Amasya Merzifon Havalimanı Havaalanı Airport

Amasya Merzifon Havalimanı (MZH)
Amasya Merzifon Airport (MZH)

Amasya Merzifon Havalimanı
Telefon Numarası

+90 358 535 10 16
+90 358 535 10 17


Resmi Web Sitesi

Amasya Merzifon Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:01.01.2024


Amasya Merzifon Havalimanı-Havaalanı Taksi, Havaalanı Taksi Ücreti

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi / Amasya Merzifon Airport TaxiAmasya Merzifon Havaalanı Taksi

AMASYA MERZİFON HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, TAKSİ ÜCRETİ
Amasya Merzifon AIRPORT AIRPORT TAXI AND TAXI PRICE

Amasya Merzifon Havalimanı'nda Taksiler İç hatlar terminalinin yolcu çıkışInın önünde hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Taksi ücretleri başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Amasya Merzifon Havalimanı Taksi hizmetleri; Amasya Merzifon Havalimanı Taksi Hizmetleri Taşıma Kooperatifi tarafından hizmet verilmektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Taksi Telefon Numarası:

0543 519 53 66


Amasya Merzifon Havalimanı Taksi Ücretleri 2024

Amasya Merzifon Havalimanı Amasya Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti : 700 - 750 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Amasya Öğretmen evi arası Taksi Ücreti : 700 - 750 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Amasya Üniversitesi arası Taksi Ücreti : 720 - 780 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Amasya 15'inci Piyade. Eğtim Tugay Komutanlığı arası Taksi Ücreti:750-800 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Merzifon Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti : 90 - 110 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Merzifon Terminali (Otogar) arası Taksi Ücreti : 90 - 100 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Çorum arası Taksi Ücreti :1000 - 1100 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Tokat Erbaa arası Taksi Ücreti :1800 - 1850 TL 
Amasya Merzifon Havalimanı Tokat Havza arası Taksi Ücreti :450 - 480 TL 

Not: Yukarıda verilen Taksi Ücretleri değişiklik gösterebilir, Lütfen ayrıntılı bilgiyi yukarıda yazan telefon numaralarından öğreniniz... İyi Yolculuklar..Amasya Merzifon Havalimanı Taksi Amasya Merzifon Havalimanı Taksi , Taksi Durağı
Amasya Merzifon Taksi Durağı
Taksi Amasya Merzifon Havaalanı / Amasya Merzifon Airport Taxi


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Amasya Merzifon Havalimanı Taksi telefon Numarası, Amasya Havaalanı taksi iletişim, Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım, Amasya Merzifon Havalimanı Taksi, Amasya Merzifon Havalimanı taksi ücreti, Amasya Merzifon Havalimanı Taksi ücreti ne kadar? Amasya Merzifon Havalimanı Taksi tarifesi, Amasya Merzifon taksi....Amasya Merzifon AIRPORT MAP

Amasya Merzifon Havalimanı Haritası
Amasya Merzifon Airport map
AMASYA MERZİFON HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 358 535 10 16


AMASYA MERZİFON HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Amasya Merzifon Havalimanı, Merzifon Şehir Merkezine 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır. Amasya Havalimanı Ulaşım bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR.. havalimanlari.net

Amasya Merzifon Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Amasya Merzifon Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir. Amasya Merzifon Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde DDM TUR TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı Yolcu Servis Otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Amasya Merzifon Havalimanı OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Amasya MerzifonHavaalanı Yolcu ServisiHavaalanı Yolcu Servisi Amasya Merzifon Havaalanı

Amasya Merzifon Havalimanı Otobüsü :

Amasya Merzifon Havalimanında DDM TUR TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı otobüsleri hizmet vermektedir. Amasya ve Merzifon Şehir Merkizine Amasya Merzifon Havalimanı'na karşılıklı olarak DedemTur Havalimanı Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Yolcu Servisleri ile Amasya ve Merzifon Şehir Merkezine, Suluova'ya kolayca ulaşabilirsiniz. Amasya Merzifon Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Amasya Merzifon Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi :

Amasya Merzifon Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali yolcu çıkışının önünden uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Amasya Merzifon Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Amasya Merzifon Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi / Amasya Merzifon Airport Taxi


Amasya Merzifon Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Amasya Merzifon Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilirsiniz. Amasya ve Çevresine gezmek isterseniz ulaşım sorununu çözmek için Araba kiralama iyi bir yöntemdir. Merzifon Havalimanı araç kiralam a ilgili Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Amasya Merzifon Havalimanı ARAÇ KİRALAMA Sayfasındadır....

Amasya Merzifon Havaalanı Otopark :

Amasya Merzifon Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır. Aracınızla havalimanına gelip aracınızı bırakıp dönüştede alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Amasya Merzifon Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Amasya Merzifon Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye