havalimanlari.net / Samsun Çarşamba Havalimanı

Samsun Havalimanı

Güncelleme: 27.03.2024

TÜRK bayrağı
Samsun Çarşamba Havalimanı (SZF)
Samsun Carsamba Airport (SZF)

Samsun Havalimanı Telefon Numarası
+90 362 844 88 30 
Resmi Web Sitesi :
Samsun Havalimanı Başmüdürlüğü

SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:
SAMSUN CARSAMBA AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Samsun Çarşamba (SZF) Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Samsun Havalimanından kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Samsun Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Samsun Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Samsun Çarşamba Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Samsun Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya DHMİ 'den öğrenebilirsiniz.

Samsun Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Samsun Havaliman'ından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tablosuna bakabilirsiniz.

Samsun Çarşamba (SZF) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Samsun Çarşamba (SZF) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Samsun  Havalimanı İç Hatlar ve Dış HatlarSamsun Çarşamba Havalimaı İç Hatlar Terminali

Samsun havalimanı uçuşlar, Samsun uçuşlar, Samsun giden uçuşlar, Samsun gelen uçuş ekranı, samsun havalimanı uçuş bilgileri, Samsun havaalanı geliş, Samsun havalimanı gidiş uçuşlar, Samsun havalimanı uçuşlar, Samsun havalimaın uçuş takip, Samsun havalimanı uçuş bilgileri, Samsun havaalanı uçuş bilgileri, Samsun havalimanı uçuşlar, Samsun havalimanı giden uçuşlar, Samsun uçuş bilgileri, Samsun uçuş, Samsun havalimani ucus bilgileri, Samsun havalimanı gelen uçak, Samsun havalimanı uçak seferleri, uçuş bilgileri Samsun, Samsun gelen uçak, Samsun havalimanı Uçak saatleri

İyi YolculuklaR....

Bilgi ve İletişim için : info@havalimanlari.netSAMSUN AIRPORT MAP


Samsun Havalimanı Haritası
Samsun Airport Map


Samsun Havalimanı Kayıp Eşya -  Samsun carsamba Airport lost and found luggage

Samsun Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 362 844 88 30


SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI
SAMSUN AIRPORT

Samsun Çarsamba Havalimanı aralıksız seferleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul başta olmak üzere, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Ankara ve daha birçok şehre seferler düzenlenmektedir.

Samsun Çarşamba Havalimanı Airport  (IATA Kodu: SZF,  ICAO Kodu:LTF) Samsun'un Çarşamba ilçesinde yer alan sivil kategorideki bir havalimanıdır. 1994-1998 yılları arasında inşaa edilmiş olup 15 Aralık 1998'de Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Başbakan Mesut Yılmaz tarafından resmi açılışı yapılmıştır. Samsun Havalimanındaki ilk seferler ise 11 Ocak 1999 tarihinde düzenlenmiştir. Havalimanının pisti beton kaplama olup, uzunluğu 3,000 metre genişliği 45 metredir.

Samsun Çarşamba Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar terminali olarak tek bir terminal binası içerisinde hizmet vermektedir. Terminal binasının toplam alanı 11.500 m²'dir. Samsun Havalimanı İç hatlar terminali yıllık 1.5 milyon, dış hatlar terminali 500 bin yolcu kapasitesine sahiptir. Terminal içerisinde büfe, restaurant, cafe-bar, araç kiralama ofisleri , sabit telefon makinaları ve bankamatikler bulunmaktadır.

Çarşamba Havalimanı'ndan Samsun'a ulaşım Bafaş, Havaş, taksi, araç kiralama (rent a car) ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Bafaş Otobüsleri Şehir merkezi, Atakum, Çarşamba, Tekkeköy, Bafra ve Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır.


Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin havalimanı ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Samsun Havalimanı
Samsun Havalimanı / Samsun Carsamba Airport


Samsun Havalimanı İç Hatlar
Samsun Havalimanı İç Hatlar / Samsun CArsamba Airport Domestic Terminal


Samsun Çarşamba Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Samsun Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarErzincan Havalimanı İniş Anı GörüntüsüÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye