Tekirdağ Çorlu Havalimanı Havaalanı Airport

Tekirdağ Çorlu Havalimanı (TEQ)
Tekirdağ Çorlu Airport (TEQ)

Tekirdağ Çorlu  Havaalanı Telefon Numarası

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Telefon Numarası
+90 282 682 40 36


Resmi Web Sitesi
Tekirdağ Çorlu Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:09.09.2023

Tekirdağ Çorlu Havalimanının Bulunduğu şehir: Çorlu / Tekirdağ

Tekirdağ Çorlu Havalimanının Şehre Uzaklığı:

Çorlu : 15 km

Tekirdağ:80 km

Çerkezköy:35 km

Marmara Ereğlisi:20 km

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Saat Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Tekirdağ Çorlu Havalimanı Coğrafi Koordinatlar: 41°07`46"N, 27°54`23"E
Tekirdağ Çorlu Havalimanı Hizmete giriş yılı: 1998
Tekirdağ Çorlu Havalimanı IATA KODU: TEQ
Tekirdağ Çorlu Havalimanı ICAO KODU: LTBU
Tekirdağ Çorlu Havalimanı Pist Uzunluğu: 3000x45 m.Havaalanı StatüsüAskeri/Sivil
e-postainfocorlu@dhmi.gov.tr
 

Çorlu Havalimanı (TEQ) - Çorlu Airport

Çorlu Atatürk Havalimanı (Çorlu Airport) şehir merkezine 15 km uzaklıkta Tekirdağ İli Çorlu ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Çorlu Havalimanı ICAO kodu : LTBU, Çorlu Havalimanı IATA kodu: TEQ olup 41°07`46"N, 27°54`23"E koordinatlarında konumlanmıştır. Çorlu Havaalanı Adresi; Seymen Mahallesi, 59850 Önerler Köyü Çorlu/Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Havalimanı pisti 3000x45 m boyutlarında ve beton kaplamadır. Çorlu Havaalanı 1998 tarihinde sivil trafiğe hizmet vermeye başlamıştır. Çorlu Havalimanı yurtdışı uçuş trafiğine açıktır.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 6521 m2'dir. Terminal binası hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Çorlu Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, 1 adet Sağlık Birimi, Pegasus ve Çelebi Yer Hizmetleri firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.Tekirdağ Çorlu Havalimanı-Havaalanı Uçuş Bilgileri


Tekirdağ Çorlu Havaalanı  / Tekirdağ Çorlu Airport Tekirdağ Çorlu Havaalanı

TEKİRDAĞ ÇORLU HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:
TEKİRDAĞ ÇORLU AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Çorlu Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Çorlu Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Çorlu Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Çorlu Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Antalya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya DHMİ 'den öğreneniniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Havaliman'ından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tablosuna bakabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu (TEQ) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Tekirdağ Çorlu (TEQ) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar..

 


Tekirdağ Çorlu Havalimanı Telefon Numarası:

+90 282 682 40 36

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Uçuş BilgileriTekirdağ Çorlu Havalimanı Tekirdağ Çorlu Havalimanı
 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Tekirdağ Çorlu Havalimanı telefon numarası, Çorlu Havaalanı iletişim, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Tekirdağ Çorlu Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Tekirdağ Çorlu Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Tekirdağ Çorlu Havalimanı iletişim, Tekirdağ Çorlu Havalimanı pist uzunluğu, Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçuş bilgileri, Tekirdağ Çorlu havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Bilgileri....Tekirdağ Çorlu AIRPORT MAP


Tekirdağ Çorlu Havalimanı Haritası
Tekirdağ Çorlu Airport map
ÇORLU HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 282 682 40 36ÇORLU HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Çrolu Havalimanı Şehir Merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çorlu Havalimanı'na Ulaşım Belediye Otobüsü ve Ticari Taksilerle sağlanmaktadır. İsterseniz kendi aracınızla da gelip Havalimanı Otoparkından yararlanabilrisniz. Çorlu Havalimanı Ulaşım ve Otopark bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir. Tekirdağ Çorlu Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Beldiye Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın Havaalanı OTOBÜS sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu havalimanı otobüs dolmuşTekirdağ Çorlu Havaalanı Dolmuş Otobüs

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otobüs :

Tekirdağ Çorlu Havaalanı'nda Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak Çorlu Belediyesine ait Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Tekirdağ Çorlu Şehir Merkezine, Otogara rahat bir şekilde gidebilirsiniz.
Tekirdağ Çorlu Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havaalanı OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Taksi :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Taksi / Tekirdağ Çorlu Airport Taxi


Tekirdağ Çorlu Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmamaktadır.

Çorlu Merkezde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Otopark :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye