Nevşehir Kapadokya Havalimanı Havaalanı Airport

Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV)
Nevşehir Kapadokya Airport (NAV)

Nevşehir Kapadokya  Havaalanı Telefon Numarası

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Telefon Numarası
+90 384 421 44 55

Resmi Web Sitesi
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:21.01.2024

Nevşehir Kapadokya Havalimanı-Havaalanı Otobüs, Otobüs Güzergahı, Otobüs Ücreti 2024


Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüs / Nevşehir Kapadokya Airport BusNevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüs

NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVALİMANI-HAVAALANI OTOBÜS, NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ
Nevsehir Kapadokya Airport Public Bus Shuttle, Nevşehir Kapadokya Airport Public Bus Route, Price

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda Havalimanı otobüsleri hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na gidiş ve gelişlerde karşılıklı olarak İPEK TUR Firmasına ait Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havalimanına İnen Her uçak için İPEK TUR'a ait Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı otobüsü ile Nevşehir şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda verilmiştir.


İyi Yolculuklar.....

Nevşehir, Aksaray ve Kırşehir Şehir Merkezinden Havalimanı Otobüsleri Kalkış Saatleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanından Kalkacak Her bir Uçak için İper Tur Havaalanı Yolcu Servisi;
Nevşehir Şehir Merkezinde; uçak saatinden yaklaşık 1,5 saat önce hareket etmektedir. Her hangi bir gecikme ve olumsuzluk yaşmamak için Güncel saatleri aşağıdaki telefon numaralarını arayarak öğrenmeniz gerekmektedir.

Servis Kalkış Noktaları, Servis Güzergahı :

Şehir Merkezinde :Üniversite,  Gülbahçe, Tahta Büfeler, Forum önünden Hareket ediyor.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüsleri Servis Güzergahı:

Üniversite, Gülbahçe, Tahta Büfeler, Forum Nevşehir Kapadokya Havaalanı;

Yolcu İndirme Noktaları :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan Nevşehir Kapadokya Şehir Merkezine kadar gitmektedir,

Havaalanı Servisleri ile Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :

Nevşehir Yaklaşık 30 dakika olup, Hava Durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüsleri Bilet fiyatı :

Nevşehir Şehir Merkezi otobüs ücreti: 150 TL (KDV dahil)

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüsü Telefon Numarası:

+90 531 735 10 78

+90 384 212 64 67

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüsü Web Sitessi:

http://ipektur.net

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüs / Nevşehir Kapadokya Airport busNevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüs DurağıNevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüs Nevşehir Kapadokya HavalimanıNevşehir Kapadokya Havalimanı
Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Nevşehir Kapadokya Airport
Nevşehir Kapadokya Havaalanı İç Hatlar TerminaliNevşehir Kapadokya Havaalanı / Nevşehir Kapadokya Airport

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Nevşehir Kapadokya Havalimanı otobüs telefon Numarası, Havaalanı Otobüs iletişim, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Servis Saatleri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüs saatleri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı servis ücreti, Nevşehir Kapadokya Havalimanı otobüs ücreti, Nevşehir Kapadokya Havalimanı otobüs iletişim, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüs hareket saatleri, Nevşehir Kapadokya Havalimanı havaş otobüs, Nevşehir Kapadokya havaalanı otobüs ipektur, Cappodocia airport transfer shuttle service, Nevşehir Kapadokya Havalimanı Bilgileri....Nevşehir Kapadokya AIRPORT MAP


Nevşehir Kapadokya Havalimanı Haritası
Nevşehir Kapadokya Airport map
NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 384 421 44 55NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Nevşehir Kapadokya Nevşehir Şehir Merkezine 30 km mesafededir. Havalimanın şehre biraz uzaktır ama yinede ulaşım zor değildir. Aşağıda Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgilerini bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda Havaş Otobüs Servisleri HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Nevşehir Kapadokya Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Nevşehir Şehir Merkezine, Nevşehir Forum AVM'ye, Kırşehir ve Aksaraya rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüs Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otobüsleri

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Yolcu Servis Otobüsü :

Nevşehir Kapadokya Havalimanında İPEK TUR Yolcu Servis otobüsleri hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na karşılıklı olarak Otobüsler Hizmet vermektedir. Ayrıca Kırşehir ve Aksaray'a da Otobüsler çalışmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otobüsleri Nevşehir Kapadokya Havaalanı'na inen ve kalkış yapan her uçak için hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Havaalanı otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Taksi / Nevşehir Kapadokya Airport Taxi


Nevşehir Kapadokya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otopark :

Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı araç otoparkı oldukça geniş park alanı sunmakatadır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Otopark / Nevşehir Kapadokya Airport Parking


" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye