Rize-Artvin Havalimanı Havaalanı RZV Airport

Rize-Artvin Havalimanı (RZV)
Rize-Artvin Airport (RZV)

Rize-Artvin Havalimanı Telefon Numarası
0464 213 53 08

Resmi Web Sitesi
Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:27.02.2024


RİZE-ARTVİN HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
RİZE-ARTVİN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Rize-Artvin Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Rize-Artvin Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Rize-Artvin Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Uçuş Bilgi Ekranı Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Rize-Artvin Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Rize-Artvin Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Rize-Artvin Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

RİZE-ARTVİN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
RIZE-ARTVIN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Rize-Artvin Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Rize-Artvin Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Rize - Artvin (RZV) Havalimanı Geliş

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Rize Artvin (RZV) Havalimanı Gidiş

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


Rize-Artvin Havalimanı - Rize-Artvin RZV Airport

Rize-Artvin Havalimanı - Rize-Artvin Airport: Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezine 34 km, Artvin Şehir merkezine: 125 km, Çayeli Merkeze:15 km, Pazar Merkeze 5 km, Ardeşen Merkeze 16 km: Hopa ilçesine 54 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rize ili sınırları içerisinde yer alır Pazar ilçesine çok yakındır. Rize-Artvin Havalimanı ICAO kodu : LTFO, IATA kodu: RZV olup 41°10`32"N, 40°50`42"E​​ koordinatlarında konumlanmıştır.

Rize-Artvin Havaalanı Adresi: DHMİ Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğü 53300 Yeşilköy/Pazar/Rize

Rize-Artvin Havalimanı 3000x45 m boyutlarında alasfat piste sahiptir. Rize-Artvin Havaalanı 14 Mayıs 2022 yılında yılında hava trafiğine açılmıştır. Rize-Artvin Havalimanı İç hatlar terminali 32.000 m2 büyüklüğünde olup yıllık 3 Milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Rize-Artvin Havalimanında Dış Hatlar Uçuşu bulunmamaktadır.

Kendine özgü kardeniz esintisine sahip bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir. Rize kültürüne atfen havalimanının giriş nizamiyesi çay yaprağı biçiminde yapılırken. 36 metre yüksekliğindeki hava trafik kontrol kulesi de çay bardağı şeklinde inşa edilmiştir.

Rize-Artvin Havalimanı Terminal Binası toplam büyüklüğü: 32.000 m2'dir. Rize-Artvin Havalimanı Terminali İç hatlar olarak hizmet vermektedir. İç Hatlar ve Dış hatlar aynı terminal çatısı altındadır.

Rize-Artvin Havalimanı İç Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Çelebi firmalarına ait ofisler bulunmaktadır. Havalimanı içerisinde çaykur İşletmesi tarafında açılan Çay Müzesi ve Artvin Kültürünü tanıtan ve Artvin yöresel ürünlerinin satışının yapıldığı işletme bulunmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı ile İstabul Yeni Halimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalmanı, Ankara Esenboğa Havalimanı arasında THY, Anadolujet ve Pegasus Havayolu şirketleri karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

Rize-Artvin Havalimanı'nda 448 araçlık açık otopark alanı hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Airport İç Hatlar TerminaliRize-Artvin Havaalanı İç HatlarTerminali

Rize-Artvin  Havalimanı Rize-Artvin Havaalanı / Rize-Artvin AirportÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Rize-Artvin (RZV) Havalimanı Uçuşlar, Rize-Artvin Havalimanı Uçuş Bilgisi, Rize-Artvin Havalimanı Uçuş Bilgileri, Rize-Artvin Havalimanı Uçuş Bilgi Ekranı, Rize-Artvin Uçuşlar, Rize-Artvin Havalimanı Uçuş , Rize-Artvin Havalimanı Uçuş Bilgi Ekranı, Rize Uçuşlar, Rize Uçuş saatleri, Rize Havalimanı Uçuş Bilgileri, Rize-Artvin Havalimanı uçuş ekranı, Rize-Artvin havaalanı uçuş bilgisi, Rize Havalimanı uçak iniş saatleri, Rize artvin havalimanı uçak iniş saatleri.Rize-Artvin AIRPORT MAP


Rize-Artvin Havalimanı Haritası
Rize-Artvin Airport map
RİZE-ARTVİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 464 213 53 08RİZE-ARTVİN HAVAALANI ULAŞIM VE RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOPARK

Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezine 34 kilometre, Çayeli ilçesine 15 kilometre Artvin şehir merkezine ise 125 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rize-Artvin Havalimanından şehir merkezine, Artvin'e, Hopa'ya ulaşımlar HAVAŞ otobüsleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıca PAZAR ilçesi ile Çayeli, Rize arasında çalışan minibüsler de hizmet vermektedir. Şu anda Rize Belediyesi'ne ait herhangi bir toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı İç hat uçak seferlerine göre de taksiler şehir merkezi ve ilçelere ulaşım hizmeti vermektedir.

Rize-Artvin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Rize-Artvin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havaliman'ından Rize Şehir Merkezine, Çayeli, Pazar, Ardeşen, Fındıklı, Arhavi, Hopa, Borçka ve Artvin'e HAVAŞ Havalimanı Otobüslerini kullanarak rahat bir şekilde gidebilir ve tekrar dönebilirsiniz. Rize-Artvin Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Havaş Güzergahları, HAVAŞ Durakları ve Havaş ücreti gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Rize-Artvin havalimanı otobüsRize-Artvin Havalimanı HAVAŞ Otobüs, Rize-Artvin Havalimanı Yolcu Servisi, Rize Havaş

Rize-Artvin Havalimanı Otobüsü :

Rize-Artvin Havalimanı'nda HAVAŞ firması yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Rize ve Artvin Şehir Merkezlerine ve Şehir Merkezlerinde de Rize-Artvin Havalimanı'na karşılıklı olarak iç hat uçuş seferlerine göre HAVAŞ Havaalanı Otobüsleri/Yolcu Servisleri hizmet vermektedir.

Ayrıca, Pazar ilçesi ile Rize şehir merkezi arasında karşılıklı olarak çalışan PAZAR dolmuşları Havaalanı nizamiyesi önünden geçmektedir. Havalimanı giriş kapısı 5 dk yürüyüş mesafesindedir. Pazar Dolmuşları Rize Şehir Merkezinde, Toplu Taşıma Durağından harket etmektedir. Dolmuş sürücüsüne önceden haber verdiğinizde sizi havalimanı girişine kadar bırakmaktadır.

Pazar dolmuşları ile Havalimanından Pazar, Çayeli ve Rize'ye kolayca ulaşabilirsiniz. Rize-Artvin Havalimanı Otobüsleri/Rize-Artvin Havalimanı hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Rize-Artvin havalimanı otobüsRize-Artvin Havalimanı Otobüs, Rize-Artvin Havalimanı Yolcu Servisi

Rize-Artvin Havaalanı Taksi :

Rize-Artvin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali çıkışında uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Rize-Artvin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi ücretini taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanında hem Pazar ilçesindeki hemde Çayeli ilçesindeki taksiler hizmet vermektedir. Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Rize taksimetre fiyatlarını, Taksi ücretleri, Taksi Telefon Numaralarını Web Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Rize-Artvin Havaalanı Taksi / Rize-Artvin Airport TaxiRize-Artvin Havalimanı Taksi / Rize-Artvin Airport Taxi

Rize-Artvin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Rize-Artvin Havalimanı'na geldiniz zaman havalimanındaki veya havalimanı yakın çevresindeki araç kiralama şirketlerinden kiralayacağız araçlarla seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Rize Havalimanı gelen yolcu salonunda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın RİZE-ARTVİN HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Rize-Artvin havalimanı araç kiralama, oto kiralamaRize-Artvin Havalimanı Araç/Oto/Araba Kiralama / Rize Airport Rent A Car

Rize-Artvin Havaalanı Otopark :

Rize-Artvin Havalimanı'nda araçlar için 448 araçlık otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı otoparkı 448 araç park kapasitesine sahiptir. Rize-Artvin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Otopark ücretleri ve otopark iletişim bilgileri için sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.rize_artvin_havalimanı_otopark_havaalanı_otopark_ücreti

Rize/Artvin Havalimanı Otopark ve Havalimanı otopark ücretleri

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye