Sinop Havalimanı Havaalanı Airport

Sinop Havalimanı (NOP)
Sinop Airport (NOP)

Sinop  Havaalanı Telefon Numarası

Sinop Havalimanı Telefon Numarası
+90 368 271 56 08


Resmi Web Sitesi:
Sinop Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024


SİNOP HAVALİMANI
SINOP AIRPORT

Sinop  Havalimanı  İç Hatlar / Dış HatlarTerminali Sinop Havaalanı İç Hatlar / Dış HatlarTerminali / Sinop Airport Domestic Terminal And Internatıonal Terminal

Sinop Havalimanı, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Sinop ilinin sınırları içerisinde bulunmaktadır. 1993 yılında SIC kodu ile hizmete açılmıştır. 2012 yılında ise IATA kodu NOP olarak değiştirilmiştir. 2017 yılında da Terminal binası yenilenerek hizmette verilmiştir.

Sinop Havalimanı Sinop merkeze 8 km, Ayancık ilçesine 97, Boyabat ilçesine ise 85 km uzaklıktadır. İlk etapta iç hat seferleri için hizmet vermeye başlayan havalimanı, daha sonraları dış hat seferleri de düzenlemeye başlamıştır. Sinop Havalimanı'nın IATA kodu NOP, ICAO kodu LTAS'dir.

Sinop Havalimanı, turizm sektörüne ve ekonomiye katkı sağlamaktadır. Sinop Havalimanı'nda, iç hat seferleri kapsamında İstanbul'a direkt uçuşlar düzenlenmektedir. Dış hat seferleri kapsamında ise Almanya ve Hollanda gibi ülkelerin şehirlerine direkt uçuşlar yapılmaktadır.

Sinop Havalimanı, modern ve teknolojik donanımlara sahip bir havalimanıdır. Havalimanı binası, yüksek tavanları ve geniş camları ile ferah bir ortam sunmaktadır. Ayrıca havalimanı içerisinde, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri restoran, kafe ve mağazalar da bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Sinop Havalimanı'nın açılması, Sinop ve çevresindeki turizm potansiyelini artırmış, turizm sektörüne ve ekonomiye katkı sağlamıştır. Sinop Havalimanı, iç hat ve dış hat seferleri kapsamında yolculara hizmet vermektedir. Modern ve teknolojik donanımlara sahip havalimanı binası, yolculara ferah bir ortam sunmaktadır.

Sinop Havalimanı Otoparkı 216 araç kapasitesine sahip olup yolculara güvenli ve konforlu bir hizmet vermektedir.

Sinop Havalimanı Ulaşım; Sinop havalimanında Ulaşım Havaalanı Otobüsleri, Taksiler ve kiralık araçlarla sağlanmaktadır. Sinop havalimanı Otobüs, Havalimanı Taksi ve Rent A Car ile ilgili bilgleri sitemizin ulaşım ve otopark sayfalarından ulaşabilirsiniz.


 

Sinop HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Sinop Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Sinop Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Sinop Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Sinop Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Sinop Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Sinop Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Sinop Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Sinop Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Sinop (NOP) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Sinop (NOP) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


Sinop Havalimanı Nizamiyesi / Sinop AirportSinop Havalimanı İç Hatlar Terminali Sinop Havalimanı İç Hatlar TerminaliSinop Havaalanı Sinop Havaalanı/Sinop Airport


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik gösterebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Sinop Havalimanı Telefon Numarası, iletişim, Sinop Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Sinop Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Sinop Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Sinop Havalimanı iletişim, Sinop Havalimanı pist uzunluğu, Sinop Havalimanı uçuş bilgileri, Sinop havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Sinop Havalimanı Bilgileri....Sinop AIRPORT MAP


Sinop Havalimanı Haritası
Sinop Airport map


SİNOP HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 368 271 56 08SİNOP HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK
SINOP AIRPORT TRANSPORTATION, BUS, TAXI RENT A CAR


Sinop Havalimanı Ulaşım, Sinop Havalimanı Otobüs, Sinop Havalimanı Taksi, Sinop Havalimanı Havaş Servisi, Sinop Havalimanı Araba Kiralama Şirketleri, Sinop Havalimanı Otopark, Sinop Havalimanı Otopark Ücreti, Sinop Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Sinop Şehir Merkezinden Sinop Havaalanı'na Nasıl Giderim? Sinop Havalimanı Taksi ücreti ne kadar? Sinop Havalimanı'nda Rent A Car var mı? Sinop Havalimanı'nda Otopark ücreti ne kadardır?

Sinop Airport Transportation, Sinop Airport Bus, Sinop Airport Taxi, Sinop Airport Havaş Service, Sinop Airport Car Rental Companies, Sinop Airport Parking, Sinop Airport Parking Fee, How to Get to the City Center from Sinop Airport? How to get from Sinop Airport to Sinop Airport? How much is a taxi to Sinop Airport? Is There A Rent A Car At Sinop Airport? What is the parking fee at Sinop Airport?, How much is the parking fee at Sinop Airport?


Sinop HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Sinop Havalimanı Sinop Şehir Merkezine 8 km mesafededir. Havaalanı Şehrin hemen yanındadır bu nedenle ulaşım imkanları rahattır. Sinop Havalimanına geliş ve gidişlerinizde Havaalanı Otobüsünü, Taksileri kullanabilir, Kendi aracınızla gelirseniz de Havaalanı otoparkından kolayca yararlanabilirsiniz. Bunaların dışında Havalimanında bulunan Oto Kiralama şirketlerinden araç kiralayabilirsiniz. Sinop Havalimanı Ulaşım ve Otopark bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR..

Sinop Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Sinop Havalimanı'nda Havaş Otobüs Servisleri HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Sinop Havalimanı ana giriş kapısı önünden geçen Akliman ve Cezaevi dolmuşlarını kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara, Sinop Üniversitesine, İskeleye ve Sinop Tarihi Cezaevine rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Sinop Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Sinop Havaalanı Otobüs Sinop Havaalanı Otobüsleri

Sinop Havalimanı Belediye Otobüsü :

Sinop Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Sinop Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sinop Havalimanı arasında karşılıklı olarak Sinop Havalimanı ana giriş kapısı önünden geçen Akliman ve Cezaevi dolmuşları çalışmaktadır.

Sinop Havalimanı Otobüs: Sinop Havaalanı önünden geçen şehiriçi otobüsleri ile şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı önünden geçen şehiri içi dolmuş/otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi :

Sinop Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Sinop Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi / Sinop Airport Taxi


Sinop Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Sinop Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Sinop Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Sinop Havaalanı Otopark :

Sinop Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Sinop Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Sinop Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Sinop Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi / Sinop Airport Taxi


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye