havalimanlari.net / Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

TÜRK bayrağı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı (ISE)
Isparta Suleyman Demirel Airport (ISE)

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı telefon no Isparta Havalimanı Telefon no
+90 246 559 20 08 
Resmi Web Sitesi:
Isparta Havalimanı Başmüdürlüğü


Güncelleme:01.01.2024

ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
Isparta Suleyman Demirel Airport

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Isparta Süleyman Demirel havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Isparta haavalanı Uçuk saatleri Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Isparta Süleyman Demirel havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Isparta Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Isparta (ISE) Havalimanı'na İniş yapan ve Isparta (ISE) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Isparta (ISE) Havalimanı Geliş

Isparta (ISE) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Isparta Süleyman Demirel (ISE) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Isparta Havalimanı Uçuş bilgileri, Isparta Havaalanı telefon no, Isparta Havalimanı Uçuşlar, Isparta Havalimanı Uçuş saatleri, Isparta Havalimanı iletişim, Isparta Havalimanı uçuş bilgi ekranı, Isparta Havaalanı uçuş bilgisi, Isparta Havaalanı uçak saatleri, Isparta Havalimanı-Havaalanı Bilgileri.... Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. 


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel HavalimanıISPARTA AIRPORT MAP


Isparta Havalimanı HaritasıISPARTA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 246 559 20 08


ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI
Isparta Suleyman Demirel Airport

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı aralıksız seferleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Havalimanından THY tarafından her gün karşılıklı İstanbul Atatürk Havaalanı-Isparta seferleri düzenlenmektedir. Isparta Havalimanına Gelen Ve Giden Uçakların anlık uçuş durumunu Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Airport  (IATA Kodu: ISE,  ICAO Kodu: LTFC) Ispata ve Burdur İl Merkezleri ile Keçiborlu ve Dinar ilçelerinin ortasında yer alan sivil/askeri kategorideki bir havalimanıdır. Keçiborlu ilçesi sınırlarındadır. Isparta'ya 30 km uzaklıktadır. 1997 yılında sivil uçuşlara açılmıştır. 5.400 m2 ve 1.500.000 yolcu kapasiteli oldukça Terminal binası hizmet vermektedir. IspartaHavalimanının pisti beton kaplama olup, uzunluğu 3.000 metre genişliği ise 45 metredir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı yoğun bir şekilde plotaj eğitimleri veren şirkelere hizmet vermetedir. BUnların en büyüğü Er-ah Havacılık okuludur.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar terminali olarak tek bir terminal binası içerisinde hizmet vermektedir. Terminal binasının toplam alanı 5.400 m²'dir. Isparta Havalimanı Terminal içerisinde büfe, restaurant, cafe-bar, araç kiralama ofisleri , sabit telefon makinaları ve bankamatikler bulunmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel (ISE) Havalimanı'ndan Isparta Şehir Merkezine ve Burdur Şehir Merkezine ulaşım Belediye Otobüsleri, taksi, araç kiralama (rent a car) ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Isparta Belediye Otobüsleri Havalimanı ile Isparta Şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.


ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç Hatlar
Isparta Havalimanı İç Hatlar


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Isparta Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarIsparta Süleyman Demirel HavalimanıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı -  Airport

Isparta Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye