Rize-Artvin Havalimanı Havaalanı RZV Airport

Rize-Artvin Havalimanı (RZV)
Rize-Artvin Airport (RZV)

Rize-Artvin Havalimanı Telefon Numarası
0464 213 53 08

Resmi Web Sitesi
Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:27.02.2024

RİZE-ARTVİN HAVALİMANI VE RİZE MERKEZ OTO-ARABA KİRALAMA FİRMALARI
RIZE-ARTVIN AIRPORT RENT A CAR

Rize-Artvin Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri, Avis, Garenta, Arsima, CarplusRize Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri/ Rent a Car


Rize-Artvin Havalimanı ve Rize Merkezde bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerini aşağıda listelemeye çalıştık. Ulaşım ihtiyacınızı Rize ve Çayeli'nde bulunan Oto kiralama firmalarından araç kiralayarak kolayca halledebilirsiniz.

Rize ve Artvin çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek, Yemyeşil eşsiz yaylalarda gezinti yapmak, Fırtına vadisini, Ayder'i, Huser yaylasına, Pokut ve Sal yaylaları çıkmak, Elavit şelalesini görmek, Zil kalesine gitmek, Kaçkar dağlarında gezinti için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Rize Artvin Havalimanı Araba kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilir ve uçaktan indiğiniz andan itibaren bölgede rahat ve kişisel beklentilerinize uygun şekilde yolculuk edebilirsiniz. Uçaktan indikten sonra araç kiralama işlemleri 15 dakikadan fazla zamanınızı almaz ve yolcuğunuza ara vermeden kesintiye uğratmadan devam edebilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı'nda ve Rize merkezde bulunan araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Rize Havalimanı, Rize ve Çayeli'nde bulunan Rent A Car Şirketleri, Rize-Artvin Havaalanı Kiralık Araç Şirketleri Telefon Numarası ve Rize Havalimanı Araba Kiralama şirketleri Web adresleri


Rize-Artvin AViS RENT A CAR

Rize-Artvin Havalimanı AViS rent a car

Rize Havalimanı Avis Rent a Car Telefon Numarası:

05495628942
444 28 47

Rize Artvin Havalimanı AVIS Araç/Oto/Araba Kiralama
Rize-Artvin Havalimanı AVIS Adres: Rize Havalimanı Pazar/Rize

Rize-Artvin Havalimanı Garenta Rent A Car

Rize-Artvin Havalimanı Havalimanı frt rent a car/araba kiralama

Garenta Araç Kiralama Rize-Artvin Havalimanı Telefon Numarası :

0530 933 08 53

www.garenta.com.tr


Rize Havalimanı Rent A Car, Rize-Artvin Havalimanı Rent a Car, Rize-Artvin Havalimanı havaalanı araba kiralama

Arsima Rent A Car Rize-Artvin Havalimanı

0532 508 95 53

www.arsimarentacar.com


Rize-Artvin Havalimanı Araba Kiralama

Rize-Artvin Havalimanı Araba Kiralama Firmaları, Avis, garenta, Arsima, Carplus

Rize-Artvin Havalimanı Danışma Telefon Numarası:

+90 464 213 53 08

Rize-Artvin Havalimanı - Rize-Artvin Airport

Rize-Artvin Havalimanı - Rize-Artvin Airport: Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezine 34 km, Artvin Şehir merkezine: 125 km, Çayeli Merkeze:15 km, Pazar Merkeze 5 km, Ardeşen Merkeze 16 km: Hopa ilçesine 54 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rize ili sınırları içerisinde yer alır Pazar ilçesine çok yakındır. Rize-Artvin Havalimanı ICAO kodu : LTFO, IATA kodu: RZV olup 41°10`32"N, 40°50`42"E​​ koordinatlarında konumlanmıştır.

Rize-Artvin Havaalanı Adresi: DHMİ Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğü 53300 Yeşilköy/Pazar/Rize

Rize-Artvin Havalimanı 3000x45 m boyutlarında alasfat piste sahiptir. Rize-Artvin Havaalanı 14 Mayıs 2022 yılında yılında hava trafiğine açılmıştır. Rize-Artvin Havalimanı İç hatlar terminali 32.000 m2 büyüklüğünde olup yıllık 3 Milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Rize-Artvin Havalimanında Dış Hatlar Uçuşu bulunmamaktadır.

Kendine özgü kardeniz esintisine sahip bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir. Rize kültürüne atfen havalimanının giriş nizamiyesi çay yaprağı biçiminde yapılırken. 36 metre yüksekliğindeki hava trafik kontrol kulesi de çay bardağı şeklinde inşa edilmiştir.

Rize-Artvin Havalimanı Terminal Binası toplam büyüklüğü: 32.000 m2'dir. Rize-Artvin Havalimanı Terminali İç hatlar olarak hizmet vermektedir. İç Hatlar ve Dış hatlar aynı terminal çatısı altındadır.

Rize-Artvin Havalimanı İç Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Çelebi firmalarına ait ofisler bulunmaktadır. Havalimanı içerisinde çaykur İşletmesi tarafında açılan Çay Müzesi ve Artvin Kültürünü tanıtan ve Artvin yöresel ürünlerinin satışının yapıldığı işletme bulunmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı ile İstabul Yeni Halimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalmanı, Ankara Esenboğa Havalimanı arasında THY, Anadolujet ve Pegasus Havayolu şirketleri karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

Rize-Artvin Havalimanı'nda 448 araçlık açık otopark alanı hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Airport İç Hatlar TerminaliRize-Artvin Havaalanı İç Hatlar Terminali

Rize-Artvin  Havalimanı Rize-Artvin Havaalanı / Rize-Artvin Airport

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Rize-Artvin (RZV) Havalimanı araç kiralama şirketleri Telefon Numarası, Rize-Artvin Havalimanı rent a car iletişim, Rize-Artvin Havalimanı Araç Kiralama, Rize-Artvin Havalimanı Araba Kiralama, Rize-Artvin rent a car, Rize-Artvin Havalimanı Kiralık Araç, Rize-Artvin Havalimanı Avis Rent A Car, Rize-Artvin Havalimanı Ulaşım, Rize-Artvin Havalimanı Garenta Rent a Car Telefon Numarası, Rize-Artvin Havalimanı Arsima rent a car, Rize-Artvin havaalanı carplus araç kiralama, Rize Havalimani rent a car, Rize Havalimanı Oto kiralama şirketleri, Rize-Artvin Havalimanı Bilgileri....Rize-Artvin AIRPORT MAP


Rize-Artvin Havalimanı Haritası
Rize-Artvin Airport map
RİZE-ARTVİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 464 213 53 08RİZE-ARTVİN HAVAALANI ULAŞIM VE RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOPARK

Rize-Artvin Havalimanı Rize şehir merkezine 34 kilometre, Çayeli ilçesine 15 kilometre Artvin şehir merkezine ise 125 km uzaklıkta bulunmaktadır. Rize-Artvin Havalimanından şehir merkezine, Artvin'e, Hopa'ya ulaşımlar HAVAŞ otobüsleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıca PAZAR ilçesi ile Çayeli, Rize arasında çalışan minibüsler de hizmet vermektedir. Şu anda Rize Belediyesi'ne ait herhangi bir toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı İç hat uçak seferlerine göre de taksiler şehir merkezi ve ilçelere ulaşım hizmeti vermektedir.

Rize-Artvin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Rize-Artvin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havaliman'ından Rize Şehir Merkezine, Çayeli, Pazar, Ardeşen, Fındıklı, Arhavi, Hopa, Borçka ve Artvin'e HAVAŞ Havalimanı Otobüslerini kullanarak rahat bir şekilde gidebilir ve tekrar dönebilirsiniz. Rize-Artvin Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Havaş Güzergahları, HAVAŞ Durakları ve Havaş ücreti gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Rize-Artvin havalimanı otobüsRize-Artvin Havalimanı HAVAŞ Otobüs, Rize-Artvin Havalimanı Yolcu Servisi, Rize Havaş

Rize-Artvin Havalimanı Otobüs :

Rize-Artvin Havalimanı'nda HAVAŞ firması yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Rize ve Artvin Şehir Merkezlerine ve Şehir Merkezlerinde de Rize-Artvin Havalimanı'na karşılıklı olarak iç hat uçuş seferlerine göre HAVAŞ Havaalanı Otobüsleri/Yolcu Servisleri hizmet vermektedir.

Ayrıca, Pazar ilçesi ile Rize şehir merkezi arasında karşılıklı olarak çalışan PAZAR dolmuşları Havaalanı nizamiyesi önünden geçmektedir. Havalimanı giriş kapısı 5 dk yürüyüş mesafesindedir. Pazar Dolmuşları Rize Şehir Merkezinde, Toplu Taşıma Durağından harket etmektedir. Dolmuş sürücüsüne önceden haber verdiğinizde sizi havalimanı girişine kadar bırakmaktadır.

Pazar dolmuşları ile Havalimanından Pazar, Çayeli ve Rize'ye kolayca ulaşabilirsiniz. Rize-Artvin Havalimanı Otobüsleri/Rize-Artvin Havalimanı hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Rize-Artvin havalimanı otobüsRize-Artvin Havalimanı Otobüs, Rize-Artvin Havalimanı Yolcu Servisi

Rize-Artvin Havaalanı Taksi :

Rize-Artvin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali çıkışında uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Rize-Artvin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi ücretini taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanında hem Pazar ilçesindeki hemde Çayeli ilçesindeki taksiler hizmet vermektedir. Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Rize taksimetre fiyatlarını, Taksi ücretleri, Taksi Telefon Numaralarını Web Sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Rize-Artvin Havaalanı Taksi / Rize-Artvin Airport TaxiRize-Artvin Havalimanı Taksi / Rize-Artvin Airport Taxi

Rize-Artvin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Rize-Artvin Havalimanı'na geldiniz zaman havalimanındaki veya havalimanı yakın çevresindeki araç kiralama şirketlerinden kiralayacağız araçlarla seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Rize Havalimanı gelen yolcu salonunda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın RİZE-ARTVİN HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Rize-Artvin havalimanı araç kiralama, oto kiralamaRize-Artvin Havalimanı Araç/Oto/Araba Kiralama / Rize Airport Rent A Car

Rize-Artvin Havaalanı Otopark :

Rize-Artvin Havalimanı'nda araçlar için 448 araçlık otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Rize-Artvin Havalimanı otoparkı oldukça geniş araç park kapasitesine sahiptir. Rize-Artvin Havalimanı Otoparkı, Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Rize-Artvin Havalimanı Otopark ücretleri ve otopark iletişim bilgileri için sitemizin RİZE-ARTVİN HAVALİMANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

rize_artvin_havalimanı_otopark_havaalanı_otopark_ücretiRize/Artvin Havalimanı Otopark ve Havalimanı otopark ücretleri

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye