Bingöl Havalimanı Havaalanı Airport

Bingöl Havalimanı (BGG)
Bingol Airport (BGG)

Bingöl  Havaalanı Telefon Numarası

Bingöl Havalimanı
Telefon Numarası

+90 426 215 04 01


Resmi Web Sitesi

Bingöl Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:02.01.2024


Bingöl Havalimanı Bulunduğu Şehir: Bingöl
Bingöl Havalimanı Saat Dilimi: Europe / Istanbul (GMT +2:00)
Bingöl Havalimanı Coğrafi Koordinatları: 38°51`40"N, 40°35`33"E
Bingöl Havalimanı Hizmete giriş yılı: 2013
Bingöl Havalimanı Şehre Uzaklık: 10 km
Bingöl Havalimanı IATA KODU:BGG
Bingöl Havalimanı ICAO KODU:LTCU
Bingöl Havalimanı Pist (12/30):2300x45m.
Bingöl Havalimanı Havaalanı Statüsü:Sivil
e-posta: infobingol@dhmi.gov.tr

BİNGÖL HAVALİMANI / BİNGÖL HAVAALANI
BİNGÖL AIRPORT

Bingöl Havalimanı Yeni Havalimanlarımızdan biridir, 2013 yılında hizmete açılmıştır. Bingöl Şehir Merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sivil Hava Tarafiğine açıktır. Bingöl Havalimanı IATA kodu: BGG ve Bingöl Havalimanı ICAO kodu:LTCU şeklindedir.

Bingöl Havalimanı'nda sadece İç Hatlar uçuşları yapılmaktadır. Bingöl Hvaalimanı İç Hatlar Terminal Binasının Toplam büyüklüğü 4000 m2 'dir.

Bingöl Havalimanı'nın pist uzunluğu 2300 metre olup Pist (12/30) 2300x45 mt boyutlarındadır. Bingöl Havaalanı'nın Cografi Koordinatlari: 38°51`40"N, 40°35`33"E

Bingöl Havalimanı Ulaşım imkanları rahattır. Havalimanı Yolcu servisini Şehir Merkezine Gidiş ve Gelişlerinizde yararlanabilirsiniz. Havalimanında Uçuşa göre Hazır bekleyen Taksileri de İç Hatlar Terminal Binasının hemen çıkışında görebilirsiniz. Ücretler makul seviyededir. Eğer Kendi aracınızla gelirseniz uygun park seçeknekleri mevcuttur. Bingöl Havalimanı Ulaşım ve Otopark imkanlarını sayfamızın Ulaşım ve Otopark kısmında bulabilirsniz.

BİNGÖL HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
BİNGÖL AIRPORT FLIGHT INFORMATION

BİNGÖL  Havalimanı Bingöl Havaalanı / Bingöl Airport

BİNGÖL HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
BİNGÖL AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Bingöl Havalimanı Uçuş Bilgileri, Bingöl Havalimanı Uçuş Bilgisi, Bingöl Havalimanı Uçuş Ekranı, Bingöl Havaalanı Uçak Seferleri, Bingöl Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar Uçak Saatleri, Bingöl Havalimanı Uçuşlar

Bingöl Airport Flight Information, Bingöl Airport Flight Screen, Bingöl Airport Flight Services, Bingöl Airport Domestic Flight, International Flight Timetables


BİNGÖL HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Bingöl Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Bingöl Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Bingöl Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Bingöl Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Bingöl Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Bingöl Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Bingöl (BGG) Havalimanı'na İniş yapan ve Bingöl (BGG) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Bingöl (BGG) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Bingöl (BGG) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....Bingöl Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havaş otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....Bingöl Havalimanı Bingöl Havalimanı, Bingöl Airport
Bingöl Havaalanı Bingöl Havaalanı / Bingöl Airport


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Bingöl Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Bingöl Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Bingöl Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Bingöl Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Bingöl Havalimanı iletişim, Bingöl Havalimanı pist uzunluğu, Bingöl Havalimanı uçuş bilgileri, Bingöl havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Bingöl Havalimanı Bilgileri....Bingöl AIRPORT MAP


Bingöl Havalimanı Haritası
Bingol Airport map
BİNGÖL HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 426 215 04 01BİNGÖL HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Bingöl Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Bingöl Havalimanı'nda HAVAŞ Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Bingöl Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden Havalimanına gitmek için, Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaalanı Otobüsleri Bingöl Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Bingöl Havalimanında hizmet veren Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Bingöl Havalimanı OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Bingöl Havaalanı Otobüsleri Bingöl Havaalanı Otobüsleri

Bingöl Havalimanı Otobüsü :

Bingöl Havalimanı'nda Havalimanı Otobüsleri hizmet vermektedir. Bingöl Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Bingöl Havalimanı'na karşılıklı olarak Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Güven Taşımacılık Firması tarafıdan Havalimanı Yolcu Servisi Hizmeti verilmektedir.

Bingöl Havaalanı Oobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Bingöl Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bingöl Havaalanı Taksi :

Bingöl Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Bingöl Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Bingöl Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Bingöl Havaalanı Taksi / Bingöl Airport Taxi


Bingöl Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Bingöl Havalimanı'nda Oto Kiralama Şirketleri diğer adıyla Rent A Car firması bulunmamaktadır.

Bingöl Şehir Merkezinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Bingöl Havalimanı ARAÇ KİRALAMA Sayfasındadır....

Bingöl Havaalanı Otopark :

Bingöl Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Bingöl Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Bingöl Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Bingöl Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Bingöl Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye