Ordu Giresun Havalimanı Havaalanı Airport

Ordu Giresun Havalimanı (OGU)
Ordu Giresun Airport (OGU)

Ordu Giresun Havalimanı Telefon Numarası
+90 452 226 28 52

Resmi Web Sitesi
Ordu Giresun Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:27.02.2024ORDU GİRESUN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
ORDU GİRESUN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

 Ordu Giresun  Havalimanı Ordu Giresun Havaalanı / Ordu Giresun Airport

ORDU GİRESUN HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
ORDU GİRESUN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Bilgileri, Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Bilgisi, Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Bilgi Ekranı, Ordu Giresun Havaalanı Uçak Seferleri, Ordu Giresun Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar Uçak Saatleri, Ordu Giresun Havalimanı Uçuşlar. Ordu Giresun Havalimanı İç hatlar geliş,

Ordu Giresun Airport Flight Information, Ordu Giresun Airport Flight Screen, Ordu Giresun Airport Flight Services, Ordu Giresun Airport Domestic Flight, International Flight Timetables, Ordu Giresun Airport Arrivals and Departures


ORDU GİRESUN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Ordu Giresun Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ordu Giresun Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Ordu Havaalanı Uçuşlar, Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ordu Giresun Havaalanı uçuş bilgi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ordu Giresun Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri. Ordu Giresun Havalimanı İç Hatlar Dış Hatlar geliş

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Ordu Giresun Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Ordu Giresun Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Ordu-Giresun (OGU) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ordu-Giresun (OGU) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Bir mağduriyet yaşanmaması için Ayrıntılı ve güncel bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....

Ordu Giresun Havalimanı - Ordu Giresun Airport

Ordu Giresun Havalimanı - Ordu Giresun Airport Ordu şehir merkezine 16 km uzaklıkta, Giresun şehir Merkezine ise 28km uazaklıkta bulunmaktadır. Ordu ili sınırları içerisinde yer almaktadır. Deniz dolgusu ile Avrupa’da tek, dünyada Japonya’dan sonra ikinci havalimanıdır. Ordu Giresun Havalimanı ICAO kodu:LTCB, IATA kodu:OGU olup 40°58'02"N, 38°04'55"E koordinatlarında konumlanmıştır.

Ordu Giresun Havaalanı Adresi; DHMİ Ordu Giresun Havalimanı Müdürlüğü Hoşköy Mah. Ordu Cad. NO:28/52 GÜLYALI / ORDU

Ordu Giresun Havalimanı pisti 3000x45 m boyutlarında ve stone mastic asfalt kaplamadır. Ordu Giresun Havaalanı 2011 yılında inşaatına başlanılmış 2015 yılında hava trafiğine açılmıştır. Ordu Giresun Havalimanı İç hatlar terminali yıllık 1 milyon, dış hatlar terminali de 1 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 20.250 m2'dir. Ordu Giresun Havalimanı Terminali hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Airport İç Hatlar Dış HatlarOrdu Giresun Havaalanı İç Hatlar/Dış HatlarTerminaliOrdu Giresun Havalimanı
Ordu Giresun Havalimanı, Ordu Giresun Airport
Ordu Giresun Havalimanı/Airport Otopark Ordu Giresun Havaalanı / Ordu Giresun Airport Parking


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Etiketler: Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Saatleri, Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, ordu havalimanı uçuşlar, ordu giresun havalimaın uçuş takip, ordu havalimanı uçuş bilgileri, ordu giresun havaalanı uçuş bilgileri, ordu giresun havalimanı uçuşlar, ordu giresun havalimanı giden uçuşlar, ordu uçuş bilgileri, ordu giresun uçuş, ordu uçak saatleri, ordu uçuşlar, ordu giresun havalimanı ucus bilgileri, ordu giresun havalimanı gelen uçak, ordu giresun havalimanı uçak seferleri, uçuş bilgileri ordu giresun, ordu giresun gelen uçak, Ordu Giresun Uçuşlar, Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Saatleri, Ordu Giresun Havalimanı Uçuş tarifeleri, Ordu Giresun Havalimanı uçuş bilgileri, Ordu Giresun havaalanı uçuş bilgisi, Havalaanı gelen uçuş tarifeleri, ordu giresun uçuş ekranı, ordu uçuş seferleri, Ordu Giresun Havalimanı gelen uçuşlar


Ordu Giresun AIRPORT MAP


Ordu Giresun Havalimanı Haritası
Ordu Giresun Airport map
Ordu Giresun HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 452 226 28 52ORDU GİRESUN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Ordu Giresun Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Ordu Giresun Havalimanı'ndan Ordu Şehir Merkezine ve Giresun'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Ordu Giresun Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Ordu Şehir Merkezine ve Giresun'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Ordu HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Ordu Giresun Havaalanı

Ordu Giresun Havaalanı Taksi :

Ordu Giresun Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Ordu Giresun Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Taksi / Ordu Giresun Airport Taxi


Ordu Giresun Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Ordu Giresun Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Ordu Giresun Havaalanı Otoparkı :

Ordu Giresun Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniş araç park kapasitesine sahiptir. Ordu Giresun Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye