Rize-Artvin Havalimanı Havaalanı RZV Airport

Rize-Artvin Havalimanı (RZV)
Rize-Artvin Airport (RZV)

Rize-Artvin Havalimanı Telefon Numarası
0464 213 53 08

Resmi Web Sitesi
Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:27.02.2024

RİZE-ARTVİN HAVALİMANI TAKSİ ve RİZE HAVALİMANI TAKSİ ÜCRETLERİ
RIZE-ARTVIN AIRPORT TAXI

Rize-Artvin Havalimanı Taksi ve Rize Havalimanı Taksi ÜcretleriRize Havalimanı Taksi ve Rize Artvin Havalimanı Taksi DurağıRize-Artvin Havalimanı Taksi, Rize-Artvin Havalimanı Taksi Ücreti, Rize-Artvin Havalimanı 2024 Taksi Ücreti, Rize-Artvin Havaalanı Taksi Telefon Numarası, Rize-Artvin Havalimanı Taksi ücreti ne kadar?

Rize-Artvin Airport Taxi, Rize-Artvin Airport Taxi Fee, Rize-Artvin Airport 2024 Taxi Price, Rize-Artvin Airport Taxi Phone Number, How much is the Taxi fee at Rize-Artvin Airport?


Rize-Artvin Havalimanı'nda Taksiler İç hatlar terminali yolcu çıkışının önünden hizmet vermektedir. Gelen Yolcu Salonundan çıktığınızda Rize-Artvin Havalimanı taksilerini kolayca görebilisiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Taksi ücretleri başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı Taksi Ücreti: Havalimanından gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz. Rzie Artvin Havalimanı taksilerinde taksimetre fiyatları geçerlidir.

Rize-Artvin Havalimanında Taksiler, tüm iç hat uçak seferleri için ulaşım hizmeti vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı taksi tarifesi: Günün 24 saati için aynı taksi fiyatı geçerlidir.

Rize-Artvin Havalimanı Taksi hizmetleri; Rize-Artvin Havalimanı Taksi Hizmetleri; Havalimanı Taksi Kooperatifi tarafından verilmektedir.

Rize Artvin Havalimanı Taksi Telefon Numarası:
Rize Havalimanı Taksi iletişim

+90 535 252 99 33

+90 464 213 53 08

Çayeli Çiçek Taksi Telefon No:

(0464) 532 70 80

Rize-Artvin Havalimanı Taksi Rize-Artvin Havalimanı Taksi, Rize-Artvin Havaalanı Taksi Durağı

Rize-Artvin Havalimanı taksileri; havalimanına iniş yapap tüm uçaklar için ulaşım hizmeti vermektedir. Rize-Artvin Havaalanı Taksilerini gelen yolcu salonu çıkışında rahatça bulabilirsiniz. Rize-Artvin Havalimanı'ndan Rize ve Artvin şehir merkezine Çayeline ve Pazar ilçelerine, Rize ve Artvin bölgelerindeki yaylalara, tarihi ve turistik yerlere taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi esnafı sizlere yardımcı olacaktır.

Rize-Artvin Havalimanı'ndan Rize şehir merkezine taksi ile yolculuk 20-25 dakika Artvin merkeze ise yaklaşık 1,5 saat sürmektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Taksi Ücretleri

Rize-Artvin Taksi Taksimetre Açılış Fiyatı :50,00 TL
Rize Taksi Km başına ücret :20,00 TL
Rize Taksi Kısa Mesafe ücreti: 80,00 TL

Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezi taksi ücreti ne kadar?

Rize-Artvin Havalimanı Rize Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti (34 km):730 - 750 TL 

Çayeli Merkez Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Çayeli merkez Rize-Artvin Havalimanı arası Taksi Ücreti(15 km) : 350- 370 TL

Pazar Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Rize-Artvin Havalimanı Pazar arası Taksi Ücreti (5 km): 150 - 170 TL

Çamlıhemşin Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Çamlıhemşin Rize-Artvin Havalimanı arası taksi Ücreti (33 km): 710 - 750 TL

Ardeşen Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Ardeşen Rize-Artvin Havalimanı arası taksi Ücreti (16 km ): 370 - 400 TL

Fındıklı Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Fındıklı Rize-Artvin Havalimanı arası taksi Ücreti (31 km): 680 - 720 TL

Arhavi Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Arhavi Rize-Artvin Havalimanı arası taksi Ücreti(46 km) : 970 - 1050 TL

Hopa Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Hopa Rize-Artvin Havalimanı arası taksi Ücreti (54 km) : 1.150 - 1.200 TL

Borçka Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Borçka Rize-Artvin Havalimanı arası taksi Ücreti (84 km): 1.750 - 1850 TL

Artvin Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Artvin Rize-Artvin Havalimanı arası taksi ücreti (125 km) : 2.600 -2.700 TL

Sarp Sınır Kapısı Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti ne kadar?

Rize Artvin Havalimanı Sarp sınır kapısı taksi ücreti (77 km): 1.600 - 1700 TL


Not: Yukarıda verilen Taksi Ücretleri değişiklik gösterebilir, Lütfen ayrıntılı bilgiyi yukarıda yazan telefon numaralarından öğreniniz... İyi Yolculuklar..

Rize Taksi Ücret Tarifesi, Rize Taksimetre Tarifesi
Rize Havalimanı Taksi Ücret Tarifesi, Rize taksimetre ücretleri, Rize taksimetre Fiyatları

Rize-Artvin Havalimanı Araba Kiralama Firmaları, Avis, garenta, Arsima, Carplus

Rize-Artvin Havalimanı Telefon Numarası:

+90 464 213 53 08

Rize-Artvin Havalimanı - Rize-Artvin Airport

Rize-Artvin Havalimanı - Rize-Artvin Airport: Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezine 34 km, Artvin Şehir merkezine: 125 km, Çayeli Merkeze:15 km, Pazar Merkeze 5 km, Ardeşen Merkeze 16 km: Hopa ilçesine 54 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rize ili sınırları içerisinde yer alır Pazar ilçesine çok yakındır. Rize-Artvin Havalimanı ICAO kodu : LTFO, IATA kodu: RZV olup 41°10`32"N, 40°50`42"E​​ koordinatlarında konumlanmıştır.

Rize-Artvin Havaalanı Adresi: DHMİ Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğü 53300 Yeşilköy/Pazar/Rize

Rize-Artvin Havalimanı 3000x45 m boyutlarında alasfat piste sahiptir. Rize-Artvin Havaalanı 14 Mayıs 2022 yılında yılında hava trafiğine açılmıştır. Rize-Artvin Havalimanı İç hatlar terminali 32.000 m2 büyüklüğünde olup yıllık 3 Milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Rize-Artvin Havalimanında Dış Hatlar Uçuşu bulunmamaktadır.

Kendine özgü kardeniz esintisine sahip bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir. Rize kültürüne atfen havalimanının giriş nizamiyesi çay yaprağı biçiminde yapılırken. 36 metre yüksekliğindeki hava trafik kontrol kulesi de çay bardağı şeklinde inşa edilmiştir.

Rize-Artvin Havalimanı Terminal Binası toplam büyüklüğü: 32.000 m2'dir. Rize-Artvin Havalimanı Terminali İç hatlar olarak hizmet vermektedir. İç Hatlar ve Dış hatlar aynı terminal çatısı altındadır.

Rize-Artvin Havalimanı İç Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Çelebi firmalarına ait ofisler bulunmaktadır. Havalimanı içerisinde çaykur İşletmesi tarafında açılan Çay Müzesi ve Artvin Kültürünü tanıtan ve Artvin yöresel ürünlerinin satışının yapıldığı işletme bulunmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı ile İstabul Yeni Halimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalmanı, Ankara Esenboğa Havalimanı arasında THY, Anadolujet ve Pegasus Havayolu şirketleri karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

Rize-Artvin Havalimanı'nda 448 araçlık açık otopark alanı hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Airport İç Hatlar TerminaliRize-Artvin Havaalanı İç HatlarTerminali

Rize-Artvin  Havalimanı Rize-Artvin Havaalanı / Rize-Artvin Airport

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Rize-Artvin (RZV) Havalimanı Taksi, Rize-Artvin Havalimanı taksi ücreti 2024, Rize Havaalanı Taksi, Rize-Artvin Havalimani Taksi Ücreti, Rize-Artvin Havalanı Taksi Durağı Telefon Numarası, Rize-Artvin Havalimanı Taksi İletişim, Şehir Merkezi Rize-Artvin Havaalanı arası taksi ücreti, Rize-Artvin Havalimanı Taksi Fiyatı, Rize-Artvin Taksi Tarifesi, Rize-Artvin Airport Taxi Price, Taksi Phone Number, Rize-Artvin Havaalanı'na Nasıl Gidilir? Rize-Artvin Havaalanı'na Nasıl Giderim? Rize-Artvin Havalimanı'na nasıl gidilir? Rize-Artvin Havalimanı taksi telefon numarası, Rize-Artvin Havalimanı şehir merkezi taksi ücreti ne kadar? Çayeli Taksi Telefon numarası, Çayeli Çiçek Taksi, rize artvin havalimanı sarp sınır kapısı taksi ücreti, Rize-Artvin Havalimanı UlaşımRize-Artvin AIRPORT MAP


Rize-Artvin Havalimanı Haritası
Rize-Artvin Airport map
RİZE-ARTVİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 464 213 53 08RİZE-ARTVİN HAVAALANI ULAŞIM VE RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOPARK

Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezine 34 kilometre, Çayeli ilçesine 15 kilometre Artvin şehir merkezine ise 125 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rize-Artvin Havalimanından şehir merkezine, Artvin'e, Hopa'ya ulaşımlar HAVAŞ otobüsleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıca PAZAR ilçesi ile Çayeli, Rize arasında çalışan minibüsler de hizmet vermektedir. Şu anda Rize Belediyesi'ne ait herhangi bir toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı İç hat uçak seferlerine göre de taksiler şehir merkezi ve ilçelere ulaşım hizmeti vermektedir.

Rize-Artvin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Rize-Artvin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havaliman'ından Rize Şehir Merkezine, Çayeli, Pazar, Ardeşen, Fındıklı, Arhavi, Hopa, Borçka ve Artvin'e HAVAŞ Havalimanı Otobüslerini kullanarak rahat bir şekilde gidebilir ve tekrar dönebilirsiniz. Rize-Artvin Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Havaş Güzergahları, HAVAŞ Durakları ve Havaş ücreti gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Rize-Artvin havalimanı otobüsRize-Artvin Havalimanı HAVAŞ Otobüs, Rize-Artvin Havalimanı Yolcu Servisi, Rize Havaş

Rize-Artvin Havalimanı Otobüsü :

Rize-Artvin Havalimanı'nda HAVAŞ firması yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Rize ve Artvin Şehir Merkezlerine ve Şehir Merkezlerinde de Rize-Artvin Havalimanı'na karşılıklı olarak iç hat uçuş seferlerine göre HAVAŞ Havaalanı Otobüsleri/Yolcu Servisleri hizmet vermektedir.

Ayrıca, Pazar ilçesi ile Rize şehir merkezi arasında karşılıklı olarak çalışan PAZAR dolmuşları Havaalanı nizamiyesi önünden geçmektedir. Havalimanı giriş kapısı 5 dk yürüyüş mesafesindedir. Pazar Dolmuşları Rize Şehir Merkezinde, Toplu Taşıma Durağından harket etmektedir. Dolmuş sürücüsüne önceden haber verdiğinizde sizi havalimanı girişine kadar bırakmaktadır.

Pazar dolmuşları ile Havalimanından Pazar, Çayeli ve Rize'ye kolayca ulaşabilirsiniz. Rize-Artvin Havalimanı Otobüsleri/Rize-Artvin Havalimanı hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Rize-Artvin havalimanı otobüsRize-Artvin Havalimanı Otobüs, Rize-Artvin Havalimanı Yolcu Servisi

Rize-Artvin Havaalanı Taksi :

Rize-Artvin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali çıkışında uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Rize-Artvin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi ücretini taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanında hem Pazar ilçesindeki hemde Çayeli ilçesindeki taksiler hizmet vermektedir. Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Rize taksimetre fiyatlarını, Taksi ücretleri, Taksi Telefon Numaralarını Web Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Rize-Artvin Havaalanı Taksi / Rize-Artvin Airport TaxiRize-Artvin Havalimanı Taksi / Rize-Artvin Airport Taxi

Rize-Artvin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Rize-Artvin Havalimanı'na geldiniz zaman havalimanındaki veya havalimanı yakın çevresindeki araç kiralama şirketlerinden kiralayacağız araçlarla seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Rize Havalimanı gelen yolcu salonunda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın RİZE-ARTVİN HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Rize-Artvin havalimanı araç kiralama, oto kiralamaRize-Artvin Havalimanı Araç/Oto/Araba Kiralama / Rize Airport Rent A Car

Rize-Artvin Havaalanı Otopark :

Rize-Artvin Havalimanı'nda araçlar için 448 araçlık otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Rize-Artvin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Otopark ücretleri ve otopark iletişim bilgileri için sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

rize_artvin_havalimanı_otopark_havaalanı_otopark_ücretiRize/Artvin Havalimanı Otopark ve Havalimanı otopark ücretleri

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye