Bingöl Havalimanı Havaalanı Airport

Bingöl Havalimanı (BGG)
Bingöl Airport (BGG)

Bingöl  Havaalanı Telefon Numarası

Bingöl Havalimanı
Telefon Numarası

+90 426 215 04 01


Resmi Web Sitesi

Bingöl Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:02.01.2024BİNGÖL HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ SERVİSLERİ, BİNGÖL HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ
Bingöl Airport Public Bus Shuttle, Bingol Airport Public Bus Route, Price

Bingöl Havalimanı'nda HAVAŞ OTOBÜS SERVİSLERİ hizmet vermemektedir.

Bingöl Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Bingöl Havalimanı'na gidiş ve gelişlerde karşılıklı olarak Güven Taşımacılığa ait Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri Aşağıda bulabilirsiniz.


BİNGÖL HAVALİMANI OTOBÜS, OTOBÜS GÜZERGAHI, OTOBÜS BİLET FİYATI
BINGOL AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE, ROUTE, TICKET PRICE

Bingöl Havalimanı THY Yolcu Servisi, Bingöl Havalimanı Otobüs, Bingöl Havalimanı'da Havaş Otobüsleri hizmet veriyor mu? Bingöl Havaalanı Otobüsleri Şehir Merkezinde Nereden Hareket etmektedir? Bingöl Havalimanı Otobüs Bilet Ücreti Ne kadar? Bingöl Havalimanı Yolcu Servisi Durağı, Bingöl Havalimanı Otobüs Hareket Saatleri

Bingöl Airport THY Passenger Service, Bingöl Airport Bus, is there Havaş Buses at Bingöl Airport? Bingöl Airport Buses Moving from the City Center? Bingol Airport Bus Ticket Fee, Bingol Airport Bus Stations, Bingol Airport Bus Departure Time


Bingöl Havalimanı Otobüs - Bingöl Havaalanı THY Yolcu Servisi


Bingöl Havaalanı Otobüs / Bingöl Airport BusBingöl Havaalanı Otobüs / Bingöl Havalimanı Yolcu Servisi

Bingöl Havalimanı'nda Havalimanı otobüsleri hizmet vermektedir. Bingöl Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Bingöl Havalimanı'na gidiş ve gelişlerde karşılıklı olarak Güven Taşımacılık Firmasına ait Havalimanı Yolcu Otobüslerinikullanabilirsiniz. Bingöl Havalimanına İnen Her uçak için Havalimanı Yolcu Servis Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Bingöl Havalimanı otobüsü ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bingöl Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda verilmiştir.


İyi Yolculuklar.....

Bingöl Şehir Merkezinden Havalimanı Otobüsleri Kalkış Saatleri :

Bingöl Havalimanı'ndan kalkacak Her bir Uçak için yaklaşık olarak uçak saatinden 1 saat 50 dakika önce hareket etnektedir. Yolcu Servisleri uçak saatinden 1,5 saat önce havalimanında olmaktadır. Bir aksilik yaşanmaması için Güncel Hareket Saatlerini Aşağıda yazan telefon numaralarını arayarak öğreniniz.

Servis Kalkış Noktaları:

1. Havalimanı Yolcu Servisi:   Ulu Cami THY Şubesi Önü,
2. Havalimanı Yolcu Servisi : Saray Mahallesi Rabia Park Önü,

Bingöl Havaalanı Otobüsleri Servis Güzergahı:

-1. Servis: Şehir Merkezinden: Ulu Cami THY Ofisi önü, Dörtyol Civarı, Telekom, Askeri Gazino ve Bingöl Havalimanı,
-2. Servis: Saray Mahallesi Rabia Park Önü,Uzunsavat, Uydukent, Rektörlük Bingöl Üniversitesi, Karşıyaka, Emniyet, Jandarma, Öğretmenevi, Kültür Kavşağı, Polisevi, Dörtyol, Ulucami THY Ofisi önü ve Bingöl Havalimanı
- Bingöl Havalimanından; Havalimanı, Bingöl Otogarı, Bingöl Tarihi Cezaevi Önü, Şehir Merkezi, Adliye, Metro Turizm Ofisi son duraktır.

Yolcu İndirme Noktaları :

Bingöl Havalimanı'ndan iki ayrı yolcu servisi hareket etmektedir. Bingöl Üniversitesi, Uydukent, Öğretmen evi, Polis evi ve Şehir merkezinde hemen hemen heryere kadar gitmektedir, Bingöl Havalimanı Yolcu Servisinin Güzergahı hakkında Ayrıntılı bilgiyi Servis Şoförlerinden alabilirsiniz.

Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :

Yaklaşık 20 dakika olup, Hava Durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Bingöl Havaalanı Otobüsleri Bilet fiyatı :

Bingöl : 25,00 TL (KDV dahil)


Bingöl Havalimanı Otobüsü Telefon Numarası:

+90 554 199 33 87 

+90 426 215 08 08


Bingöl Havalimanı Otobüs / Bingöl Airport busBingöl Havalimanı Otobüs Durağı


Bingöl Havalimanı Bingöl Havalimanı, Bingöl Airport


Bingöl Havaalanı Bingöl Havaalanı / Bingöl Airport


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Bingöl Havalimanı OTOBÜS Telefon Numarası, Havaalanı otobüs iletişim, Bingöl Havalimanı Ulaşım ve Bingöl Havalimanı Otopark Bilgileri, Bingöl Havalimanı otobüs Saatleri, Bingöl Havalimanı Servis Saatleri, Bingöl Havalimanı Servis iletişim, Bingöl Havalimanı Otobüs Güzergahı, Bingöl Havalimanı Otobüs Ücreti, Bingöl havaalanı uçuş bilgisi, Bingöl Havalimanı Bilgileri....Bingöl AIRPORT MAP


Bingöl Havalimanı Haritası
Bingol Airport map
BİNGÖL HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 426 215 04 01BİNGÖL HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Bingöl Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Bingöl Havalimanı'nda HAVAŞ Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Bingöl Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden Havalimanına gitmek için, Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaalanı Otobüsleri Bingöl Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Bingöl Havalimanında hizmet veren Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Bingöl Havaalanı Otobüsleri Bingöl Havaalanı Otobüsleri

Bingöl Havalimanı Otobüsü :

Bingöl Havalimanı'nda Havalimanı Otobüsleri hizmet vermektedir. Bingöl Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Bingöl Havalimanı'na karşılıklı olarak Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Güven Taşımacılık Firması tarafıdan Havalimanı Yolcu Servisi Hizmeti verilmektedir.

Bingöl Havaalanı Oobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bingöl Havaalanı Taksi :

Bingöl Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Bingöl Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Bingöl Havaalanı Taksi / Bingöl Airport Taxi


Bingöl Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Bingöl Havalimanı'nda Oto Kiralama Şirketleri diğer adıyla Rent A Car firması bulunmamaktadır.

Bingöl Şehir Merkezinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Bingöl Havaalanı Otopark :

Bingöl Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Bingöl Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Bingöl Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Bingöl Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye