Tekirdağ Çorlu Havalimanı Havaalanı Airport

Tekirdağ Çorlu Havalimanı (TEQ)
Tekirdağ Çorlu Airport (TEQ)

Tekirdağ Çorlu  Havaalanı Telefon Numarası

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Telefon Numarası
+90 282 682 40 36


Resmi Web Sitesi
Tekirdağ Çorlu Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:22.01.2024


TEKİRDAĞ ÇORLU HAVALİMANI HAVAŞ

Çorlu Havalimanı'nda HAVAŞ Servisleri hizmet vermemektedir.

Çorlu Havalimanı'nda Havaş Servisleri Hizmet vermemektedir. Ulaşım Hizmetleri Çorlu Belediyesine ait Havalimanı Otobüsleri ile sağlanmaktadır. Çorlu Havalimanı Otobüsleri hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR.


TEKİRDAĞ ÇORLU HAVALİMANI OTOBÜS ve OTOBÜS SAATLERİ

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Otobüs / Tekirdağ Çorlu Airport OtobüsTekirdağ Çorlu Havaalanı Otobüs / Tekirdağ Çorlu Airport Public Bus

Çorlu Havalimanı Otobüs, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otobüs güzergahı, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otobüs Ücreti, Tekirdağ Çorlu Havaalanı Otobüs Telefon Numarası, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otobüsü, Çorlu Havalimanı Yolcu Servisi, Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda Otobüs ücreti ne kadardır?

Corlu Airport Bus, Tekirdag Corlu Airport Bus route, Tekirdag Corlu Airport Bus Fee, Tekirdag Corlu Airport Bus Phone Number, Tekirdag Corlu Airport Bus, Corlu Airport Passenger Service, Tekirdag Corlu Airport How much is the bus fare?


TEKİRDAĞ ÇORLU HAVALİMANI OTOBÜS ve OTOBÜS SAATLERİ
TEKIRDAG CORLU AIRPORT BUS SHUTTLE

Tekirdağ Çorlu Havalimanına; Uçak saatlerine uygun şekilde karşılıklı olarak şehir merkezi ile Çorlu Havalimanı arasında Belediye otobüsleri ulaşım hizmeti vermektedir. Çorlu Havaalanında HAVAŞ servis otobüsleri hizmet vermemektedir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na gidecek Otobüsler Çorlu Otogarından hareket etmektedir. Çorlu Otogar ve Çorlu Şehir merkezi havaalanı arasında büyükşehir Belediyesine ait 13 numaralı Havalimanı - Çorlu ootgar otobüsleri hizmet vermektedir.

Çorlu Havalimanına gidecek Belediye Otobüsü Uçak kalkış saatinden 2 (iki) saat önce hareket etmektedir.

Çorlu Havalimanı Otobüsü Bilet Ücreti
Havaalanı otobüs ücreti: 25,50 TL

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Belediye Otobüs Hizmetleri hakkında bilgi almak için;

Çorlu Belediyesi Ulaşım Merkezi Telefon Numarası :

0 850 459 37 64


Çorlu Belediyesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası :

444 99 59

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Resmi Web Sitesi: Lütfen tıklayanız.Tekirdağ Çorlu Havalimanı Tekirdağ Çorlu Havalimanı
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Tekirdağ Çorlu Havalimanı telefon Numarası, Çorlu havaalanı otobüs iletişim, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Tekirdağ Çorlu Havalimanı otobüs, Tekirdağ Çorlu Havalimanı otobüs Saatleri, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otobüs iletişim, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Havaş Saatleri, Tekirdağ Çorlu Havalimanı otobüs Sefer saatleri, Tekirdağ Çorlu havaalanı Otobüs durağı, Havaalanı otobüs, Tekirdağ Çorlu Havalimanı Bilgileri....Tekirdağ Çorlu AIRPORT MAP


Tekirdağ Çorlu Havalimanı Haritası
Tekirdağ Çorlu Airport map
ÇORLU HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 282 682 40 36ÇORLU HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Çrolu Havalimanı Şehir Merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çorlu Havalimanı'na Ulaşım Belediye Otobüsü ve Ticari Taksilerle sağlanmaktadır. İsterseniz kendi aracınızla da gelip Havalimanı Otoparkından yararlanabilrisniz. Çorlu Havalimanı Ulaşım ve Otopark bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir. Tekirdağ Çorlu Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Beldiye Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın OTOBÜS sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu havalimanı otobüs dolmuşTekirdağ Çorlu Havaalanı Dolmuş Otobüs

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otobüs :

Tekirdağ Çorlu Havaalanı'nda Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak Çorlu Belediyesine ait Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Tekirdağ Çorlu Şehir Merkezine, Otogara rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Tekirdağ Çorlu Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Taksi :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Taksi / Tekirdağ Çorlu Airport Taxi


Tekirdağ Çorlu Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmamaktadır.

Çorlu Merkezde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Otopark :

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniş araç alanına sahiptir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye