Nevşehir Kapadokya Havalimanı Havaalanı Airport

Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV)
Nevşehir Kapadokya Airport (NAV)

Nevşehir Kapadokya  Havaalanı Telefon Numarası

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Telefon Numarası
+90 384 421 44 55

Resmi Web Sitesi
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024

Nevşehir Kapadokya Havalimanı-Havaalanı Taksi, Nevşehir Havalimanı Taksi Ücreti


Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi / Nevşehir Kapadokya Airport TaxiNevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi

NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, NEVŞEHİR HAVALİMANI TAKSİ ÜCRETİ
Nevşehir Kapadokya Airport Taxi, Nevşehir Kapadokya Airport Taxi Price


Nevşehir Havalimanı Taksi : Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda Taksiler İç hatlar ve Dış Hatlar terminallerinin Gelen yolcu çıkışlarının önünde Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na gelen her uçak için hizmet vermektedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi ücretleri, Taksi açılış fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı taksi ücretleri:Nevşehir Taksilerde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi hizmetleri; Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Hizmetleri Taşıma Kooperatifi tarafından hizmet verilmektedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Telefon No:

+90 543 927 50 50

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Web Sitesi : www.kapadokyahavalimanitaksi.com

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi / Nevşehir Kapadokya Airport Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Durağı, Nevşehir Kapadokya Airport Taxi


Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Ücretleri 2024

Nevşehir Kapadokya Taksi Taksimetre Nevşehir Açılış Ücreti : 20,00 TL
Nevşehir Taksi Km başına ücret : 25,00 TL /km
Nevşehir Taksi indi bindi ücreti: 70 TL

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Gülşehir arası (12 km) Taksi Ücreti : 320 - 350 TL 
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Nevşehir arası (30 km) Taksi Ücreti :770 - 810 TL 
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Uçhisar arası (37 km) Taksi Ücreti : 950 - 1050 TL 
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Göreme arası (46 km) Taksi Ücreti :1.200 - 1.300 TL 
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Avanos (36 km) arası Taksi Ücreti :930 - 980 TL 
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ürgüp (54 km) arası Taksi Ücreti : 1.400 - 1.500 TL 
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Hacıbektaş (37 km) arası Taksi Ücreti : 950 - 1.050 TL 

Not: Yukarıda verilen Taksi Ücretleri değişiklik gösterebilir, Lütfen ayrıntılı bilgiyi ve güncel taksi fiyatlaını yukarıda yazan telefon numaralarından öğreniniz... İyi Yolculuklar..Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Ücret Tablosu , Nevşehri Kapadokya Airport Taxi Price
Nevşehir Kapadokya Havaalanı İç Hatlar TerminaliNevşehir Kapadokya Havaalanı / Nevşehir Kapadokya Airport

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Nevşehir Kapadokya Havalimanı taksi telefon numarası, Nevşehir Taksi iletişim, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi Ücretleri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi ücreti 2024, Nevşehir taksi, nevşehir taksi ücreti, nevşehri taksi ücretleri, Nevşehir Kapadokya Taksi ücreti, Nevşehir Kapadokya Havalimanı taksi durağı telefon, Nevşehir Kapadokya Havalimanı transfer iletişim, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi tarifesi 2024, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksi taksimetre ücreti 2024, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Bilgileri....Nevşehir Kapadokya AIRPORT MAP


Nevşehir Kapadokya Havalimanı Haritası
Nevşehir Kapadokya Airport map
NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 384 421 44 55NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Nevşehir Kapadokya Nevşehir Şehir Merkezine 30 km mesafededir. Havalimanın şehre biraz uzaktır ama yinede ulaşım zor değildir. Aşağıda Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgilerini bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda Havaş Otobüs Servisleri HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Nevşehir Kapadokya Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Nevşehir Şehir Merkezine, Nevşehir Forum AVM'ye, Kırşehir ve Aksaraya rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüs Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüsleri

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Yolcu Servis Otobüsü :

Nevşehir Kapadokya Havalimanında İPEK TUR Yolcu Servis otobüsleri hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na karşılıklı olarak Otobüsler Hizmet vermektedir. Ayrıca Kırşehir ve Aksaray'a da Otobüsler çalışmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüsleri Nevşehir Kapadokya Havaalanı'na inen ve kalkış yapan her uçak için hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Havaalanı otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Nevşehir Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Nevşehir TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi / Nevşehir Kapadokya Airport Taxi


Nevşehir Kapadokya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otopark :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otopark / Nevşehir Kapadokya Airport Parking


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye