Ordu Giresun Havalimanı Havaalanı Airport

Ordu Giresun Havalimanı (OGU)
Ordu Giresun Airport (OGU)

Ordu Giresun Havalimanı Telefon Numarası
+90 452 226 28 52

Resmi Web Sitesi
Ordu Giresun Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:27.02.2024


Ordu Giresun Havalimanı-Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri


Ordu Giresun Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri / Ordu Giresun Airport Rent A CarOrdu Giresun Havaalanı Rent A Car Şirketleri

ORDU GİRESUN HAVALİMANI-HAVAALANI OTO-ARAÇ KİRALAMA FİRMALARI
ORDU GİRESUN AIRPORT RENT A CAR


Ordu Girasun Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri :

Ordu Giresun Havalimanı İç Hatlar ve Dış hatlar Gelen Yolcu Salonunda bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerini görebilirsiniz. Ulaşım ihtiyacınızı ordu havalimanında bulunan araba kiralama firmalarından araç kiralayarak kolayca halledebilirsiniz.

Ordu ve Giresun çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Ordu Giresun Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı'nda ve Ordu merkezde bulunan araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya rent a car şirketlerinin web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Ordu Giresun Havalimanı, Ordu ve Giresun Merkez de bulunan Rent A Car Şirketleri, Ordu Havaalanı Kiralık Araç Şirketleri Telefon Numarası ve Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama şirketleri Web adresleriçakra rent a car ordu Havalimanı

Çakra Rent A Car Ordu GiresunHavalimanı Telefon Numarası :

+90 452 811 34 61

www.cakrarentacar.com


Oftaş otomotiv rent a car ordu giresun havaalanı

Oftaş Rent A Car Ordu Giresun Havalimanı

+90 452 811 34 06

www.oftasotomotiv.com


Ordu Giresun Havalimanı hetz rent a car

Rentline Rent A Car Ordu Havalimanı

+90 452 500 6 500

www.rentline.com.tr


carplus rent a car Ordu Giresun Havalimanı

Carplus rent A Car Ordu Giresun Havalimanı
+90 452 666 5228

carplusrentacar.com.tr

Ordu Giresun Havalimanı Bilgi Telefon Numarası:

+90 452 226 28 52Ordu Giresun Havalimanı Araba Kiralama Ofisleri Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Ofisleri, Ordu Giresun Airport Rent A Car


Ordu Giresun Havalimanı - Ordu Giresun Airport

Ordu Giresun Havalimanı - Ordu Giresun Airport Ordu şehir merkezine 16 km uzaklıkta, Giresun şehir Merkezine ise 28km uazaklıkta bulunmaktadır. Ordu ili sınırları içerisinde yer almaktadır. Deniz dolgusu ile Avrupa’da tek, dünyada Japonya’dan sonra ikinci havalimanıdır. Ordu Giresun Havalimanı ICAO kodu : LTCB, IATA kodu: OGU olup 40°58'02"N, 38°04'55"E koordinatlarında konumlanmıştır.

Ordu Giresun Havaalanı Adresi; DHMİ Ordu Giresun Havalimanı Müdürlüğü Hoşköy Mah. Ordu Cad. NO:28/52 GÜLYALI / ORDU

Ordu Giresun Havalimanı pisti 3000x45 m boyutlarında ve stone mastic asfalt kaplamadır. Ordu Giresun Havaalanı 2011 yılında inşaatına başlanılmış 2015 yılında hava trafiğine açılmıştır. Ordu Giresun Havalimanı İç hatlar terminali yıllık 1 milyon, dış hatlar terminali de 1 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 20.250 m2'dir. Ordu Giresun Havalimanı Terminali hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Ordu Giresun Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Airport İç Hatlar Dış HatlarOrdu Giresun Havaalanı İç Hatlar/Dış HatlarTerminaliOrdu Giresun Havalimanı
Ordu Giresun Havalimanı, Ordu Giresun Airport
Ordu Giresun Havalimanı Otopark Otopark Ordu Giresun Havaalanı / Ordu Giresun Airport Parking


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama şirketleri telefon numarası, Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Ordu Giresun Havalimanı rent a car şirketleri, Ordu Giresun Havalimanı Oto kiralama, Ordu Giresun Havalimanı kiralık araç firmaları iletişim, Ordu Giresun Havalimanı araba kiralama, Ordu araç kiralama, Ordu Giresun Havalimanı Çakra Rent A Car Telefon, Ordu Giresun havaalanı oftaş rent a car telefon, Havaalanı araç kiralama şirketleri, Ordu Giresun Havaalanı rent a car ....Ordu Giresun AIRPORT MAP


Ordu Giresun Havalimanı Haritası
Ordu Giresun Airport map
Ordu Giresun HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 452 226 28 52


ORDU GİRESUN HAVAALANI ULAŞIM VE ORDU HAVAALANI OTOPARK

Ordu Giresun Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Ordu Şehir Merkezine ve Giresun'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Ordu Giresun Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Ordu-Giresun Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Ordu Şehir Merkezine ve Giresun'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Havaş Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Ordu HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Ordu Giresun Havaalanı

Ordu Giresun Havalimanı Belediye Otobüsü :

Ordu-Giresun Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Ordu Giresun Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Ordu Giresun Havalimanı'na karşılıklı olarak Ordu Giresun Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Tokat'a ve Tokat'dan da Havaalanına karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Ordu-Giresun Havalimanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ordu Giresun Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin ORDU GİRESUN HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Taksi :

Ordu-Giresun Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Ordu Giresun Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ordu-Giresun Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Ordu Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Ordu Giresun Havaalanı Taksi / Ordu Giresun Airport Taxi


Ordu Giresun Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Ordu-Giresun Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Ordu-Giresun Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Ordu Giresun Havaalanı Otopark :

Ordu-Giresun Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Ordu-Giresun Havalimanı araç otoparkı oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir. Ordu Giresun Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Ordu-Giresun Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin HAVAALANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye