Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama Ertur

ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI-HAVAALANI RENT A CAR, ARAÇ KİRALAMA

Adana Havalimanı'nda Kiralık bir araca ihtiyacınız varsa Ertur Adana Havalimanı Araç Kiralama firması, Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu çıkışında veya Dış Hatlar gelen yolcu çıkışında sizi bekliyor olacaktır. Ertur Adana Havalimanı Araç Kiralama şirketinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.


Adana Şakirpaşa Havalimanı ertur rent a car

Adana Havalimanı Ertur Rent a Car Telefon Numarası

+90 322 458 00 86
+90 531 555 45 45

www.erturrentacar.net
Adana Havalimanı Araç Kiralama

 

- Ertur Rent A Car firması, Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda İç Hatlar ve Dış Hatlar Otoparkı içinde  olmak üzere Siz değerli Müşterilerine 7 gün 24 saat araç kiralama hizmeti vermektedir.

-Ertur Rent A Car firması, Araç kiralamak için rezervasyon yaptırdığınız takdirde Siz değerli müşterilerini, İç Hatlar veya Dış Hatlar Terminallerinin Gelen yolcu çıkış kapısında isminiz yazılı bir tabela ile sizi karşılıyor olacaktır.

-Ertur Rent A Car firması, Yeni Model araçları ve Rent a Car kasko sigorta  güvencesi ile sizlere hizmet vermektedir.

-Ertur Rent A Car firmasının Araç Modelleri arasında;  ekonomik sedan dizel  araçlar, Orta sınıf dizel otomatik ve düz vites araçlar, Kombi sınıfında; Fiat ve Ford marka  araçlar, Minibüs sınıfında ise Mercedes ve Volkswagen marka araçlarla hizmet vermektedirler. Bütcenize ve zevkinize uygun aracı en kolay ve en ekonomik şekilde kiralayabilirsiniz.

-Kredi kartı ile ödeme ve  taksit imkanı sunmaktadırlar.

-Güncel fiyat bilgilerine ve son dakika kampanyalarına firmanın web sitesinden ve müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz 

www.erturrentacar.net
Adana Havalimanı Araç Kiralama

0322 458 00 86

 

 

havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler.....

 


 

 

 

 

 

WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye