Sinop Havalimanı Havaalanı Airport

Sinop Havalimanı (NOP)
Sinop Airport (NOP)

Sinop  Havaalanı Telefon Numarası

Sinop Havalimanı Telefon Numarası
+90 368 271 56 08


Resmi Web Sitesi:
Sinop Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:23.02.2023Sinop Havalimanı-Havaalanı Otopark, Otopark Ücreti


Sinop Havaalanı Otopark / Sinop Airport ParkingSinop Havaalanı Otopark

SİNOP HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ 2022
Sinop Airport Parking, Sinop Airport Parking Price


Sinop Havalimanı Otopark, Sinop Havalimanı Otopark Ücreti, Sinop Havalimanı 2023 Otopark Ücreti, Sinop Havaalanı Otopark Telefon Numarası, Sinop Havalimanı'nda Otopark ücreti ne kadardır?

Sinop Airport Car Park, Sinop Airport Parking Fee, Sinop Airport 2023 Parking Price, Sinop Airport Car park Phone Number, How much is the parking fee at Sinop Airport?


Sinop Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Sinop Havalimanı yolcu otoparkı 216 araç kapasitelidir. Sinop Havalimanı Otoparkı Özel bir kuruluş tarafından işletilmektedir.

Sinop Havaalanı Otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için 20 adet özel otopark alanları mevcuttur.

Sinop Havalimanı Otopark ücretleri (2023 yılı) aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.Sinop Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2023
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 12 18 21 32 39
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 18 21 34 39 52
Motor, Motosiklet 7 9 11 15 21

Sinop Havaalanı Otoparkı Aylık Personel Abonman Ücretleri 2023 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 142
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 129
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  Sinop Havalimanı Otopark / Sinop Airport

Sinop Havalimanı Otopark Sinop Havalimanı Otopark , Otopark ÜcretiSinop Havaalanı Otopark Otopark Sinop Havaalanı / Sinop Airport Otopark


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Sinop Havalimanı Otopark Telefon Numarası, iletişim, Sinop Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Sinop Havalimanı Otopark ücreti, Sinop Havalimanı Otopark Tarifesi, Sinop Havalimanı Otopark iletişim, Sinop Havalimanı otopark ücretleri 2023, Sinop Havalimanı otopark bilgileri, Sinop havaalanı otopark ücreti 2023, Sinop Havalimanı Bilgileri....Sinop AIRPORT MAP


Sinop Havalimanı Haritası
Sinop Airport map
SİNOP HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 368 271 56 08Sinop HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Sinop Havaalanı Sinop Şehir Merkezine sadece 8 km mesafededir. Havalimanın şehre yakın olması nedeniyle ulaşım kolaydır. Aşağıda Sinop Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgilerini bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Sinop Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Sinop Havalimanı'nda Havaş Otobüs Servisleri HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Sinop Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara, Sinop Üniversitesine, İskeleye ve Sinop Tarihi Cezaevine rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Sinop Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Sinop Havaalanı Otobüs Sinop Havaalanı Otobüsleri

Sinop Havalimanı Belediye Otobüsü :

Sinop Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Sinop Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sinop Havalimanı'na karşılıklı olarak Otobüsler Hizmet vermektedir.

Sinop Havalimanı Otobüsleri Sinop Havaalanı'na inen ve kalkış yapan her uçak için hizmet vermektedir. Sinop Havaalanı otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi :

Sinop Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Sinop Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi / Sinop Airport Taxi


Sinop Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Sinop Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Sinop Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havaalanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Sinop Havaalanı Otopark :

Sinop Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Sinop Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Sinop Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Sinop Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi / Sinop Airport Taxi


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye