Elazığ Havalimanı Havaalanı Airport

Elazığ Havalimanı (EZS)
Elazığ Airport (EZS)

Elazığ  Havaalanı telefon Numarası

Elazığ Havalimanı
Telefon Numarası

+90 424 255 14 10


Resmi Web Sitesi

Elazığ Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:03.03.2024ELAZIĞ HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, ELAZIĞ HAVAALANI OTOPARK ÜCRETİ, TELEFON NUMARASI
ELAZIG AIRPORT PARKING


Elazığ  Havalimanı Otopark
Elazığ Havaalanı Otoparkı / Elazig Airport Parking


Elazığ Havalimanı Otopark, Elazığ Havalimanı Otopark Ücreti, Elazığ Havaalanı Otoparkı, Elazığ Havaalanı Otopark ücreti 2024, Elazığ Havalimanı Otopark ücreti ne Kadar?'

Elazığ Airport Parking, Elazığ Airport Car Park fee, Elazığ Airport 2024 parking fee, How much is Elazig Airport Parking Price?


Elazığ Havalimanı Otopark; Elazığ Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Elazığ Havalimanı yolcu otoparkı geniş araç kapasitesine sahiptir.

Elazığ Havaalanı otoparkı konumu itibariyle İç hatlar terminalinin hemen karşısındadır. Havaalanı otoparkı terminale yürüyüş mesafesindedir.

Elazığ Havalimanı Otopark alanında Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Elazığ Havalimanı otopark ücretleri 2024, aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından ve web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi - 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ (SAAT) / ÜCRET (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 30 35 45 55 80
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 35 40 55 80 110
Motor, Motosiklet 15 20 25 30 40

Aylık Personel Otopark Abonman Ücretleri Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 225
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 205
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  

Elazığ Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanı sunmaktadır. Elazığ Havalimanı Otoparkı 7/24 güvenlik kameraları ile araçlarınızın emniyetini sağlamaktadır.

 

Elazığ Havalimanı Otopark Telefon Numarası:

+90 424 255 14 10Elazığ Havalimanı Havaalanı Otopark ücretiElazığ Havalimanı Havaalanı Otopark

Elazığ Havalimanı Havalimanı Otopark

Elazığ Havalimanı Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otoparkı

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Elazığ Havalimanı Otopark telefon Numarası, iletişim, Elazığ Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Elazığ Havalimanı otopark ücreti 2024, Elazığ Havalimanı Otopark ücreti, Elazığ Havalimanı otopark iletişim, Elazığ Havalimanı Otopark tarifesi, Elazığ Havalimanı uçuş bilgileri, Elazığ Havalimanı otopark Bilgileri....ELAZIG AIRPORT MAP


Elazığ Havalimanı Haritası
Elazığ Airport map
ELAZIĞ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 424 255 14 10ELAZIĞ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Elazığ Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Elazığ Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Elazığ Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Elazığ Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Elazığ Havaalanı canlı uçuş bilgi ekranı. Elazığ Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri. Elazığ Uçuş bilgi tablosunda uçak numarasına tıklarsanız varış havalimanı ne zaman ulaşacağını görebilirsiniz.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Elazığ (EZS) Havalimanı'na İniş yapan ve Elazığ (EZS) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Elazığ (EZS) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Elazığ (EZS) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye