlar Turizm (0543 385 73 23) Şırnak /Merkez istanbul Servisi tarafından işletilen servis otobüsleriyle yapılmaktadır.

Şırnak Havalimanı tüm iç hat uçuşlarıyla eş zamanlı olarak yolcu taşımacılığı yapan havalimanı otobüslerini gelen yolcu salonunun çıkışında bulabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı Otobüsleri; Şırnak Havalimanı ve Şırnak, Cizre ve Silopi şehir merkezleri arasında uçak saatlerine göre çalışmaktadır.

Cizre Belediye Havaalanı Otobüsü: Şırnak Havalimanına, Cizreden ulaşım sağlayacak yolcular için Uçak kalkış saatinden 2 saat önce (uçak kalkış saatlerine göre değişim gösterebilir) Cizre Cumhuriyet Meydanından (Dörtyol) Cizre Belediyesine ait araçlar kalkış yapmaktadır.

Şırnak Havalimanına ulaşan bu araçlar inen uçak yolcularınıda alıp Cizreye getirmektedir.

Not: 2023 yılı içerisinde Cizre Belediyesi,  Havalimanı yolcu taşımacılığına başlamıştır. 

 

Şırnak Havalimanı Otobüsü Şırnak Havalimanı Otobüsü

Şırnak Havalimanı Otobüs Kalkış Saatleri:

Şırnak Havalimanı Otobüs saatleri: Şırnak Havalimanı İç hatlar Gelen Yolcu salonunun hemen dışında yer alan otobüsler, yolcuların tamamının uçaktan inmesine bağlı olarak yaklaşık 25 dakika sonra şehir merkezi yönüne hareket etmektedir.

Şırnak Havalimanı Otobüs Durağı nerede:

Şırnak Havalimanı Otobüsü Nereden kalkıyor?

Şırnak Havalimanı İç hatlar Gelen Yolcu salonununun hemen karşı tarfındaki toplu taşıma durağından hareket etmektedir. Gelen Yolcu Salonundan çıkar çıkmaz Havalimanı Otobüslerini rahatça görebilirsiniz

Şırnak Havalimanı ile Şırnak Şehir merkezi arası yolculuk süresi:

Şırnak Havalimanı Otobüsü ile Seyahat süresi hava ve yol şartlarına bağlı olarak yaklaışık 60 dakika sürmektedir. Cizre ilçe merkezine 20 dakikada ulaşmaktadır.

Şırnak Havalimanı Otobüs ücreti ne kadar?

Şırnak Havalimanı ile Şırnak şehir Merkezi tek yön otobüs bilet ücreti: 100,00 TL'dir.

Cizre Şehir Merkezi ile Şırnak Havalimanı arası tek yön otobüs bilet ücreti: 50,00 TL'dir.

Silopi ilçe merkezi ile Şırnak Havalimanı arası tek yön otobüs bilet ücreti: 100,00 TL'dir.

Otobüs ücreti otobüs içerisinde sürücüye nakit olarak verebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı Otobüs DurağıŞırnak Havalimanı Otobüs Durağı

 

Havalimanı Yolcu servisi ile Şehir Merkezi - Şırnak Havalimanı Güzergahı:Ömer Kabak Meydanı - Hastane durağı ve Acar otel önünden havalimanı yolcusunu almaktadır.

Şırnak şehir merkezinden havalimanına gitmek için; 0532 268 39 06 telefon numarasını (Özlem Cizre Nuh Havalimanı Yolcu Servisi) arayarak bilgi alabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı Otobüs Telefon Numarası -İletişim

Özlem Cizre Nuh (0532 268 39 06) ve

Barışlar Turizm (0543 385 73 23)


Şırnak  Havalimanı / Şırnak Airport Şırnak Havaalanı / Şırnak Airport

Şırnak Havalimanı - Şırnak Airport

Şırnak Havalimanı - Şırnak Airport: Şırnak Havalimanı Şırnak şehir merkezine 58 km, Cizre Şehir merkezine: 13 km ve İdil Merkeze: 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Şırnak ili sınırları içerisinde yer alır Cizre'ye çok yakındır. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı ICAO kodu : LTCN, IATA kodu: KCM olup 37°21`50"N,  42°03`36"E​​ koordinatlarında konumlanmıştır.

Şırnak Havaalanı Adresi: DHMİ Şırnak Havalimanı Müdürlüğü :Cizre-İdil Yol Arası Düzova Köyü Yanı/ŞIRNAK

Şırnak Havalimanı 3000x45 m boyutlarında piste sahiptir. Şırnak Havaalanı 2013 yılında yılında hava trafiğine açılmıştır. Şırnak Havalimanı İç hatlar terminali 4.000 m2 büyüklüğünde olup yıllık 500.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Şırnak Havalimanında Dış Hatlar Uçuşu bulunmamaktadır. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Şırnak Havalimanı Terminal Binası toplam büyüklüğü: 4.000 m2'dir. Şırnak Havalimanı Terminali İç hatlar olarak hizmet vermektedir. Dış hatlar uçuşu yapılmadığındna Dış hatlar Terminali bulunmamaktadır.

Şırnak Havalimanı İç Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Şırnak Havalimanı ile İstabul Yeni Halimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalmanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Adana Havalimanı, arasında Havayolu şirkteleri karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

Şırnak Havalimanı'nda 87 araçlık Otopark alanı hizmet vermektedir.

Şırnak Havalimanı Airport İç Hatlar TerminaliŞırnak Havaalanı İç HatlarTerminaliÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Şırnak Havalimanı Otobüs, Şırnak Havalimanı Otobüs Ücretleri, Şırnak Havalimanı Yolcu Servisi, Şırnak Havalimanı Otobüs bilet ücreti, Şırnak Havalimanı Cizre Ulaşım, Şırnak Havalimanı Silopi Otobüs, Şırnak Havalimanı Yolcu Servisi ücreti, Şırnak Havaalanı Otobüs Durağı, Şırnak Havalimani Otobüs Telefon Numarası, Şırnak Havalimanı Otobüs İletişim, Şırnak Havalimanındna Şehir Merekine Ulaşım, Havalimanı Otobüs telefon numarası, Sirnak havalimanı Otobüs ücretleri, Şırnak havaalanı Cizre Otobüs ücreti, Şırnak havaalanı Yolcu Servisi, Şırnak Havalimanı Bilgileri....Sirnak AIRPORT MAP


Şırnak Havalimanı Haritası
Şırnak Airport map
ŞIRNAK HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 486 636 77 00ŞIRNAK HAVAALANI ULAŞIM VE ŞIRNAK HAVALİMANI OTOPARK

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Şırnak şehir merkezine 58 kilometre, Cizre ilçesine ise 15 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Şırnak Havalimanından şehir merkezine ve Cizre'ye ulaşımlar özel taşımacılık firmaları tarafından yapılmaktadır. Şırnak Belediyesi'ne ait herhangi bir toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır.

Şırnak Havalimanı İç hat uçak seferlerine göre de taksiler şehir merkezi ve ilçelere ulaşım hizmeti vermektedir.

Şırnak Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Şırnak Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri Hizmet vermemektedir..

Şırnak Havaliman'ından Şırnak Şehir Merkezine, Cizre, Habur, Silopi'ye gitmek için Özel Firmalar tarafından işletilen Havalimanı Otobüsünü kullanarak rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Şırnak Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

şırnak havalimanı otobüsŞırnak Havalimanı Otobüs, Şırnak Havalimanı Yolcu Servisi

Şırnak Havalimanı Otobüs :

Şırnak Havalimanı'nda Özlem Cizre Nuh firması yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Şırnak Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Şırnak Havalimanı'na karşılıklı olarak iç hat uçuş seferlerine göre Havaalanı Otobüsleri/Yolcu Servisleri hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Cizre, Silopi ve Habura karşılıklı olarakta havalimanı otobüsleri çalışmaktadır.

Şırnak Havalimanı Otobüsleri ile Cizre, Silopi, Habur ve Şırnak merkeze kolayca ulaşabilirsiniz. Şırnak Havalimanı Otobüsleri/Şırnak Havalimanı THY Yolcu Servisleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şırnak Havaalanı Taksi :

Şırnak Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Şırnak Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Şırnak Havaalanı Taksi / Şırnak Airport TaxiŞırnak Havalimanı Taksi / Sirnak Airport Taxi


Şırnak Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Şırnak Havalimanı'na geldiniz zaman havalimanındaki veya havalimanı yakın çevresindeki araç kiralama şirketlerinden kiralayacağız araçlarla seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Şıornak Havalimanı gelen yolcu salonunda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Şırnak Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın ŞIRNAK HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Şırnak havalimanı araç kiralama, oto kiralamaŞırnak Havalimanı Araç/Oto/Araba Kiralama / Şırnak Airport Rent A Car

Şırnak Havaalanı Otopark :

Şırnak Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Şırnak Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Şırnak Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Şırnak Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye