Ordu Giresun Havalimanı Havaalanı Airport

Ordu Giresun Havalimanı (OGU)
Ordu Giresun Airport (OGU)

Ordu Giresun Havalimanı Telefon Numarası
+90 452 226 28 52

Resmi Web Sitesi
Ordu Giresun Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:27.02.2024Ordu Giresun Havalimanı-Havaalanı Taksi, Ordu Taksi Ücreti


Ordu Giresun Havaalanı Taksi / Ordu Giresun Airport TaxiOrdu Giresun Havaalanı Taksi

ORDU GİRESUN HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, TAKSİ ÜCRETİ
ORDU GİRESUN AIRPORT TAXI AND TAXI PRICE


Ordu Havalimanı TAKSİ: Ordu Giresun Havalimanı'nda Taksiler İç hatlar Ve Dış Hatlar terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havalimanı Taksi ücretleri, Taksi açılış fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Taksi tarifesi, Havaalanı taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Ordu Giresun Havalimanı Taksi hizmetleri; Ordu Giresun Havalimanı Taksi Hizmetleri; S.S 149 No'lu Gülyali Merkez Taksi Karayolu Kooperatifi tarafından verilmektedir.

Ordu Havalimanı Taksi Ücret Tarifeleri

Ordu Taksi Taksimetre açılış Ücreti: 49,50 TL

Ordu Taksi Km başına ücret : 18,00 TL

Ordu Taksi Taksi indi bindi ücreti / kısa mesafe ücreti: 67,50 TL

 

Ordu Havalimanı ile Ordu Şehir merkezi taksi ücreti (15 km) : 320 - 350 TL

Ordu Havalimanı Giresun Şehir merkezi taksi ücreti (30 km): 600 - 650 TL

Ordu Havalimanı Bulancak arası taksi ücreti (15 km): 320 - 350 TL

Ordu Havalimanı Espiye Şehir merkezi arası taksi ücreti (62 km): 1.180 - 1.230 TL

Ordu Havalimanı Tirebolu arası taksi ücreti (74 km): 1.400 - 1.450 TL

Ordu Havalimanı Fatsa Şehir merkezi arası taksi ücreti (57 km): 1.080 - 1.130 TL

Ordu Havalimanı Ünye Şehir merkezi arası taksi ücreti (79 km): 1.500 - 1.550 TL

Ordu Giresun Havalimanı Taksi Telefon Numarası:
Ordu Giresun Havaalanı Taksi iletişim

+90 452 811 20 44

+90 553 675 38 52

+90 541 100 33 52


Ordu Giresun Havalimanı Taksi Ordu Giresun Havalimanı Taksi, Ordu Giresun Havaalanı Taksi Durağı

Ordu Giresun Havalimanı Taksi Ordu Giresun Havaalanı Taksi ve Ordu Havaalanı Taksi Ücretleri
Ordu Giresun Havalimanı - Ordu Giresun Airport

Ordu Giresun Havalimanı - Ordu Giresun Airport Ordu şehir merkezine 16 km uzaklıkta, Giresun şehir Merkezine ise 28km uazaklıkta bulunmaktadır. Ordu ili sınırları içerisinde yer almaktadır. Deniz dolgusu ile Avrupa’da tek, dünyada Japonya’dan sonra ikinci havalimanıdır. Ordu Giresun Havalimanı ICAO kodu : LTCB, IATA kodu: OGU olup 40°58'02"N, 38°04'55"E koordinatlarında konumlanmıştır.

Ordu Giresun Havaalanı Adresi; DHMİ Ordu Giresun Havalimanı Müdürlüğü Hoşköy Mah. Ordu Cad. NO:28/52 GÜLYALI / ORDU

Ordu Giresun Havalimanı pisti 3000x45 m boyutlarında ve stone mastic asfalt kaplamadır. Ordu Giresun Havaalanı 2011 yılında inşaatına başlanılmış 2015 yılında hava trafiğine açılmıştır. Ordu Giresun Havalimanı İç hatlar terminali yıllık 1 milyon, dış hatlar terminali de 1 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 20.250 m2'dir. Ordu Giresun Havalimanı Terminali hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Airport İç Hatlar Dış HatlarOrdu Giresun Havaalanı İç Hatlar/Dış HatlarTerminaliOrdu Giresun Havalimanı
Ordu Giresun Havalimanı, Ordu Giresun Airport
Ordu Giresun Havalimanı Otopark Otopark Ordu Giresun Havaalanı / Ordu Giresun Airport Parking


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Ordu Giresun Havalimanı taksi telefon numarası, Ordu havalimaın taksi iletişim, Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Ordu Giresun Havalimanı taksi tarifesi, Ordu Giresun Havalimanı taksi ücretleri 2023, Ordu Giresun Havalimanı taksi iletişim, Ordu Giresun Havalimanı şehir merkezi taksi ücreti, Ordu Giresun Havalimanı taksi durağı telefon numarası, Ordu Giresun Havalimanı Bilgileri....Ordu Giresun AIRPORT MAP


Ordu Giresun Havalimanı Haritası
Ordu Giresun Airport map
Ordu Giresun HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 452 226 28 52


ORDU GİRESUN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Ordu Giresun Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Ordu Giresun Havalimanı'ndan Ordu Şehir Merkezine ve Giresun'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Ordu Giresun Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Ordu Şehir Merkezine ve Giresun'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Ordu Giresun Havaalanı

Ordu Giresun Havalimanı Belediye Otobüsü :

Ordu Giresun Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Ordu Giresun Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Ordu Giresun Havalimanı'na karşılıklı olarak Ordu Giresun Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Tokat'a ve Tokat'dan da Havaalanına karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Ordu Giresun Havalimanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ordu Giresun Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin ORDU GİRESUN HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Taksi :

Ordu Giresun Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Ordu Giresun Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Taksi / Ordu Giresun Airport Taxi


Ordu Giresun Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Ordu Giresun Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Ordu Giresun Havaalanı Otopark :

Ordu Giresun Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Ordu Giresun Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye