Nevşehir Kapadokya Havalimanı Havaalanı Airport

Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV)
Nevşehir Kapadokya Airport (NAV)

Nevşehir Kapadokya  Havaalanı Telefon Numarası

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Telefon Numarası
+90 384 421 44 55

Resmi Web Sitesi
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024

NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVALİMANI BİLGİLERİ

Kapadokya Havaalanı Bulunduğu Şehir : Nevşehir

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Şehre Uzaklığı:

Nevşehir Merkez: 30 Kilometre
Avanos : 18 km
Ürgüp : 48 km
Kapadokya : 38 km
Kayseri : 100 km

Kapadokya Havaalanı Saat Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Kapadokya Havaalanı Coğrafi Koordinatları 38°46`31"N, 34°31`36"E
Kapadokya Havaalanı Havaalanı Statüsü Sivil
Kapadokya Havaalanı Hizmete giriş yılı: 1998
Nevşehir Kapadokya Pist Boyutları (11/29) :3000x45 mt.
Nevşehir Kapadokya Havaalanı ICAO KODU : LTAZ
Nevşehir Kapadokya Havaalanı IATA KODU : NAV
e-posta :infokapadokya@dhmi.gov.tr


Nevşehir Kapadokya Havalimanı - Nevşehir Kapadokya Airport

Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV), Nevşehir Kapadokya Airport Nevşehir Kapadokya Şehir merkezine 30 km uzaklıkta Nevşehir İli sınırları içerisinde yer almaktadır. Tuzköyü Mahallesi Mevkiindedir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı ICAO kodu : LTAZ, Nevşehir Kapadokya Havalimanı IATA kodu: NAV Nevşehir Kapadokya Havalimanı Coğrafi Koordinatları : 38°46`31"N, 34°31`36"E şeklindedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı pist uzunluğu 3000 metre olup 3000x45 m boyutlarında ve beton kaplamadır. Nevşehir Kapadokya Havaalanı 1998 tarihinde uçuş trafiğine hizmet vermeye başlamıştır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan İstanbul'a hergün karşılıklı uçuşlar yapılmaktadır.

Nevşehir Kapadokya İç Hatlar Terminali 1.500 m2 ve Dış Hatlar Terminal Binası toplam büyüklüğü: 2.000 m2 'dir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nın Yıllık Yolcu Kapasitesi : 700.000 yolcu/yıl 'dır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinde: 1 adet Cafe/Restaurant (Air Lounge ), 1 adet  Büfe Satış Standı adet 2 adet Araç Kiralama Şirketi Ofisi, 1 adet Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Adresi : DHMİ Nevşehir Kapadokya Havaalanı Tuzköyü Mahallesi, Nevşehir Kapadokya Havaalanı Girişi, 50900 Gülşehir/Nevşehir

NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
NEVSEHIR KAPADOKYA AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Nevşehir  Havalimanı  İç Hatlar / Dış HatlarTerminali Nevşehir Kapadokya Havaalanı İç Hatlar / Dış HatlarTerminali / Nevsehir kapadokya Airport Domestic Terminal And International Terminal

NEVŞEHİR HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
NEVSEHİR KAPADOKYA AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Uçuş Bilgileri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Uçuş Bilgisi, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Uçuş Ekranı, Nevşehir Kapadokya Havaalanı Uçak Seferleri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar Uçak Saatleri, Nevşehir Kapadokya Havaalanı Uçuşlar.

Nevsehir Kapadokya Airport Flight Information, Nevşehir Kapadokya Airport Flight Screen, Nevşehir Kapadokya Airport Flight Services, Nevşehir Kapadokya Airport Domestic Flight, International Flight Timetables, Nevşehir Kapadokya Airport Arrivals and Departures, Nevşehir Kapadokya Airport Flights


Nevşehir Kapadokya HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Nevşehir Kapadokya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Nevşehir Kapadokya Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Nevşehir Kapadokya (NAV) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Nevşehir Kapadokya (NAV) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


Nevşehir Kapadokya Havalimanı / Nevşehir Kapadokya Airport Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Nevşehir Kapadokya Airport
Nevşehir Kapadokya Havaalanı İç Hatlar TerminaliNevşehir Kapadokya Havaalanı / Nevşehir Kapadokya Airport

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Nevşehir Kapadokya Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı IATA kodu, Nevşehir Kapadokya HavalimanıICAO kodu, Nevşehir Kapadokya Havalimanı statüsü, Nevşehir Kapadokya HavalimanıCoğrafi koordinatları, Nevşehir Kapadokya Havalimanı iletişim, Nevşehir Kapadokya Havalimanı pist uzunluğu, Nevşehir Kapadokya Havalimanı uçuş bilgileri, Nevşehir Kapadokya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Bilgileri....Nevşehir Kapadokya AIRPORT MAP


Nevşehir Kapadokya Havalimanı Haritası
Nevşehir Kapadokya Airport map
NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 384 421 44 55NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Nevşehir Kapadokya Nevşehir Şehir Merkezine 30 km mesafededir. Havalimanın şehre biraz uzaktır ama yinede ulaşım zor değildir. Aşağıda Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgilerini bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda Havaş Otobüs Servisleri HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Nevşehir Kapadokya Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Nevşehir Şehir Merkezine, Nevşehir Forum AVM'ye, Kırşehir ve Aksaraya rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüs Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüsleri

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Yolcu Servis Otobüsü :

Nevşehir Kapadokya Havalimanında İPEK TUR Yolcu Servis otobüsleri hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na karşılıklı olarak Otobüsler Hizmet vermektedir. Ayrıca Kırşehir ve Aksaray'a da Otobüsler çalışmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüsleri Nevşehir Kapadokya Havaalanı'na inen ve kalkış yapan her uçak için hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Havaalanı otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi / Nevşehir Kapadokya Airport Taxi


Nevşehir Kapadokya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havaalanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otopark :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otopark / Nevşehir Kapadokya Airport Parking


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye