Şırnak Havalimanı Havaalanı KCM Airport

Şırnak Havalimanı (KCM)
Şırnak Airport (KCM)

Şırnak Havalimanı Telefon Numarası
+90 486 636 77 00

Resmi Web Sitesi
Şırnak Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024

 

ŞIRNAK HAVALİMANI VE ŞIRNAK, CİZRE MERKEZ OTO-ARABA KİRALAMA FİRMALARI
ŞIRNAK AIRPORT RENT A CAR


Şırnak Havalimanı yakını Cizre merkez ve Şırnak Merkezde bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerini aşağıda listelemeye çalıştık. Ulaşım ihtiyacınızı Şırnak ve Cizre de bulunan Oto kiralama firmalarından araç kiralayarak kolayca halledebilirsiniz.

Şırnak çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Şırnak Havalimanı Araba kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilir ve uçaktan indiğiniz andan itibaren bölgede rahat ve kişisel beklentilerinize uygun şekilde yolculuk edebilirsiniz. Uçaktan indikten sonra araç kiralama işlemleri 15 dakikadan fazla zamanınızı almaz ve yolcuğunuza devam edebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı'nda ve Şırnak merkezde bulunan araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Şırnak Havalimanı, Şırnak ve Cizre de bulunan Rent A Car Şirketleri, Şırnak Havaalanı Kiralık Araç Şirketleri Telefon Numarası ve Şırnak Havalimanı Araba Kiralama şirketleri Web adresleri


Şırnak AViS RENT A CAR

Şırnak AVİS rent a car

Şırnak Avis Rent a Car Telefon Numarası:

0486 216 66 77

Şırnak AVIS Araç/Oto/Araba Kiralama
Şırnak AVIS Adres: Yeni Mahalle, Seher Sokak, No: 3 Şırnak- Merkez , SIRNAK (MERKEZ) / Şırnak

Şırnak FRT Rent A Car

Şırnak Havalimanı frt rent a car/araba kiralama

FRT Araç Kiralama Şırnak Telefon Numarası :

0544 363 30 40

frtrentacar.com


Cizre Havalimanı Rent A Car Şırnak şehir Rent a Car Şırnak havaalanı

Cizre Rent A Car Şırnak

0544 853 00 01

www.cizrerentacar.com

Şırnak Cizre Araba Kiralama


Şırnak Havalimanı Danışma Telefon Numarası:

+90 486 636 77 00

Şırnak  Havalimanı / Şırnak Airport Şırnak Havaalanı / Şırnak Airport

Şırnak Havalimanı - Şırnak Airport

Şırnak Havalimanı - Şırnak Airport: Şırnak Havalimanı Şırnak şehir merkezine 58 km, Cizre Şehir merkezine: 13 km ve İdil Merkeze: 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Şırnak ili sınırları içerisinde yer alır Cizre'ye çok yakındır. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı ICAO kodu : LTCN, IATA kodu: KCM olup 37°21`50"N,  42°03`36"E​​ koordinatlarında konumlanmıştır.

Şırnak Havaalanı Adresi: DHMİ Şırnak Havalimanı Müdürlüğü :Cizre-İdil Yol Arası Düzova Köyü Yanı/ŞIRNAK

Şırnak Havalimanı 3000x45 m boyutlarında piste sahiptir. Şırnak Havaalanı 2013 yılında yılında hava trafiğine açılmıştır. Şırnak Havalimanı İç hatlar terminali 4.000 m2 büyüklüğünde olup yıllık 500.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Şırnak Havalimanında Dış Hatlar Uçuşu bulunmamaktadır. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Şırnak Havalimanı Terminal Binası toplam büyüklüğü: 4.000 m2'dir. Şırnak Havalimanı Terminali İç hatlar olarak hizmet vermektedir. Dış hatlar uçuşu yapılmadığındna Dış hatlar Terminali bulunmamaktadır.

Şırnak Havalimanı İç Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Şırnak Havalimanı ile İstabul Yeni Halimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalmanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Adana Havalimanı, arasında Havayolu şirkteleri karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

Şırnak Havalimanı'nda 87 araçlık Otopark alanı hizmet vermektedir.

Şırnak Havalimanı Airport İç Hatlar TerminaliŞırnak Havaalanı İç HatlarTerminaliÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Şırnak Havalimanı Araba Kiralama, Şırnak Havalimanı Araç Kiralama Telefon Numarası, Şırnak Havalimanı Oto kiralaama iletişim, Şırnak Havalimanı Araç Kiralama, Şırnak Havalimanı Rent A Car, Şırnak Havalimanı Car Rental, Şırnak Havalimanı Ulaşım, Şırnak Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri, Sirnak Havaalani arac kiralama, Şırnak havalimani araba kiralama, Cizre Araç Kiralama, Şırnak Havalimanı Bilgileri....Sirnak AIRPORT MAP


Şırnak Havalimanı Haritası
Şırnak Airport map
ŞIRNAK HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 486 636 77 00ŞIRNAK HAVAALANI ULAŞIM VE ŞIRNAK HAVALİMANI OTOPARK

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Şırnak şehir merkezine 58 kilometre, Cizre ilçesine ise 15 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Şırnak Havalimanından şehir merkezine ve Cizre'ye ulaşımlar özel taşımacılık firmaları tarafından yapılmaktadır. Şırnak Belediyesi'ne ait herhangi bir toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır.

Şırnak Havalimanı İç hat uçak seferlerine göre de taksiler şehir merkezi ve ilçelere ulaşım hizmeti vermektedir.

Şırnak Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Şırnak Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri Hizmet vermemektedir..

Şırnak Havaliman'ından Şırnak Şehir Merkezine, Cizre, Habur, Silopi'ye gitmek için Özel Firmalar tarafından işletilen Havalimanı Otobüsünü kullanarak rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Şırnak Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

şırnak havalimanı otobüsŞırnak Havalimanı Otobüs, Şırnak Havalimanı Yolcu Servisi

Şırnak Havalimanı Otobüs :

Şırnak Havalimanı'nda Özlem Cizre Nuh firması yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Şırnak Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Şırnak Havalimanı'na karşılıklı olarak iç hat uçuş seferlerine göre Havaalanı Otobüsleri/Yolcu Servisleri hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Cizre, Silopi ve Habura karşılıklı olarakta havalimanı otobüsleri çalışmaktadır.

Şırnak Havalimanı Otobüsleri ile Cizre, Silopi, Habur ve Şırnak merkeze kolayca ulaşabilirsiniz. Şırnak Havalimanı Otobüsleri/Şırnak Havalimanı THY Yolcu Servisleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şırnak Havaalanı Taksi :

Şırnak Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Şırnak Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi üretlerini şöförlerden öğrenebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Taksi ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Şırnak Havaalanı Taksi / Şırnak Airport TaxiŞırnak Havalimanı Taksi / Sirnak Airport Taxi


Şırnak Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Şırnak Havalimanı'na geldiniz zaman havalimanındaki veya havalimanı yakın çevresindeki araç kiralama şirketlerinden kiralayacağız araçlarla seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Şıornak Havalimanı gelen yolcu salonunda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Şırnak Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın ŞIRNAK HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Şırnak havalimanı araç kiralama, oto kiralamaŞırnak Havalimanı Araç/Oto/Araba Kiralama / Sirnak Airport Rent A Car

Şırnak Havaalanı Otopark :

Şırnak Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Şırnak Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Şırnak Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Şırnak Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin ŞIRNAK HAVALİMANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye