Elazığ Havalimanı Havaalanı Airport

Elazığ Havalimanı (EZS)
Elazığ Airport (EZS)

Elazığ  Havaalanı telefon Numarası

Elazığ Havalimanı Telefon Numarası

+90 424 255 14 10


Resmi Web Sitesi

Elazığ Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:11.02.2024

ELAZIĞ HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS SEFERLERİ ve HAVAŞ GÜZERGAHI
ELAZIG AIRPORT HAVAŞ PUBLIC BUS SHUTTLE


Elazığ  Havalimanı Havaş Otobüs
Elazığ Havaalanı Havaş Otobüsleri


Elazığ Havalimanı Ulaşım, Elazığ Havalimanı Havaş Otobüs Servisi, Elazığ Havaalanı Otobüs, Elazığ Havaş Otobüsleri Güzergahı, Elazığ Havaş, Şehir Merkezinden Elazığ Havalimanı'na nasıl gidilir? Elazığ Havalimanı'ndan Elazığ Şehir Merkezine nasıl gidilir? Şehir Merkezinden Elazığ Havalimanı'na nasıl giderim? Elazığ Havaalanı'nından Otogar'a nasıl gidilir?

Elazıg Airport Bus Shuttle, Transportation, How to get to Elazıg Airport? How to get to Elazıg Airport from City Center? How to get to City Center from Elazığ Airport? How do you get to the bus station from Elazığ Airport?


Elazığ Havalimanı Havaş: Elazığ Havalimanı ile Elazığ Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak hizmet vermektedir. Her uçuştan önce ve sonra Havaş Otobüs seferleri ile Elazığ Havaalanı'na rahatça gidebilirsiniz. Elazığ Havalimanı Şehir Merkezine 12 km uzaklıktadır.

ELAZIĞ HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ DURAKLARI, SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ

Havalimanı Adı Elazığ Havalimanı - Elazığ Airport
İşletme Sorumlusu Volkan AYDIN
Mobil Telefon Numarası 0555 985 10 57
0535 365 75 20
0530 976 78 43
E-Posta elazigbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487
Otobüs İşletmesi Elazığ Havalimanı Otobüs İşletmesi

Elazığ Şehir Merkezinden Elazığ Havalimanı'na Havaş otobüsleri Kalkış Saatleri :

Havaş Otobüsleri Elazığ Şehir Merkezi'nden - Elazığ Havalimanı’na Kalkış Saatleri : >>>> Lütfen Tıklayınız.....

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen Havaş otobüs seferlerinin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattını ulaşarak bilgi almanızı gerekmektedir.

Elazığ Havaş Servis Hareket Yerleri:

 Abdullahpaşa'dan

Elazığ Havalimanı Havaş Öğretmenevi DurağıElazığ Havaş Otobüsleri Öğretmenevi Durağı


Elazığ Şehir Öğretmen Evi'nden Elazığ Havalimanı'na Havaş otobüsleri Kalkış Saatleri:

Havaş Otobüsleri Elazığ Öğretmenevi'nden - Elazığ Havalimanı’na Kalkış Saatleri : >>>> Lütfen Tıklayınız.....

Önemli Bilgilendirme: Havaş otobüs seferleri İç hat uçuşlarına göre düzenlenmektadir. Havaş Servis Saatleri hakkında bilgi almak için seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattını arayınız. Ayrıca info@havas.net adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Elazığ HAVAŞ Servis Hareket Yeri:

 Öğretmen Evi'nden

İnteraktif Ulaşım Haritası için Lütfen tıklayınız.


Elazığ Havaş Otobüsleri Servis Güzergahları :

Şehir Merkezinden;

Hozat Garajı, Öğretmen Evi , Vali Fahribey otobüs durağı, istasyon caddesi üst geçit durağı, Aytaçlar petrol önü, Doğu garajı, Otogar, Keklik tepe kavsağı, Elazığ Havalimanı

Elazığ Havalimanı'ndan - from Elazığ Airport

Elazığ Havalimanı, Keklik tepe kavşağı, Otogar, Doğu garajı, Zaimoğlu petrol kavşağı, Orduevi, Beyaz çeşme otobüs durağı, Yeni Tunceli Garajı (Kuzey Garajı), Hozat garajı Yeni Cami Otobüs Durağı, Öğretmenevi

Elazığ Havaş Yolcu Alma Durakları :

Yeni Tunceli Garajı (Kuzey Garajı), Hozat Garajı, Öğretmenevi, Vali Fahribey otobüs durağı, İstasyon caddesi üst geçit durağı, Tren Garı Shell Benzinlik Önü, Zaimoğlu Petrol kavşağı, Doğu garajı, Otogar, Keklik tepe kavşağı, Elazığ Havalimanı - Elazığ Airport

Elazığ Havaş Yolcu İndirme Durakları:

Elazığ Havalimanı, Kekliktepe kavşağı, Otogar, Doğu garajı, Zaimoğlu petrol kavşağı, Orduevi , Beyaz çeşme, Hozat Garajı, Öğretmenevi

Havaş otobüsleri ile yaklaşık olarak yolculuk Süresi ne kadar?:

Elazığ Havalimanı ile Şehir Merkezi arası havaş servisleri iel yaklaşık 30 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Elazığ Havaş Otobüsleri bilet fiyatı :

Havaş Elazığ Ücreti : 75 TL (KDV dahil)


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri Havaş otobüs Servisini telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Elazığ Havalimanı Havaş Elazığ Havalimanı Havaş Otobüsleri Bilet Fiyatı, Havaş ücreti - 2024


Elazığ Havalimanı Havaş Öğretmenevi DurağıElazığ Havalimanı Havaş Durağı

Elazığ Havalimanı Havaş Öğretmenevi Durağı

Elazığ Havalimanı Havaş İç HatlarElazığ Havaalanı Havaş / Elazig Airport Public Bus Shuttle


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Elazığ Havaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Elazığ Havaş Bilgileri: Havaş Elazığ Havalimanı Servis Saatleri, Elazığ Havalimanı Havaş telefon Numarası, iletişim, Elazığ Havalimanı Havaş Servis, Elazığ Havalimanı Servis Kalkış Saatleri, Elazığ Havalimanı Havaş iletişim, Elazığ Havalimanı Havaş Kalkış Saatleri, Elazığ Havaş, Elazig havas, Elazığ Havalimanı uçuş bilgileri, Elazığ Havaş ücreti 2024, Elazığ havaalanı uçuş bilgisi, Elazığ Havalimanı Bilgileri....ELAZIG AIRPORT MAP


Elazığ Havalimanı Haritası
Elazığ Airport map
ELAZIĞ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 424 255 14 10ELAZIĞ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Elazığ Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Elazığ Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Elazığ Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Elazığ Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Elazığ Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Elazığ Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Elazığ (EZS) Havalimanı'na İniş yapan ve Elazığ (EZS) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Elazığ (EZS) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Elazığ (EZS) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye