havalimanlari.net / Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

TÜRK bayrağı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı (ISE)
Isparta Suleyman Demirel Airport (ISE)

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı telefon noIsparta Havalimanı Telefon no
+90 246 559 20 08 
Resmi Web Sitesi
Isparta Havalimanı Başmüdürlüğü

Isparta Süleyman Demirel HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, 2024 HAVAALANI OTOPARK ÜCRETİ

Güncelleme:01.01.2024

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Otopark ücretleri her yıl 1 ocak tarihi ile belirlenmekte ve yıl boyunca aynı ücret geçerli olmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı araç otoparkı 87 araç kapasitesine sahiptir. Özel Şirket tarafından işletilmektedir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı otoparkı konumu itibariyle İç hatlar ve Dış Hatlar terminalinin hemen karşısındadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Otopark alanından ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı otopark ücretleri 2024 aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından ve web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 20 30 35 50 60
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 30 35 55 60 80
Motor, Motosiklet 10 15 20 25 35

Isparta Süleyman Demirel Havaalanı Otoparkı Personel Aylık Abonman Ücretleri 2024 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 225
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 205
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler; Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  

 

Isparta Süleyman Demirel Havaalanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat bir park alanı sunmaktadır.

 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Otopark Bilgi Telefon Numarası:

+90 553 422 85 56

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Otopark bilgi için:  Lütfen Tıklayınız.

İrtibat e-mail adresimiz: info@havalimanlari.net


havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Isparta Havalimanı Otopark, Isparta Havaalanı Otopark telefon no, Isparta Havalimanı Otopark ücretleri 2024, Isparta Havalimanı otopark ücreti, Isparta Havalimanı otopark iletişim, Isparta Havalimanı otopark tarifesi 2024, Isparta Havaalanı uçuş bilgisi, Isparta Havaalanı Otopark ücreti 2024, Isparta Havalimanı-Havaalanı Otopark Bilgileri.... Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel HavalimanıISPARTA AIRPORT MAP


Isparta Havalimanı HaritasıISPARTA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 246 559 20 08


ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI
Isparta Suleyman Demirel Airport

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı aralıksız seferleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Havalimanından THY tarafından her gün karşılıklı İstanbul Atatürk Havaalanı-Isparta seferleri düzenlenmektedir. Isparta Havalimanına Gelen Ve Giden Uçakların anlık uçuş durumunu Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Airport  (IATA Kodu: ISE,  ICAO Kodu:LTFC) Ispata ve Burdur İl Merkezleri ile Keçiborlu ve Dinar ilçelerinin ortasında yer alan sivil/askeri kategorideki bir havalimanıdır. Keçiborlu ilçesi sınırlarındadır. Isparta'ya 30 km uzaklıktadır. 1997 yılında sivil uçuşlara açılmıştır. 5.400 m2 ve 1.500.000 yolcu kapasiteli oldukça Terminal binası hizmet vermektedir. IspartaHavalimanının pisti beton kaplama olup, uzunluğu 3.000 metre genişliği ise 45 metredir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı yoğun bir şekilde plotaj eğitimleri veren şirkelere hizmet vermetedir. BUnların en büyüğü Er-ah Havacılık okuludur.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar terminali olarak tek bir terminal binası içerisinde hizmet vermektedir. Terminal binasının toplam alanı 5.400 m²'dir. Isparta Havalimanı Terminal içerisinde büfe, restaurant, cafe-bar, araç kiralama ofisleri , sabit telefon makinaları ve bankamatikler bulunmaktadır.

Isparta Süleyman Demirela Havalimanı'ndan Isparta Şehir Merkezine ve Burdur Şehir Merkezine ulaşım Belediye Otobüsleri, taksi, araç kiralama (rent a car) ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Isparta Belediye Otobüsleri Havalimanı ile Isparta Şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.


ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç Hatlar
Isparta Havalimanı İç Hatlar


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Isparta Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarIsparta Süleyman Demirel HavalimanıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı -  Airport

Isparta Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye