havalimanlari.net / Gaziantep Havalimanı

Güncelleme:11.02.2024

TÜRK bayrağı
Gaziantep Oğuzeli Havalimanı (GZT)
Gaziantep Oguzeli Airport (GZT)

Gaziantep Havalimanı Telefon Numarası
+90 342 582 11 11 
Resmi Web Sitesi:
Gaziantep Havalimanı Başmüdürlüğü

GAZİANTEP HAVALİMANI KAYIP VE BULUNTU EŞYA
GAZIANTEP AIRPORT LOST AND FOUND LUGGAGE

Gaziantep Havalimanı Kayıp Eşya Telefon Numarası :

+90 342 582 11 11 - Dahili :23 41


Gaziantep Havalimanı Havaş Kayıp ve Buluntu Eşya Bürosu Telefon Numarası :
Havaş Lost and Found Luggage Phone Number:

+90 850 222 0 487

Gaziantep Havaş Kayıp Eşya Ofisi Telefon Numarası: +90 342 582 10 81


Gaziantep Havalimanı THY Kayıp ve Buluntu Eşya Bürosu Telefon Numarası :
THY Lost and Found Luggage Phone Number:

444 0 849

+90 850 333 0 849


Gaziantep Havalimanı Havaş Kayıp eşya ve Buluntu Eşya OfisiGaziantep Havalimanı Havaş Kayıp eşya ve Buluntu Eşya Ofisi

GAZİANTEP HAVAALANI ULAŞIM
GAZİANTEP AIRPORT TRANSPORTATION

Gaziantep Havalimanı'ndan Şehir Merkezine gitmek için Havaş Otobüslerini veya Havalimanında 24 saat hizmet veren Taksileri kullanabilirsiniz. İsterseniz Havamanında hizmet veren araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve tercihinize uygun bir araç kiralayıp istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı'ndan Şehir Merkezine gitmek veya Gaziantep Havalimanı gelmek için Hvaaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüslerinin Hareket saatlerini, Güzergahını, Sitemizin Gaziantep Havalimanı Havaş sayfasından öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı'na kendi araçları ile gelecekler için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır. Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur. Otopark ücretlerini sitemizin Gaziantep Havalimanı Otopark Sayfasında Öğrenebilirsiniz...


Gaziantep Havalimanı

GAZİANTEP HAVALİMANI
GAZIANTEP AIRPORT

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı 1976 yılında hizmete açılmıştır. Gaziantep Havalimanı, uluslararası alanda hizmet vermek üzere dış hat uçuşlarına 1993 yılında başlamıştır. 2006 yılında hizmete açılan eski iç-dış hat terminal binası yılda yaklaşık olarak 4 milyon yolcuya hizmet vermekteydi 2021 tarihi itibari ile yerini yeni terminal binasına bırakmıştır. Gaziantep Havalimanı şehirden 20 km uzakta bulunmaktadır. Gaziantep Havalimanı’nın Coğrafi Koordinatları: 36°56`52"N, 37°28`44”E, IATA kodu: GZT ve ICAO kodu: LTAJ şeklindedir.

Gaziantep Havalimanı'nda 1 adet pist (10L-28R) bulunmaktadır. 10 ve 28 yönü olmak üzere çift yönlü iniş ve lkalkış yapılmaktadır.

Gaziantep (GZT) Havalimanı Yeni Terminal Binası 25 Aralık 2021 tarihinde yolcuların hizmetine girmiştir.

Gaziantep İç-Dış Hatlar Terminal Binası 72.593 m2 büyüklüğünde olup;

  • 6.000.000 Yolcu/Yıl Kapasiteli
  • 2049 Araç Kapasiteli Katlı Otopark,
  • 50 Adet Check-in Kontuarı
  • 6 Adet Yolcu Köprüsü
  • 1 Adet VIP Salonu
  • 3000 m x 48 m boyutlarında Kategori 2 (CAT II) sınıfında Pist
  • 18 Uçak Kapasiteli 2 Adet Apronuyla yolculara hizmet vermektedir.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

Gaziantep  Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar

İyi YolculuklaR....

Bilgi ve İletişim için : info@havalimanlari.netGAZİANTEP AIRPORT MAP


Gaziantep Havalimanı Haritası
Gaziantep Airport Map
GAZİANTEP HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 342 582 11 11GAZİANTEP HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:
GAZIANTEP AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gaziantep Havalimanından kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gaziantep Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gaziantep Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gaziantep Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gaziantep Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya DHMİ Gaziantep Havalimanı Başmüdürlüğü 'den öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Gaziantep Havaliman'ından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tablosuna bakabilirsiniz.

Gaziantep (GZT) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gaziantep (GZT) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 


Gaziantep Havalimanı
Gaziantep Havalimanı Taksi Durağı / Gaziantep (GZT) Airport Taxi

Gaziantep Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar Gaziantep Havalimanı İç Hatlar / Gaziantep Havalimanı Dış HatlarGaziantep Havalimanı İç Hatlar
Gaziantep Havalimanı İç Hatlar/ Dış Hatlar - Gaziantep Airport Domestic Terminal / International TerminalGaziantep Havalimanı İniş Anı GörüntüsüÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye