Sinop Havalimanı Havaalanı Airport

Sinop Havalimanı (NOP)
Sinop Airport (NOP)

Sinop  Havaalanı Telefon Numarası

Sinop Havalimanı Telefon Numarası
+90 368 271 56 08


Resmi Web Sitesi

Sinop Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024SİNOP HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ SERVİSLERİ, SİNOP HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SİNOP HAVAŞ OTOBÜS SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ
Sinop Airport Public Bus Shuttle, Sinop Airport Public Bus Root, Price

Sinop Havalimanı'nda HAVAŞ OTOBÜS SERVİSLERİ hizmet vermemektedir.

HAVAŞ otobüsleri, diğer birçok havalimanında yolcu taşıma hizmeti vermeye devam etmektedir. Sinop Havalimanında Belediye otobüsleri de hizmet vermemektedir.

Sinop Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sinop Havalimanı'na gidiş ve gelişlerde karşılıklı olarak havalimanı ana giriş kapısının önünden geçen şehir içi dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri Aşağıda bulabilirsiniz.

Sinop Havalimanı-Havaalanı Otobüs, Otobüs Güzergahı, Otobüs Ücreti


Sinop Havaalanı Otobüs / Sinop Airport BusSinop Havaalanı Otobüs

SİNOP HAVALİMANI-HAVAALANI OTOBÜS, SİNOP HAVAALANI OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ
Sinop Airport Public Bus Shuttle, Sinop Airport Public Bus Root, Price

Sinop Havalimanı'nda Havalimanı otobüsleri hizmet vermemektedir.

Daha önce Sinop Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sinop Havalimanı'na gidiş ve gelişlerde karşılıklı olarak Metro Turizm Firmasına ait Havalimanı Otobüsleri çalışmakyadı Ancak Metro Turizm artık hizmet vermemektedir.

Sinop Havalimanının yanından geçen şehiriçi dolmuşlar ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak şehiriçi dolmuşları terminal çıkışından 200 - 300 metre mesafeden geçmektedir, biraz yürümeniz gereklidir.

İyi Yolculuklar.....


 

Sinop Şehir Merkezinden Havalimanı Otobüsleri Kalkış Saatleri :

Sinop Havalimanında yolcu servis hizmeti veren firma bulunmamaktadır. Sinop Havalimanına ulaşım için şehir içi dolmuşları / otobüsleri veya Sinop taksilerini kullanabilirsiniz.

Servis Kalkış Noktaları, Servis Güzergahı :

Şehir Merkezinde :  -----

Sinop Havaalanı Otobüsleri Servis Güzergahı:

Şehir merkezinden dolmuşlar havaalanı ana giriş kapısına kadar gitmektedir. Ana giiş kapısından Akliman ve Cezaevi dolmuşları geçemktedir. Dolmuş soförlerine sözlediğiniz takdirde sizi ana giriş kapısına kadar getrimektedir. Ancak ana giriş kapısı ile Terminal binası arası 200 - 300 metre kadar olup bu mesafeyi yürümeniz gerekmektedir.

Havaalanı Otobüsü Yolcu İndirme Noktaları :

Sinop Akliman ve Cezaevi dolmuşları Sinop Havalimanı'ndan Sinop Şehir Merkezine kadar olan dolmuş duraklarında indirme yapmaktradir.

Havaalanı Otobüsü ile Şehir Merkezi Havaalanı arası Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :

Yaklaşık 20 dakika olup, Hava Durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Sinop Havaalanı Akliman Dibekli Dolmuş ücreti :15, 00 TL (KDV dahil)

Sinop Havaaalnı Cezaevi Kampüs hattı Dolmuş ücreti :13,50 TL (KDV dahil)

Sinop Havalimanı Dolmuş ve Halk Otobüsleri Koop. Telefon Numarası:

+90 368 260 44 88

Sinop Havalimanı Otobüs / Sinop Airport busSinop Havalimanı Otobüs DurağıSinop Havalimanı Otobüs Sinop Havalimanı Otobüsü
Sinop Havaalanı Taksi Sinop Havaalanı / Sinop Airport Taxi


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Sinop Havalimanı Havaş telefon Numarası, iletişim, Sinop Havalimanı Ulaşım, Sinop Havalimanı HAVAŞ, Sinop Havalimanı Servis, Sinop Havalimanı Otobüs iletişim, Sinop Havalimanı Otobüs Saatleri, Sinop Havalimanı Havaş saatleri, Sinop havaalanı Servis Saatleri, Sinop Havaalanı Otobüs ücreti, Sinop Havaalanı şehir merkezi otobüs, Sinop Havalimanı Otobüs, Sinop Havaş, Sinop havaş saatleri, Sinop Havaş ücreti.Sinop AIRPORT MAP


Sinop Havalimanı Haritası
Sinop Airport map
SİNOP HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 368 271 56 08Sinop HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Sinop Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Sinop Havalimanı'nda Havaş Otobüs Servisleri HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Sinop Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara, Sinop Üniversitesine, İskeleye ve Sinop Tarihi Cezaevine rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Sinop Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Sinop Havaalanı Otobüs Sinop Havaalanı Otobüsleri

Sinop Havalimanı Belediye Otobüsü :

Sinop Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Sinop Havalimanı ile şehir merkezi arasında karşılıklı olarak Sinop Havalimanı ana giriş kapısı önünden geçen Akliman ve Cezaevi dolmuşları çalışmaktadır.

Sinop Havalimanı Otobüs: Sinop Havaalanı önünden geçen şehiriçi otobüsleri ile şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sinop Havalimanı önünden geçen şehiri içi dolmuş/otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi :

Sinop Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Sinop Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi / Sinop Airport Taxi


Sinop Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Sinop Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Sinop Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havaalanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Sinop Havaalanı Otopark :

Sinop Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Sinop Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Sinop Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Sinop Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sinop Havaalanı Taksi / Sinop Airport Taxi


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye