havalimanlari.net / Gaziantep Havalimanı

Gaziantep Havalimanı

Güncelleme:31.10.2023

TÜRK bayrağı
Gaziantep Oğuzeli Havalimanı (GZT)
Gaziantep Oguzeli Airport (GZT)

Gaziantep Oğzueli Havalimanı telefon no Gaziantep Havalimanı
Telefon no

+90 342 582 11 11 

Resmi Web Sitesi

Gaziantep Havalimanı Başmüdürlüğü
Gaziantep Havalimanının bulunduğu şehir: Gaziantep/Oğuzeli

Gaziantep Havalimanı Şehre Uzaklığı:
Gaziantep Merkez: 20 kilometre
Nizip : 40 km
Kilis : 48 km
Oğuzeli:8,2 km

Gaziantep Havalimanı IATA KODU: GZT
Gaziantep Havalimanı ICAO KODU: LTAJ
Gaziantep Havalimanı Pist uzunluğu: 3000x48 m
Gaziantep Havalimanı Saat Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Gaziantep Havalimanı Coğrafi Koordinatları: 36°56`52"N, 37°28`44"E
Gaziantep Havalimanı Hizmete giriş yılı: 1976
Gaziantep Havalimanı Havaalanı Statüsü: Sivil
Gaziantep Havalimanı Adres: Sazgın Mahallesi, Gaziantep Havaalanı, 27900 Oğuzeli/Gaziantep
Gaziantep Havalimanı e-posta: infogaziantep@dhmi.gov.tr

GAZİANTEP OĞUZELİ HAVALİMANI
GAZIANTEP AIRPORT

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı 1976 yılında hizmete açılmıştır. Gaziantep Havalimanı, uluslararası alanda hizmet vermek üzere dış hat uçuşlarına 1993 yılında başlamıştır. 2006 yılında hizmete açılan yeni iç-dış hat terminal binası yılda yaklaşık olarak 4 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Gaziantep Havalimanı şehirden 20 km uzakta bulunmaktadır. Gaziantep Havalimanı’nın Coğrafi Koordinatları: 36°56`52"N, 37°28`44”E, IATA kodu: GZT ve ICAO kodu: LTAJ şeklindedir.

Gaziantep Havalimanı'nda bir adet pist (10-28) bulunmaktadır. Toplam 18 adet uçağın park yapabileceği uçak park (apron) yeri mevcuttur. 6 adet köprü ile yolculara konforlu hizmet vermektedir.

Gaziantep Havalimanı Terminal Binası 2021 yılında yenilenerek hizmete açılmıştır. 72.593 m2 kapalı alana sahiptir.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

Gaziantep  Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar

 

Gaziantep HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gaziantep Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gaziantep Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gaziantep Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gaziantep Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gaziantep Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gaziantep Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gaziantep Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Gaziantep Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Gaziantep (GZT) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Gaziantep (GZT) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....GAZİANTEP AIRPORT MAP


Gaziantep Havalimanı Haritası
Gaziantep Airport Map


Gaziantep Havalimanı -  Airport

Gaziantep Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
GAZİANTEP HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 342 582 11 11GAZİANTEP HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Gaziantep Havalimanı
Gaziantep Havalimanı


Gaziantep Havalimanı İç Hatlar
Gaziantep Havalimanı İç Hatlar


Gaziantep Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Gaziantep Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar

Gaziantep Havalimanı-Havaalanı telefon no, Gaziantep Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Gaziantep Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Gaziantep Havalimanı iletişim, Gaziantep Havalimanı pist uzunluğu, Gaziantep Havalimanı uçuş bilgileri, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Gaziantep Havalimanı Bilgileri...Erzincan Havalimanı İniş Anı Görüntüsü


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye