Erzurum Havalimanı Havaalanı Airport

ERZURUM HAVALİMANI HAVAALANI OTOPARK, ERZURUM HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETİ 2024
ERZURUM AIRPORT PARKING AND CAR PARK PRICE

Güncelleme:27.02.2024
Erzurum Havaalanı İç Hatlar Otopark

ERZURUM HAVALİMANI OTOPARK VE ERZURUM HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETLERİ
ERZURUM AIRPORT PARKING

Erzurum Havalimanı Otopark: Erzurum Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır. Erzurum Havalimanı otoparkında 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir.

Erzurum Havalimanı otoparkı oldukça büyük bir araç kapasitesine sahiptir.

Erzurum Havalimanı otoparkı konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır.

Erzurum Havalimanı otopark alanı içerisinde hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Erzurum Havalimanı otopark ücretleri 2024 yılı aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından ve web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi - 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT, ÜCRET (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 30 35 45 55 80
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 35 40 55 80 110
Motor, Motosiklet 15 20 25 30 40


Erzurum Havaalanı Otoparkı Personel Aylık Otoaprk Abonman Ücretleri 2024 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 225
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 205
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  

Erzurum Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanını sunmaktadır. Erzurum Havaalanı Otoparkı hergün 7/24 hizmet vermektedir. Erzurum otopark telefon numrasını arayarak otopark ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Otopark Telefon Numarası:

0442 327 28 35

 

Erzurum Havalimanı Otopark bilgi için: Lütfen Tıklayınız.

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel fiyatları ve diğer bilgileri yukarıdaki telefonu arayarak öğrenmeniz gerekmektedir. İyi YolculuklaR......

Erzurum Havalimanı Otopark, Otopark Telefon, Otopark ücreti Erzurum Havalimanı Otopark Tarifesi Panosu

Erzurum Havalimanı Otopark, Otopark Telefon, Otopark ücreti Erzurum Havalimanı Otopark
Erzurum Havalimanı İniş Görüntüsü / Erzurum Airport Landing

 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Erzurum Havalimanı Otopark telefon Numarası, Otopark iletişim, Erzurum Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Erzurum Havaalanı Otopark ücreti 2024, erzurum otopark ücretleri 2024, Erzurum Havalimanı Otopark, Erzurum Havalimanı Otopark ücreti, Erzurum Havalimanı Otopark iletişim, Erzurum Havalimanı Otopark ücretleri, Erzurum Havalimanı tarifeleri 2024, Erzurum havaalanı Otopark, Erzurum Havalimanı Otopark telefonErzurum AIRPORT MAP


Erzurum Havalimanı Haritası
Erzurum Airport Map
ERZURUM HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 442 327 28 35ERZURUM HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Erzurum Havaş Otobüsleri :

HAVAŞ Otobüsleri Erzurum Havalimanında Hizmet vermemektedir.

Erzurum Havaalanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermediğinden Erzurum Havalimanı'na ulaşım için Erzurum Büyükşehir Belesiyesi Havalimanı otobüslerini kulanabilirsiniz. Erzurum Havalimanı Otobüslerinin Güzergahlarını, Duraklarını, Hareket Saatlerini ve Ücretini sitemizin Havaalanı Otobüs sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz.

Erzurum Belediyesi Havalimanı Otobüsleri İçin : Lütfen Tıklayınız....

Erzurum Havaalanı Otobüsü Havaalanı Durağı Erzurum Havaalanı Otobüsü Havaalanı Durağı

Erzurum Havalimanı Otobüsü :

Erzurum Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Erzurum Havalimanı'na Karşılıklı olarak Erzurum Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Erzurum Erzurm Belediyesi Havaalanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Erzurm Belediyesi Havaalanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Erzurum Havaalanı Taksi :

Erzurum Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Erzurum Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Erzurum Havaalanı Taksi / Erzurum Airport Taxi


Erzurum Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Erzurum Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Erzurum Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Erzurum Havaalanı Otopark :

Erzurum Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Erzurum Havalimanı Otoparkı

Erzurum Havalimanı otoparkı geniş bir kapasiteye sahiptir. Erzurum Havalimanı Otoparkı özel bir şirket tarafından işletilmektedir. Erzurum otopark ücretieri DHMİ ücret tarifesine göre belirlenmektedir.

Erzurum Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Erzurum Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye