havalimanlari.net / Adana Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA)
Adana Sakirpasa Airport (ADA)

Adana Havalimanı Telefon Numarası
+90 322 435 03 80 
Adana Havalimanı Resmi Web Sitesi:
Adana Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:01.05.2024ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
ADANA AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Adana Şakirpaşa havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Adana Şakirpaşa havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Adana Havalimanı uçuş ekranı, Adana Havalimanı Bilgi Ekranı yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Adana Şakirpaşa havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Adana Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Adana (ADA) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Adana (ADA) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Adana Havalimanı Adana Şakirpaşa Havalimani - Adana Airport


ADANA HAVAALANI ULAŞIM , ADANA HAVALİMANINDAN NASIL GİDİLİR?

>> Adana Havalimanından Tarsus'a NASIL GİDİLİR? >>>

>> Adana Havalimanından Mersin'e NASIL GİDİLİR? >>>


havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Adana Havalimanı Uçuş bilgileri, Adana Havaalanı Uçuş Ekranı, Adana Havalimanı uçak kalkış ve varış bilgileri, Adana Havalimanı Uçuş takip, Adana Havaalanı kalkış iniş saatleri, Adana Havalimanı uçak seferleri, Adana Havalimanı Uçuşlar, Adana Havalimanı Telefon Numarası, Adana Havalimanı Ulaşım, Adana Havaalanı uçuş bilgisi, Adana Havaalanı Uçak Seferleri, Adana uçak saatleri, Adana Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz herhangi bir sorumluluk ve mesuliyet kabul etmemektedir.ADANA AIRPORT MAP


Adana Havalimanı Haritası
Adana Airport Map
ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 322 435 03 80Adana Şakirpaşa Havalimanı, Adana’nın güney batısında ve şehir merkezine 3,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Şehir Merkezine en yakın havalimanıdır. Havalimanının coğrafi koordinatları 35°16`49"E, 36°58`56"N enlem ve boylamlarındadır. Adana Havalimanı yaklaşık olarak 21.000 m2 alana sahiptir. Adana Şakirpaşa Havalimanı 1937 yılında hem askeri hem sivil uçuşlara hizmet vermeye başlamıştır. 1956 yılından itibaren ise tamamen sivil uçuşlara yapılmaya başlanmıştır. Adana Havalimanı iç hatlar  terminali 1984 yılında Dış hatlar terminali 1997 yılında hizmete girmiştir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda bir adet pist bulunmaktadır ve pistin uzunluğu (05/23) 2750 metre genişliği ise 45 metredir. (2750x45) Adana Şakirpaşa Havalimanı’nın  IATA kodu : ADA ve ICAO kodu : LTAF şeklindedir. Adana Havalimanı’ndan  hem İç hatlar uçuşları  hem dış hatlar uçuşları gerçekleşmektedir. Adana Havalimanı’nı kullanarak bir çok şehir ve ülkeye doğrudan uçabilirisiniz. 

Adana Havalimanından Ankara, İstanbul,  Antalya,  İzmir, Trabzon, Diyarbakır  gibi birçok şehre direk uçuşlar yapılmaktadır. Almanya, Kıbrıs gibi ülkelere de direk uçuş bulunmaktadır. Adana Havalimanı Yolcu trafiğine göre Türkiye’nin 6. Avrupa’nın ise 77. büyük havalimanıdır. Adana Havaalanı 2022 yılında iç hatlar ve dış hatlar olarak toplam da 3.871.433 yolcuya 2023 yılında da 4.713.817 yolcuya hizmet vermiştir.

ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Adana Havalimanı
Adana Havalimanı İç Hatlar

Adana Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve otopark ücreti
Adana Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otoparkı


Adana Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Adana Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye