Amasya Merzifon Havalimanı Havaalanı Airport

Amasya Merzifon Havalimanı (MZH)
Amasya Merzifon Airport (MZH)

Amasya Merzifon Havalimanı
Telefon Numarası

+90 358 535 10 16
+90 358 535 10 17


Amasyan Merzifon Havaalanı Resmi Web Sitesi

Amasya Merzifon Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:01.01.2021

Bulunduğu şehir Amasya Merzifon IATA KODU MZH
Saat Dilimi Europe/Istanbul (GMT +2:00) ICAO KODU LTAP
Coğrafi koordinatları 40°49`46"N, 35°31`20"E Pist(05/23) 3927x45m.
Havaalanı Statüsü Sivil/Askeri Hizmete giriş yılı 2008
Şehre Uzaklık 6 Km    
e-posta infomerzifon@dhmi.gov.tr    

Amasya Merzifon Havalimanı (MZH) - Amasya Merzifon Airport (MZH)

Amasya Merzifon Havalimanı (Amasya Merzifon Airport), Merzifon Şehir Merkezine 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.Amasya İli Merzifon ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Amasya Merzifon Havalimanı ICAO kodu : LTAP, Amasya Merzifon Havalimanı IATA kodu: MZH olup 40°49`46"N, 35°31`20"E koordinatlarında konumlanmıştır. Amasya Merzifon Havaalanı Adresi; 05300 Merzifon/Amasya

Amasya Merzifon Havalimanı pisti 3232x45 m boyutlarında ve beton kaplamadır. Amasya Merzifon Havaalanı 2008 tarihinde sivil trafiğe hizmet vermeye başlamıştır. Amasya Merzifon Havalimanı yurtdışı uçuş trafiğine açıktır. Merzifon Havalimanında ilk yurtdışı uçuş 2009 yılında yapılmıştır.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 1200 m2'dir. Terminal binası hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminalinde: 1 Cafe/Restaurant, 1 adet Sağlık Birimi, THY ve Havaş Yer Hizmetleri firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı'ndan THY ve Pegasus Havayolu şirketleri uçuş gerçekleştirmektedir. Pegasus İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na THY de İstanbul Atataürk Havalimanı'na Uçmaktadır.

AMASYA MERZİFON HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
Amasya Merzifon AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Amasya Merzifon Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Amasya Merzifon havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Amasya Merzifon Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Amasya Merzifon Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Amasya Merzifon Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Amasya Merzifon Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Amasya Merzifon Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Amasya Merzifon Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....

 

Amasya Merzifon Havalimanı Bilgi Telefon No:

+90 358 535 10 16 

Amasya Merzifon Havalimanı, Hem sivil hem askeri uçuşlara açık bir havalimanıdır. Sadece İç Hat uçuşlarına açık olup 2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Amasya Merzifon Havalimanı Merzifona 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı'nın IATA Kodu:MZH, ICAO kodu:LTAP olup Coğrafi Koordinatları : 40°49`46"N, 35°31`20"E şeklindedir.

İyi yolculuklaR.--havalimanlari.net--
Amasya Merzifon Havalimanı Amasya Merzifon Havalimanı, Amasya Merzifon Airport
Amasya Merzifon Havalimanı
Amasya Merzifon Havaalanı / Amasya Merzifon Airport


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Amasya Merzifon Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Amasya Merzifon Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Amasya Merzifon Havalimanı statüsü, Merzifon Amasya Havalimanı Coğrafi koordinatları, Amasya Merzifon Havalimanı iletişim, Amasya Merzifon Havalimanı pist uzunluğu, Amasya Merzifon Havalimanı uçuş bilgileri, Amasya Merzifon havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Amasya Merzifon Havalimanı Bilgileri....Amasya Merzifon AIRPORT MAP

Amasya Merzifon Havalimanı Haritası
Amasya Merzifon Airport map
AMASYA MERZİFON HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 358 535 10 16


AMASYA MERZİFON HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Amasya Merzifon Havalimanı, Merzifon Şehir Merkezine 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır. Amasya Havalimanı Ulaşım bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR.. havalimanlari.net

Amasya Merzifon Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Amasya Merzifon Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir. Amasya Merzifon Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde DDM TUR TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı Yolcu Servis Otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Amasya MerzifonHavaalanı Yolcu ServisiHavaalanı Yolcu Servisi Amasya Merzifon Havaalanı

Amasya Merzifon Havalimanı Otobüsü :

Amasya Merzifon Havalimanında DDM TUR TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı otobüsleri hizmet vermektedir. Amasya ve Merzifon Şehir Merkizine Amasya Merzifon Havalimanı'na karşılıklı olarak DedemTur Havalimanı Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Yolcu Servisleri ile Amasya ve Merzifon Şehir Merkezine, Suluova'ya kolayca ulaşabilirsiniz. Amasya Merzifon Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi :

Amasya Merzifon Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali yolcu çıkışının önünden uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Amasya Merzifon Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi / Amasya Merzifon Airport Taxi


Amasya Merzifon Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Amasya Merzifon Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilirsiniz. Amasya ve Çevresine gezmek isterseniz ulaşım sorununu çözmek için Araba kiralama iyi bir yöntemdir. Merzifon Havalimanı araç kiralam a ilgili Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Amasya Merzifon Havaalanı Otopark :

Amasya Merzifon Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır. Aracınızla havalimanına gelip aracınızı bırakıp dönüştede alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Amasya Merzifon Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye