havalimanlari.net / Adana Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA)
Adana Sakirpasa Airport (ADA)

Adana Oğzueli Havalimanı telefon no Adana Havalimanı Telefon Numarası
+90 322 435 03 80 
Resmi Web Sitesi:
Adana Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:01.05.2024



ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI-HAVAALANI RENT A CAR , ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ:

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama; Adana Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Dış Hatlar gelen yolcu salonunda Araç - Oto kiralama şirketlerinin diğer adıyla Adana Havalimanı Rent a Car şirketlerinin ofislerini görebilirsiniz. Aşağıda Adana Havalimanı Araba Kiralama Şirketleri bilglerini bulabilirsiniz..

Adana'nın tarihi ve turistik yerlerlerini gezmek için Araç Kiralama iyi bir tercihtir. Ulaşım sorunu yaşamadan istediğiniz lokasyona rahatça gidebilirsiniz.

Adana Havalimanındaki veya yakınındaki Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz. İsterseniz Uygun seçeneklerle araç rezervasyonu da yapabilirsiniz.

Adana Havalimanı Araç Kiralama Firmaları 7/24 hizmet vermektedir. İyi Yolculuklar...

Adana Havalimanı Araç Kiralama ŞirketleriAdana Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Adana Şakirpaşa Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları ve web adresleri:

Adana Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri her gün 7/24 sizlere iyi, güvenli ve ekonomik hizmet vermek için hazır beklemektedir.

İyi Yolculuklar;


Adana Havalimanı Adana Şakirpaşa Havalimani Araç Kiralama Ofisleri- Adana Airport Rent A Car Company


ADANA HAVAALANI ULAŞIM , ADANA HAVALİMANINDAN NASIL GİDİLİR?

>> Adana Havalimanı'ndan Tarsusa NASIL GİDİLİR? >>>>

>> Adana Havalimanı'ndan Mersine NASIL GİDİLİR? >>>>


havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Adana Havalimanı Araç Kiralama, Adana Havaalanı Araç Kiralama şirketleri telefon no, Adana Havalimanı Araba Kiralama, Adana Havalimanı Oto Kiralama, Adana Havalimanı Rent A Car iletişim, Adana Havalimanı Garenta Rent A Car iletişim, Adana Havalimanı Kiralık Araç, Adana Havaalanı rent a car Avis, Adana Havalimanı Araç Kiralama Firmaları, Adana Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. 



ADANA AIRPORT MAP


Adana Havalimanı Haritası
Adana Airport Map




ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 322 435 03 80



Adana Şakirpaşa Havalimanı, Adana’nın güney batısında ve şehir merkezine 3,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Şehir Merkezine en yakın havalimanıdır. Havalimanının coğrafi koordinatları 35°16`49"E, 36°58`56"N enlem ve boylamlarındadır. Adana Havalimanı yaklaşık olarak 21.000 m2 alana sahiptir. Adana Şakirpaşa Havalimanı 1937 yılında hem askeri hem sivil uçuşlara hizmet vermeye başlamıştır. 1956 yılından itibaren ise tamamen sivil uçuşlara yapılmaya başlanmıştır. Adana Havalimanı iç hatlar  terminali 1984 yılında Dış hatlar terminali 1997 yılında hizmete girmiştir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda bir adet pist bulunmaktadır ve pistin uzunluğu (05/23) 2750 metre genişliği ise 45 metredir. (2750x45) Adana Şakirpaşa Havalimanı’nın  IATA kodu : ADA ve ICAO kodu : LTAF şeklindedir. Adana Havalimanı’ndan  hem İç hatlar uçuşları  hem dış hatlar uçuşları gerçekleşmektedir. Adana Havalimanı’nı kullanarak bir çok şehir ve ülkeye doğrudan uçabilirsiniz.  Ankara, İstanbul,  Antalya,  İzmir, Trabzon, Diyarbakır  gibi şehirlere direk uçuşlar yapılmaktadır. Almanya , Kıbrıs gibi ülkelere de direk uçuş bulunmaktadır.

Adana Havalimanı Yolcu trafiğine göre Türkiye’nin 6. Avrupa’nın ise 77. büyük havalimanıdır. 2023 yılında iç hatlar ve dış hatlar toplam olarak 4.713.817 yolcuya hizmet vermiştir.

ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Adana Havalimanı
Adana Havalimanı İç Hatlar

Adana Havalimanı Adana Şakirpaşa Havalimani - Adana Airport


Adana Havalimanı İç Hatlar / Adana Havaalanı Dış Hatlar
Adana Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar



Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.




www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye